Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (4. díl): Trampův krok číslo 1

(4. díl)

Ředitel National Intelligence, Rick Grennel, zveřejnil se svolením prezidenta jména klíčových loutkářů: evropské královské rody, Merkel, Macron, Sarkozy, Rutte, Juncker, Verhofstadt, Sanchez, Rajoy, Blair, May, George Soros, Obama, Clintons, Bushes. Deep State zahrnuje nejvyšší úroveň zaměstnanců tuctu mocných agentur, jako jsou CIA, FBI, IMF, CFR, BB, BIS, WHO, IMF, WB, top generály, admirály a vysoké armádní činitele, dlouholeté kongresmany, senátory, členy parlamentů, lordy, ředitele důležitých dozorčích agentur, šéfy a představenstva většiny velkých nadnárodních společností, kde Deep State vlastní majoritu akcií, špičkové žurnalisty téměř všech hlavních médií, členy vlivných rad a tajných společností. Ti všichni formují falešnou tvář našeho světa a formátují celý MATRIX "v přímém přenosu". Historii tohoto spiknutí tvoří pečlivě naplánovaný "projekt": postupné nabývání veškeré půdy, bohatství a zdrojů malým počtem privilegovaných jedinců, usilujících o nadvládu nad celým světem, včetně krádeže naší svobody koronavirovou karanténou. Tím, že své manipulace skrývali za jiné osoby, jejich plán na úplné převzetí planety byl až donedávna vysoce úspěšný. Po celé věky pomocí uplácení vodili lidi jako loutky na provázku, hromadili majetek, vliv a moc, aby se, až přijde čas, stali neomezenými skrytými vládci na planetě Zemi.

Do června roku 2017, pouze po 6 měsících v úřadu, Trump z větší části "vyčistil" a restrukturalizoval některé klíčové organizace včetně FBI, a také některé další důležité kanceláře a na řídící místa jmenoval spolehlivé lidi.

Trampovi trvalo půl roku, než vyčistil Bílý dům a "bažinu" ve Washingtonu DC. Potom nejdříve odjel (v létě roku 2017) do Saúdské Arábie. Existoval pro to závažný důvod. Navštívil v té době korunního prince Alwaleeda bin Talala. Alwaleed byl zapojen přímo do kauzy adrenochromu a "sklízení dětí" v masivních tunelových sítích pod zemí. Alwaleed byl vnímán cabal a vlivnými 13-rodinami jako jejich obrovský spojenec, jako jeden z jejich 3 hlavních rukou a byl důležitou zbraní "cabal". Byl to Alwaleed, který si vybral Obamu jako někoho, s kým spolupracoval mimo oficiální mocenské struktury. Byl to on, kdo financoval Obamu, a proto má Obama skutečné muslimské pozadí. Pokud to nevíte, tak Obama byl jako dítě "poskytnut" jako sexuální hračka v rámci velkých shromáždění mocných mužů. To vysvětluje hodně o B. Obamovi, ale neomlouvá ho to za nic, co spáchal, přestože měl tak drsnou výchovu.

Alwaleed se stal jedním z klíčových přisluhovačů cabal tak, že se doslova brodil zlem a bylo mnoho Saudů, kterým se to nelíbilo. Proto klíčovým tahem Trumpa bylo, aby byl nejprve Alwaleed "sestřelen". V mainstreamových médiích jsou o tom všude články, včetně zpráv CBS. Udělejte si svůj vlastní průzkum. Hned poté, co Trump opustil Saúdskou Arábii v červenci 2017, byl Alwaleed zatčen, sesazen a místo něj byl dosazen do čela Mohammed bin Salman (korunní princ Saúdské Arábie), který nesouhlasil s tím, co Alwaleed dělal, se vším tím pašováním, mučením a vraždami malých dětí pro adrenochrom.
Takže když Trump dorazil v létě 2017 do Saudské Arábie, rozložil pěkně všechny kompromitující dokumenty (to udělal všem, kam přijel). Dostali obrovské složky, které obsahovaly všechny dokumenty, fotografie, disky. CD a DVD měly obrovskou výpovědní hodnotu, protože všechny záběry ukazovaly ty nejstrašnější věci, které udělali. NSA má shromážděné obrovské množství takových materiálů na všechny zkompromitované osoby po celém světě. Nejvíce, co je vyděsilo, byly kompilace DVD jejich největších "hitů", těch nejodpornějších a nejhrůznějších činů. Takže Trump jim hned první den rozdal všechny tyto důkazy k "prozkoumání" a korunní princ i král se ihned absolutně podřídili Donaldovi J. Trumpovi a on získal veřejnou kontrolu nad celou Saúdskou Arábií. Tuto situaci přibližuje veřejně pořádaný rituál Sword Dance, což je v muslimské kultuře velmi prestižní akce a tradice, při níž může pouze král držet rituální meč. Pořízené fotografie ale ukazují, že ten, kdo na této vysoce symbolické události drží meč, je Donald Trump. To, že veřejně a uprostřed státu držel Trump meč, zcela pokořilo celou Saúdskou Arábii a znamenalo to její jasnou a plnou kapitulaci. Na dalších fotografiích je vidět Saúdský král, který vypadá, jakoby měl právě zemřít, tak moc trpí duševní bolestí z toho, co se stalo. Prostě v létě 2017 museli předat klíče od Saúdské Arábie Donaldovi J. Trumpovi.
To byl krok č. 1, který Trump udělal, protože Saúdská Arábie byla velkým světovým hráčem v této multičetné šachové partii, takže Trump musel obsadit její místo. Důležité je si uvědomit, že všechny následující kroky, které Trump od tohoto okamžiku dělal, tak už byly za podpory Saudské Arábie, která se stala součástí jeho týmu. Trump Saudy vyšachoval ze hry, protože plné odhalení by pro ně bylo smrtící a zcela devastující. Nyní pro něj pracují, a hromadí pozitivní kredity, které jim časem mohou přinést bezpečnost a spásu a to, že nebudou tak tvrdě potrestáni, jak by mohli být. Saudská Arábie je nyní součástí Q-týmu a nový korunní princ Mohammed bin Salman, který nahradil Alwaleeda, se stal klíčovým hráčem a spolupracovníkem Trumpa a udělal již spoustu pozitivních věcí, aby Trumpovi pomohl naplňovat Q plán.

Kdo je kdo (4. díl): Trampův krok číslo 1

27.08.2020

Rychlá navigace: