Souvislosti, které všude nenajdete

Konečné osvobození naší planety se blíží – 3. část

(Článek 170)

Skutečný tajný vesmírný program nastartoval počátkem 60. let, kdy skupina Chimera vydala povolení negativním armádám USA, Evropským členům NATO, Sovětskému Svazu a Číně postavit společné tajné základny na Měsíci a Marsu v jistých určených zónách. Také byla podepsána tajná dohoda mezi Kabalou a Drako/Reptiliánským/Zetským komplexem, který Kabale poskytl technickou podporu pro stavbu lunárních základen a základen na Marsu, na oplátku tyto negativní vesmírné rasy dostaly povolení postavit společně s Negativní Armádou podzemní základny na Zemi.

Společná Americko/Sovětská základna na Marsu byla tedy postavena v roce 1964 a pak v příštích několika dekádách rozšířena tak, jak byly do programu přidávány další základny na Měsíci a na Marsu. Hlavní lunární základna byla postavena na odvrácené straně Měsíce a její kódové označení je LOC (Vedení Lunárních Operací).

Celý tajný vesmírný program byl pojmenován Solar Warden (Solární Strážce) a vrchní supervojáci byli přijati s představou, že brání Zemi před negativními mimozemšťany. Někteří diplomaté Spojených Národů o existenci vesmírného programu Solar Warden věděli a naivně věřili, že se jedná o světový program pro ochranu Země proti mimozemské hrozbě. Ve skutečnosti bylo účelem tohoto tajného vesmírného programu vybudovat společnou Drako/lidskou infrastrukturu rozprostřenou po našem Solárním Systému jako přípravu pro rozsáhlou archontskou invazi, ke které došlo v roce 1996.

Z lidské strany byl program řízen bezbožnou čtyřkou (Bush starší, Henry Kissinger, Donald Rumsfeld a Dick Cheney). Bezbožná čtyřka jsou ve skutečnosti Drakoniáni, kteří vstoupili do lidských inkarnací před 26 000 lety a jedná se o čtyři nejviditelnější Drako/lidké hybridy. Dick Cheney byl vůdce Mars Corporation a tvrdil, že je vlastníkem globálního planetárního dluhu, který Země dluží Mars Corporation a také odtržené civilizaci, která dojila Zemskou pracovní sílu skrze Rothschildovský centrální bankovní systém:

Síly Světla vesmírný program Solar Warden mnoha způsoby infiltrovaly. Eisenhower, zatlačený Kabalou do rohu a donucený ke spolupráci s negativními mimozemšťany, vytvořil uvnitř programu Solar Warden jisté tajné buňky, které pracovaly pro Světlo a také Organizace (předchůdce Hnutí Odporu) měla své tajné týmy infiltrované v programu Solar Warden. Organizace také spolupracovala s pozitivními Andromeďany, kteří si byli dobře vědomi nebezpečné situace v našem Solárním Systému.

Síly Světla postavily svoji vlastní Lunární základnu uvnitř kráteru Tycho. Je to obří kopulovitá struktura s pěkným bazénem uvnitř. Po Archontské invazi v roce 1996 byl náš Solární Systém plný Drakoniánských a Reptiliánských entit. Jejich hlavní vojenská základna byla na Charonu (Měsíc Pluta) s mnoha pevnostmi v hlavním asteroidovém pásu. V tomto období, bylo mnoho klíčových osob pracujících pro Světlo vzato do podzemních armádních základen a pomocí traumatů bylo přeprogramováno jejich vědomí proti Galaktické Konfederaci.

Během masivní osvobozovací ofenzívy v letech 1999 až 2004 síly Světla a Hnutí Odporu, Plejáďané, Siriané, Andromédská Flotila a Aštarovo Velitelství vyčistilo z našeho Solárního Systému převážnou většinu Drako/Reptiliánské přítomnosti.

Po roce 2004 zbývající Drako/Reptiliánské síly začaly úzce spolupracovat s bezbožnou čtyřkou na ubránění planety Země od osvobozeneckých flotil Galaktických Sil Světla, manipulovaly, přesvědčovaly a směřovaly supervojáky Solárního Strážce proti osvobozovacím akcím Světla. Mezi roky 2004 a 2012 síly Světla vyčistily tento Solární Systém od veškeré Drako/Reptiliánské přítomnosti s výjimkou těch, kteří pracovali přímo se skupinou Chimera. V tomto časovém období Solar Warden operoval převážně ze dvou míst. Sublunární operace a operace na Zemské oběžné dráze prováděli pomocí sublunárních plavidel X-22A, SR-33A a TR3-B a akce byly řízeny z Petersonovi letecké základny v Coloradu, která také byla hlavním vedením NORADu a Velitelství vzdušných a vesmírných sil. Operace v Solárním Systému byly řízeny z podzemní základny Kings Peak v Utahu, kam byla přesunuta většina personálu a infrastruktury z Oblasti 51 a S4, když tyto dvě lokace vešly příliš ve známost. V roce 2012, síly Světla program Solar Warden uzavřely a od té doby je Kabala uzemněna na povrchu planety a teď spoléhá na (prázdné) sliby Chimery, že je dostane z planety a uchrání od hromadného zatýkání. Cítí, že zde uvízli a začínají se obávat o svůj osud.

Od začátku roku 2014 se síly Světla vypořádávají s Chimerou přímo. V roce 2015 byly vyčištěny fyzické strangeletové a topletové bomby a začaly operace na vyčištění našeho Solárního Systému od posledních zbytků temnoty. Tato operace má kódové označení MOSS (Multidimenzionální Operace Solárního Systém) a stále probíhá. Po úspěšném dokončení MOSS v době okolo Události nastane oficiální Odtajnění a První Kontakt. Toto bude konec karanténního statusu pro planetu Zemi.

Přestože byla velká část skalární plasmatické sítě již odstraněna, její velká část stále ještě zbývá zneutralizovat. Jsme tu jako rukojmí uprostřed okultní války mezi silami Světla a silami Temna. Právě proto má nejvyšší důležitost, aby si lidé byli vědomi existence a vlivu skalární plasmatické sítě a ostatních energetických zbraní, které Kabala pod vedením skupiny Chimera používá pro potlačení lidského vědomí a zabránění příchodu Světla a aby svým probuzeným vědomím podpořili statečné úsilí sil Světla.

Konečné osvobození naší planety se blíží – 3. část

26.12.2018

Rychlá navigace: