Souvislosti, které všude nenajdete

Královna Alžběta byla shledána vinnou – 2. díl

Dne 26. února 2013 po předložení všech důkazů o zločinech církve a státu v Kanadě a po odmítnutí obžalovaných na tyto důkazy reagovat nebo je vyvrátit, byli všichni obžalovaní shledáni vinnými šesti soudci mezinárodního soudu obecného práva v Bruselu. Všichni shledali královnu Alžbětu vinnou ze zločinů proti lidskosti a také další osoby, mezi něž patřil katolický papež Joseph Ratzinger. 40 osob bylo shledáno vinnými z genocidy na více jak 50 000 kanadských dětí prostřednictvím "rezidenčních škol".

Dne 4. srpna 2013 byly vydány zatykače na královnu Alžbětu, ale ani poté, co je bruselský ITCCS shledal vinnými, tak trestně právní orgány nebyli schopny aktivně přimět policii nebo armádu, aby tyto lidi zatkli. Tento soudní případ byl silně zamlčován. Byl vyjmut ze všech platforem sociálních médií a kontrolovaná mainstreamová média by se o něm nikdy neodvážila informovat. Proto velká část veřejnosti zůstává v nevědomosti. Tisíce dětí zmizely z mnoha škol provozovaných kanadskou vládou, anglickou korunou a katolickou církví, V návaznosti na to bylo objeveno více než 34 dětských masových hrobů. Tyto důkazy z objevených hrobů poslal Kevin Annett v lednu 2012 soudnímu patologovi Dr. Donaldu Ortnerovi, který byl předním světovým odborníkem na identifikaci nemocí u lidských ostatků. Doktor přislíbil důkladně prostudovat důkazy i svou spolupráci s týmem ITCCS. Dr. Ortner, který byl ve skvělém zdravotním stavu, pak 29. dubna 2012 náhle zemřel na zdánlivý infarkt.

Byl předložen soudní dokument, který popisoval, že v lednu 2012 jednal britský arcibiskup z Canterbury Justin Welby na pokyn královny Alžběty, aby zničil forenzní pozůstatky vraždy dítěte satanistickou sektou Devátý kruh. Dva očití svědci tehdy viděli, jak byla malá dívka přivázána k oltáři a toto pěti nebo šestileté dítě bylo s roubíkem v ústech opakovaně znásilněno, usmrceno, vykucháno a rozčtvrceno. Její krev pak byla vypita devíti postavami v červených pláštích, mezi nimiž byl i člen britské královské rodiny.

ITCCS úspěšně stíhala únos královnou Alžbětou spolu s 50 000 případy dalších pohřešovaných dětí. Alžběta měla přímý podíl na únosech a smrti dětí, jak bylo uvedeno na webových stránkách ITCCS. Bylo prokázáno, že se členové královské rodiny pravidelně účastnili rituálů satanistického kultu "Devátého kruhu" v mohawkské indiánské škole v Brantfordu v kanadském Ontariu. Přeživší i rodiny pohřešovaných dětí již desítky let volají po spravedlnosti a vyslyšení svých příběhů. Mnohé z nalezených dětí v masových hrobech nyní mohly být řádně pohřbeny svými rodinami. Jak ještě dlouho potrvá průchod spravedlnosti a potrestání těchto satanistů?

V Kanadě nyní probíhá vyšetřování prostřednictvím lidového soudu obecného práva, Mezinárodního tribunálu pro zločiny církve a státu ITCCS, přičemž každý týden přibývají nové a nové důkazy. Bylo zahájeno již druhé stíhání elitních členů satanistického kultu "Devátý kruh". Pět mezinárodních soudců a 27 členů poroty má vyslechnout svědectví nejméně 16 dospělých přeživších, kteří se přihlásili, aby odhalili svým svědectvím únosy a vraždy dětí.

Královna Alžběta byla shledána vinnou – 2. díl

08.10.2022

Rychlá navigace: