Souvislosti, které všude nenajdete

Nic není takové, jak se zdá

Nic není takové, jak se zdá, dokonce ani jméno britské královské rodiny. Britská královská rodina je vlastně německého původu a jmenuje se Sachsen-Coburg a Gotha, nikoliv Windsor. Kvůli vnitřnímu politickému tlaku během první světové války kvůli německému původu a vztahu královské rodiny s vládnoucím knížecím domem Německé říše byl králi Jiřímu V. 17. července 1917. změněn německý název Sax-Coburg a Gotha, na současný název Windsor House! Královský pár měl z obou stran německé předky i příbuzné, z nichž především německý císař Vilém II., bratranec králův, představoval pro Brity neuvěřitelnou hrůzu z války. Jiří V. tedy 17. července 1917 přijal rozhodnutí, že německy znějící název Saxe-Coburg-Gotha nahradí více anglicky znějícím názvem Windsor.
Zámek "Bal-moral" znamená v překladu pevnost satanské morálky. Satanský kruh, který spojuje všechny maltézské rytíře, tajné řády a globální tajné společnosti, pokrevní linie usvědčuje miliony uctívačů Satana po celém světě. Královna byla přistižena při krvavých obětech nejméně dvakrát ročně na zámku Balmoral a je přímo spojována s objednávkou smrti princezny Diany. Zasvěcení uvedli, že sloužila při satanistických rituálech na zámku Glamis ve skotském Tayside, kde v dětství bydlela i královna matka, a také na Balmoralu, královnině skotské rezidenci. David Icke říká: "V Sandringhamu a Balmoralu, sídlech britské královské rodiny, se odehrávaly satanistické aktivity a lidské oběti."

Přiznání královniny smrti je začátkem "operace London Bridge" a odstartuje celou řadu událostí vedoucích ke konečnému svržení hlubokého státu (Deep State). Je to veledůležitý symbol, protože královna byla vrcholnou satanistkou Deep State na této planetě. Ovládala všechny tři větve Deep State – London City (finance), Vatikán (náboženství) a Washington DC (politika, zbrojní průmysl). Ve skutečnosti je mrtvá už přibližně čtyři roky. Bylo zde několik zjevných dvojnic, které se původní královně nepodobaly. Ti, kteří chtějí vidět, to viděli. Vždy šlo jen o to, kdy se provalí její oficiální smrt. Královna měla mimoplanetárního vládce a ona a její rodina jsou zlí reptiliáni. Její smrt byla oznámena až nyní, protože její zlý reptiliánský vládce byl z planety již zřejmě odstraněn.

Úmrtí královny Alžběty II. je jedním z mnoha znamení, že v říjnu letošního roku se odehraje na Západě nějaká velká událost typu černé labutě. Její smrt především znamená také smrt šéfa Výboru 300, který mnozí nazývají tajným vedením západního světa. Nyní následuje odstranění celé špičky Řádu maltézských rytířů: vojenského vedení Západu. Gnostické iluminátské zdroje tvrdí, že všechny tři egyptské obelisky západní moci mají padnout. První obelisk – umístěný ve městě Londýn – je místem, kde sídlí finanční moc. S oficiální smrtí Alžběty II. již prý padl. Druhý obelisk ve Washingtonu DC je místem, kde sídlí vojenská moc. Ten padl s nahrazením aristokratického vedení Maltézských rytířů meritokracií. Třetí obelisk, symbolizující duchovní moc, je v Římě. Všechny oči se tedy nyní upírají na papežství. Iluminátské zdroje slibují, že papež František bude v nadcházejících dnech velkolepým a veřejným způsobem odstraněn.

Nic není takové, jak se zdá

09.10.2022

Rychlá navigace: