Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (6. díl): Trampův krok číslo 4

(6. díl)

Po trumfu ve Vatikánu nyní Trump stojí za celosvětovou státní pokladnou a za státními pokladnami v každé jednotlivé zemi. Žádná lidská bytost v historii nebyla nikdy mocnější a nekontrolovala více financí a bohatství než nyní Donald J. Trump. Kapitulace Vatikánu vůči Trumpovi v Londýně "odřízla" nohy u kolen Rothschildům a byla značně zmenšena finanční síla Londýna, který byl finančním centrem "cabal", Washington DC byl jeho armádou a Řím byl ústředním mozkem, kterému vznosně říkali "Duch", ale nebyl to žádný duch, ale centrální digitální mozek této "bezbožné" trojice moci.

Rothschildové včetně celého finančního centra v Londýně přestali být v létě 2017 rozhodující světovou finanční institucí a museli předat kormidlo centrální světové banky Trumpovi a od této doby přestali být dominantními světovými hráči. Jejich obrovská proudící finanční síla byla přerušena. Během posledních 18 měsíců byli přinuceni udělat opravdu mnoho skromných věci. Takže nyní Rothschildové stále ještě hledají "nohy od kolen dolů". Krokem číslo 3 – kapitulací Vatikánu bylo dosaženo prvního velkého částečného vítězství. Tři hlavní úderné globální síly této pyramidální hydry byly nyní ovládnuty, Saúdská Arábie, Izrael i Vatikán, díky Trumpovým prvním třem zastávkám na jeho celosvětovém turné.

Když Trump opustil Řím, letěl přímo do Bruselu, kde sídlí další dva velcí hráči, Evropský parlament pro EU a NATO. Trump svolal tuto schůzku a požadoval, aby tam byli všichni političtí lídři spolu se svými ministry financí. Trump strategicky a takticky přišel pozdě a donutil všechny, aby se potili, než se dostaví, protože nevěděli, co si mají myslet a co přijde. Přišel pozdě, hodil na stůl svou velkou složku a řekl: "Tady to všechno máme." Jaká bude vaše odpověď? Hrál s nimi neuvěřitelně tvrdě, jak s EU, tak i s NATO a ve velmi krátké době všichni ti malí zbabělí přisluhovači kapitulovali, jeden po druhém. V následujících dnech se pak odehrálo spoustu věcí, včetně toho, že EU musela podpořit BREXIT a NATO muselo v podstatě zaplatit většinu budoucích výdajů za všechny evropské národy místo toho, aby to financovaly USA. Z hlediska objemu financí to nebylo zase tak moc peněz, ale byl to opět symbolický akt podřízenosti. Když se fotografovalo toto "slavné setkání" v Bruselu, Trump opět přišel pozdě. Všechny filmové štáby byly připraveny na místě, všechny hlavy EU a NATO byly nasvíceny jasnými světly a všichni potentáti se ve svých ozdobných oblecích potili jako blázni. Jedna z fotek symbolicky ukazuje, jak se Trump schválně dívá opačným směrem než houf evropských politiků. Trump opět přišel sebevědomě pozdě a nepokrytě jim dával najevo, že jimi pohrdá za to, čeho jsou součástí. Když vstoupil, tak si pískal, pak chvíli diktoval nějaké informace do tisku a rychle odešel. Tím ukázal, že v podstatě vlastní EU i NATO. Proto od té doby udělali všechno, co udělali.

V říjnu 2017 došlo k pokusu o atentát na nového saudského korunního prince bin Salmana, který nahradil Alwaleeda, aby pomáhal Trumpovi, ale byl zachráněn na poslední chvíli. Existují protichůdné zprávy o tom, zda je Alwaleed stále ve vazbě nebo zda byl vyhnán kvůli této "nerozvážnosti" ze zákulisí. Když byl bin Salman zachráněn americkou armádou skrze INTEL, byl bin Salman Trumpem požádán, aby převzal ještě větší úkol. Souhlasil, převzal ho a v zásadě řekl Trumpovi: "Všechno udělám, můj bratře." Potom zůstal v USA a jménem Trumpa šel bin Salman do všech hlavních korporací, zejména do mediálních společností jako Google, Apple, Facebook, Twitter, Microsoft, všechny tyto hlavní společnosti, které jsou spojeny s bin Salmanem, a jménem Trumpa je všechny navštívil. To vše je ověřitelné. Existuje k tomu veškerá dokumentace a plno snímků, které dokreslují všechna tato setkání, konajících se na konci října a začátkem listopadu 2017. Bin Salman navštívil všechny tyto dosazené loutky, všech těchto loutkových společností. Přečetl jim výzvu a ukázal dokumentaci, kterou měl na ně nachystanou od NSA a v podstatě jim řekl: "Nyní hrajete za tým "Trump". Trump bude nyní tyto společnosti kontrolovat nebo nastane odhalení a všechny tyto informace budou jedna po druhé odtajněny a každý z vás bude nabídnut masám jako dětský vrah." Všichni tehdy kapitulovali, včetně Jacka Dorseyho na Twitteru.

Kdo je kdo (6. díl): Trampův krok číslo 4

29.08.2020

Rychlá navigace: