Souvislosti, které všude nenajdete

Klaus Schwab a Christine Lagardová se přidali na stranu bílých klobouků

Koalice bojující za osvobození planety Země od satanské nadvlády dosáhla minulý týden významného vítězství, když de facto ovládla OSN a Evropskou centrální banku, tvrdí zdroje z Mossadu a Vesmírného velitelství USA (USC). Právě to se stalo minulý týden po návštěvě Antarktidy ředitele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba a šéfky Evropské centrální banky Christine Lagardové...
Schwab, Lagardová a jejich týmy si mysleli, že jedou na Rothschildův ostrov v Antarktidě, aby dostali nové rozkazy pro chazarskou mafii. Nevěděli však, že Rothschildův ostrov už ovládla Aliance pro osvobození Země.
Zdroj z Vesmírného velitelství (USC) k tomu říká:
Schwabův tým nevěděl, o co se jedná. Plnili rozkazy svých pánů, nebo si to alespoň mysleli. Dostali na výběr, zda se přidají k Alianci / laskavým bytostem, nebo budou eliminováni. Vybrali si to první.
Bylo nám řečeno, abychom nyní sledovali změny, které postupně nastanou, až se vrátí. Určité vládní úředníky potká, že budou pozitivně testováni a během příštích zhruba dvou týdnů přejdou do "karantény" (samoizolace). Víme, co to znamená...
Již nyní se objevují náznaky, že Schwab, člen rodiny Rothschildů, která vlastní OSN, již vydal této agentuře nové rozkazy. Největším znamením bude zjevné odeznívání pandemie strachu a očkování kampaně. Např. Deník Epoch Times v pátek informoval, že WHO odpověděla na žádost o vyjádření a potvrdila, že agentura nedokáže specifikovat jediné úmrtí, které by bylo možné přičíst covid omikronu. Ředitelka CDC Rochelle Walenskyová v pátek odpoledne potvrdila, že v USA byl hospitalizován pouze jeden pacient v souvislosti s omikron variantou.
Takže se teď najednou z "500krát smrtonosnější nové varianty" oficiálně vyklubal podvod.
Aktuální zpráva také naznačuje nové rozkazy pro Lagardovou:
Nový německý ministr financí Christian Lindner při svém debutu ve funkci ministra financí oznámil, že do oblasti klimatu vloží 60 miliard euro. To je znamení, že německá centrální banka byla ovládnuta a "nevyužitý dluh" jsou fiat peníze tištěné z důvodů ochrany životního prostředí. Jsme tedy svědky toho, jak vedoucí představitelé už bagatelizují obavy z pandemie a tisknou peníze z jiných důvodů, než je válka a nemoci. Nezapomeňte, že v konečném důsledku jde o boj, o psychologický proces rozhodování o tom, co budeme jako druh dělat v budoucnosti. Bitva se odehrává mezi těmi, kteří chtějí pomocí strachu a nenávisti zotročit lidstvo a těmi, kteří chtějí společně budovat lepší budoucnost pro všechny.
Když už mluvíme o pozitivech, existují náznaky, že korporátní propagandistická média už konečně v brzké době ovládnou "Bílé klobouky". Zejména zdroje ze CIA nám říkají, že CNN má být vyčištěna od základů a proměněna v to, čím měla být vždy – zdrojem pravdy a faktů. Každopádně další známkou toho, že "Bílé klobouky" skoncují s mediálními podvrhy, je fakt, že herec Jussie Smollett byl shledán vinným z předstírání trestného činu rasové nenávisti. To je důkaz, že pokusy Antify financované Čínskou komunistickou stranou o vyvolání rasové války ve Spojených státech jsou utlumeny.
Proti chazarské mafii probíhá také koordinovaný mezinárodní právní útok na mnoha frontách.
Pamatujete si, jak alter ego Marka Zuckerberga – falešný mluvčí prezidenta USA "Jens Psaki" – na pár týdnů zmizel, zatímco jeho společnost Facebook byla převzata a přejmenována na "Meta"? Nuže, nyní právníci společnosti Meta u soudu otevřeně prohlašují, že "ověřování faktů" je jen "názorem". Stejné komunikační sítě, které "ověřují fakta", jsou nyní označovány za skutečnou příčinu "pandemie". Světové zpravodajské služby jsou si plně vědomy toho, že většina úmrtí na "koronaviry" je ve skutečnosti důsledkem elektromagnetických útoků, takže tento krok připravuje půdu pro hromadné zatýkání telekomunikačních úředníků, tvrdí zdroje ze CIA. Mezinárodní trestní tribunál obdržel dne 6. prosince také stížnost, v níž se uvádí, že britští vládní představitelé a mezinárodní světoví vůdci se dopustili různých porušení Norimberského kodexu, zločinů proti lidskosti, válečných zločinů a zločinů agrese spáchaných na obyvatelích Spojeného království.
Je to otevřené znamení, že zločinecké špičky Austrálie, Kanady, Nového Zélandu a Velké Británie budou brzy čelit obvinění z válečných zločinů, slibují zdroje MI6. V Kanadě vyšlo najevo, prostřednictvím pastora jedné ontarijské církve, že pastoři v jeho oblasti byli podplaceni, aby přiměli členy své církve k tomu, aby přistoupili na tuto zlou "Covid agendu".
Nezapomeňte, že u těchto takzvaných vakcín nebylo ani prokázáno, že by zabránily "Covidu", navzdory všem jejich ošklivým vedlejším účinkům. Poté, co se mnoho zemí po celém světě snažilo přinutit co nejvíce svých občanů, aby se nechali očkovat proti COVIDu, už nyní couvají a varují, že toto očkování může způsobit vážné srdeční problémy a další nežádoucí účinky, protože už tuší co se stane se všemi propagátory této genocidy a zla.

podle B. Fulforda

Klaus Schwab a Christine Lagardová se přidali na stranu bílých klobouků

28.12.2021

Rychlá navigace: