Souvislosti, které všude nenajdete

Konečné osvobození naší planety se blíží – 2. část

(Článek 169)

Náš Solární Systém byl ovládán Orion/Andromédským impériem Chimery a jejich Drako/Reptiliánskými přívrženci posledních 26 000 let, což uvrhlo planetu Zemi do karantény a izolovalo ji od jiných pozitivních mimozemských ras. Síly Světla byly donuceny podepsat dohodu o nezasahování, která udává, že přímo nezasáhnou na povrchu planety Země a naopak Chimera se také zavázala, že přímo nezasáhne na povrchu planety. Ačkoliv byla tato smlouva pro vývoj lidstva v posledních 26 000 letech velmi škodlivá, tak třeba také zabránila tomu, aby bylo lidstvo přímo Chimerou a jejich Drako/Reptiliánskými přívrženci sklizeno (harvested). To je důvodem, proč agenti Hnutí Odporu nekontaktují lidské bytosti na povrchu planety. Tato smlouva je také důvodem, proč Reptiliáné masivně a veřejně nepožíraly lidi ke snídani na povrchu našich měst, po roce 1996, kdy byla jejich přítomnost pod povrchem planety skutečně obrovská s přítomnými 500 milióny jedinci. Tato dohoda je také důvod, proč nebyly detonovány v mnoha případech strangeletové bomby. Hned, jak tato dohoda s Chimerou zmizí, síly Světla zasáhnou přímo na povrchu této planety.

Nepřímé pokusy proniknutí karanténou začaly v 19. století. Tehdy Plejáďané inspirovali tajnou společnost NYMZA (Letecký Klub Sonora) pro postavení vzducholodí. Spojení s NYMZO měl i Tesla, který se pokoušel postavit vesmírnou loď pro cestu na Mars. Jeho pokus se ale nezdařil, protože ho JP Morgan přestal financovat. Studentem Tesly byl Marconi a potom, co viděl, jak Kabala naložila s Teslou tak se on a pár dalších lidí (včetně slavného alchymisty Fulcanelliho) přemístili do Jižní Ameriky, kde si v roce 1937 postavili tajné podzemní město v Andách. Tesla, Marconi a Fulcanelli byli všichni členové Bratrstva Hvězdy.

"Bratrstvo Hvězdy je planetární skupina, která tu na Zemi představuje Modrou Lóži ze Síria, Smysl Bratrstva Hvězdy je vést evoluci této planety pod vedením Sanata Kumary. Vnější kruh Bratrstva Hvězdy je Ezoterické Bratrstvo zahrnující následníky Vzestoupených Mistrů, kteří dosáhli sedmého podstupně třetí Iniciace. To, co zde fyzicky ukotvuje Bratrstvo Hvězdy je rozsáhlé podzemní království Šambaly, kde operují Velké mysterijní školy Transhimálajského Bratrstva. Bratrstvo Hvězdy nebylo od doby Atlantidy nikdy veřejné. Pracovalo v utajení skrze jeho následovníky. Členové Řádu Hvězdy jsou zároveň následovníky Bratrstva Hvězdy. Řád Hvězdy je komunita, mandala 144 000 hvězdných bytostí první, druhé a třetí Iniciace, které se inkarnovaly na této planetě se záměrem, okultní triangulace světla a tmy [triangulace-projev dvou rozdílných energií komunikujících skrze jednu společnou].

Ezoterické Bratrstvo spustilo tvoření mysterijní školy skrze hraběte Saint Germaina v Paříži roku 1775. Tato tajná mysterijní škola byla aktivní asi 100 let a poté Ezoterické Bratrstvo spustilo stvoření Theosofické Společnosti skrze H. P. Blavatskou v roce 1875 a skrze telepatické nápady, Ezoterické Bratrstvo vedlo vývoj vědy, zejména přes Nikolu Teslu.

Bratrstvo Hvězdy je poslední čistý pozůstatek mysterijních škol Světla z Atlantidy. Kabala se ho bez úspěchu pokoušela infiltrovat, protože mají velmi striktní pravidla přijetí. Bohužel, Kabala byla již více úspěšna s infiltrováním se do více veřejných mysterijních škol, tak jak to Jezuité byli schopni udělat se svobodnými zednáři na počátku 1800 a stejně tak byla infiltrována i Theosofická společnost po tom, co Helena Blavatská zemřela a její učení bylo později zneužito Kabalou. Toto je zdrojem tolika zmatků mezi Pracovníky Světla. Skutečné učení bude ale brzy obnoveno, jako část operace Snová Země."

Druhý Plejáďanský pokus o proniknutí karanténou začal na začátku 20. století s tajnými společnostmi Thule a Vril v Německu. Nepřátelské rasy brzy převzaly německý vesmírný program, který vyvrcholil v postavení tajné Německo - nacistické Měsíční základny během 2. světové války. A podobně tak, jak se stejné navzájem přitahuje, byla Nacistická Měsíční základna krátce po konci války převzata Reptiliány a všechen její personál byl vyhlazen.

Přímější pokus o proniknutí karanténou se uskutečnil 20. února 1954, kdy se Prezident Eisenhower setkal s představiteli Plejáďanů a Aštarova Velení na Edwardsově letecké základně: Pod tlakem Negativní Armády, byl Eisenhower donucen dohodu s pozitivními mimozemšťany odmítnout a později místo toho podepsal smlouvu s negativními Zeta a Drako rasami. Plejáďané si však zvládli vyjednat od Negativní Armády povolení pro postavení své tajné základny pod ostrovy Bora Bora ve Francouzské Polynésii, a to pod podmínkou, že její existence zůstane povrchové populaci utajena. Na Edwardsově letecké základně byl setkání přítomný, biskup z LA, James Francis MacIntyre, a ten průběh jednání hlásil Jezuitům. Fotografie a záznamy Plejádských lodí, pořízené na tomto setkání jsou ve Vatikánské knihovně. Jezuité byli také pravidelně informováni Negativní Armádou o všech technologiích, které armáda přijala od Zetů a Drakoniánů. V roce 1956 započal tajný Jezuitský vesmírný program postavení základen na Měsíci a na Marsu. Program nebyl nijak úspěšný a ironicky ho označili kódově "Marconi".

Konečné osvobození naší planety se blíží – 2. část

25.12.2018

Rychlá navigace: