Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (5. díl): Trampův krok číslo 2 a 3

(5. díl)

Trampovým krokem číslo 2 byla jeho okamžitá cesta do Izraele. Pokud si vzpomeneme na tu dobu, tak se nám objeví před očima, jak se všichni rozohňovali nad obrázky Donalda J. Trumpa u zdi nářků, čímž si všichni potvrzovali ty nejhorší obavy z toho, že Trump je sionistickým nástrojem?
Ale celá ta věc s Izraelem je jen další klam vůči veřejnosti a neexistuje nic takového jako genetický Žid. Izrael je trojským koněm, který je určený k tomu, aby vás srazil co nejhloupěji do králičí nory, protože nic z toho, co je veřejně tak vehementně prezentováno opravdu neexistuje. To vše si vymysleli u zlých Židů, Sionů. Židé slouží v globální šachové hře jen jako červený hadr na odvedení pozornosti od skutečných temných autorů této globalizační hry a až splní svoji roli, tak mají být "obětováni" a jejich roli "výjimečnosti" by měli převzít podle globálního scénáře Arméni.
Když přijel Trump do Izraele, tak se posadil před kamerou a i za kamerou s každým z těch lidí, kteří tam jsou opravdu u moci. Svou strategii založil opět na ovládnutí všech těch zkompromitovaných přisluhovačů "cabal". "Mluvím s vámi", řekl, "s vámi přisluhovači, Netanjahuem a se všemi ostatními, kteří jste se stali dětskými jedlíky. Podívejte se, tady toto je pro vás a vy máte na výběr" a hodil jim na stůl velmi obsáhlou složku kompromitujících materiálů... Izraelci se u Trumpa zdržovali, kroutili se a vůbec nebyli připraveni mu podepsat svou naprostou podřízenost. Proto Trump zůstal o jeden den navíc a prohlásil, že neopustí Izrael, dokud nepodepíší a nebudou plně kapitulovat. Ten okamžik nastal až po jeho návštěvě zdi nářků a svou kapitulaci Izrael veřejně demonstroval pro zasvěcený svět tak, že umožnil USA přesunout svoji ambasádu do Jeruzaléma, včetně jejich vojenské ochranné jednotky. Tento symbolický akt jasně ukázal kapitulační podřízenost vůči Trumpovi a to, kdo má skutečnou moc v celé Svaté zemi se všemi Židy a sionisty. Tento krok učinil Trump pouze z jednoho důvodu, potřeboval ukázat zasvěceným a těm, kteří mají oči k vidění, že tímto okamžikem "sestřelil" také Izrael. Tímto byl dokončen krok číslo 2 a bylo završeno to, že se Saúdská Arábie i Izrael ocitly na stejné palubě Trampovy bojové lodi demontující pedofilní cabal.

Krokem číslo 3 byla následující cesta Trumpa do Vatikánu. Také zde předložil papeži Františkovi obrovskou složku a řekl: "Udělejte si čas monsignore, podívejte se, možná budete chtít vrátit své červené boty". A Trump mu dále řekl: "Neodejdu, dokud mi nepodepíšete nějaké dokumenty". Těm z Vatikánu to trvalo pouze tu noc a další den Donaldu Trumpovi kapitulovali. Z této návštěvy se dochovala velmi slavná fotografie toho léta roku 2017 – POTUS ve Vatikánu, stojící vedle Franciska, kde Francis vypadá, jako by ho přejelo asi 60 návěsů a Trump má na tváři výraz, který je směsicí vítězství, radosti a zlomyslnosti, protože ví, že se mu podařil obrovsky důležitý a veliký čin. Pro lepší vizualizaci pohřbívání Vatikánu si Melánie Trumpová, jako signál pro veřejnost, oblékla černé pohřební šaty.

Co ale musel Vatikán udělat, aby se mohl upsat Trumpovi? Zbavit FED finanční moci, protože FED byl řízen určitou skupinou v katolické církvi, která sice vyšla z lůna katolické církve a šířila křesťanské učení, které si ale značně upravila a překroutila, přesně podle svých potřeb a představ. Tou skupinou jsou Jezuité a to je ta skutečná MAFIA. Žádní svatí muži, ale síla, která má "posádku" v každém malém městě. Tato MAFIA má zastoupení v každém městě po této rozlehlé Zemi a každá tato malá MAFIA vzdává hold a nosí informace určité konkrétní mocenské skupině v katolické církvi. Ona byla tou skutečnou mafií a měla na starost kontrolu nad FEDem. MAFIA je zkratka pro – "Morte Alla Francia Italia Anelia".

Trump neodešel, dokud si nevynutil, že papež Francis vydal papežský býk (veřejné nařízení, listina vydaná papežem), oznamující, že k určitému datu Vatikánská banka, která měla na starost státní pokladnu celé Země a bankovní systémy Federálního rezervního systému v každé zemi, bude předána Donaldovi J. Trumpovi...

Kdo je kdo (5. díl): Trampův krok číslo 2 a 3

28.08.2020

Rychlá navigace: