Souvislosti, které všude nenajdete

Rusko se již spojilo s Čínou, Indií, Afrikou, Blízkým východem a Latinskou Amerikou, aby zajistilo, že zločinecké vedení Západu bude postaveno před soud za své opakované pokusy o vyvraždění 90 % lidstva

Pohřeb královny bude jedno z největších setkání světových mocností v nedávné světové historii. Musíme si uvědomit, že to vše se děje v době, kdy 30. září vyprší lhůta pro splacení dluhů pro rodiny, které vlastní KORPORACI SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, OSN, Světovou banku, MMF a další pilíře západní moci. Rozhodovat se bude o osudu rodiny a klanu Rockefellerů. (Hillary a Bill Clintonovi, Mark Zuckerberg, John Podesta, David Rockefeller ml. a mnoho dalších.)
Potlačením mnoha typů energetických technologií a všech přírodních a přirozených léčebných metod se tato rodina zasloužila o úpadek lidstva více než kterákoli jiná skupina ve světových dějinách. Herec v gumové masce Biden je jejich služebníkem, stejně jako pravděpodobně podvodník v gumové masce, který se nyní vydává za papeže Františka. Na podzim se pravděpodobně také rozhodne o osudu francouzské a švýcarské větve rodiny Rothschildů, v jejímž čele stojí Klaus Schwab (Rothschild) ze Světového ekonomického fóra.
Probouzející se Svět již bojkotuje Rothschildy, Rockefellery a jejich podvodné fiat peníze, takže oba klany směřují ke dnu. Skutečnost, že Vatikánská banka s nimi od 30. září přerušuje veškeré vztahy, je toho nejjasnějším znamením. Otázkou je, co nebo kdo je nahradí? Existuje také ještě boj mezi gnostickými ilumináty a britskou královskou rodinou, který ještě nebyl rozhodnut.
Každopádně nyní, když královna Alžběta oficiálně zemřela, budou moci být odhalena některá tajemství, které ji obklopují. Například podle císaře Hirohita byla královna zabita již před útoky na americká dvojčata a pak byla nahrazena klonem, protože se ostře stavěla proti Bushovu nacistickému puči, který tento útok představoval. I vysoce postavené zdroje MI6 a NSA potvrzují, že původní královna již dávno opustila tuto Zemi.
Ať už byla královna ve skutečnosti kýmkoli, Její Veličenstvo bezpochyby vedlo velkou frakci v západní pokrevní elitě, která se stavěla proti plánu ChM vyvraždit 90 % lidstva. Jejich myšlenka spočívala v zavedení uhlíkové daně, která by se odváděla světovým vůdcům. Její frakce prohrála v roce 2000, kdy se její agent Al Gore nestal prezidentem USA, přestože vyhrál volby. Od té doby je součástí mocenského boje na planetě a díky její aktivitě se podařilo popravit celý klan Bushů.
Pokud chtějí gnostičtí ilumináti konat dobro, měli by se zaměřit na rodiny Rockefellerů, Rothschildů atd., které vlastní společnosti podle žebříčku Fortune 500. To oni naplánovali celou tuto "pandemii" s pokusem přeměnit tuto planetu v obří zvířecí farmu. I když se Západu nepodaří odstavit Ch.M. od moci a provést soudní procesy ve stylu Norimberku, zbytek světa pomůže osvobodit evropský lid. Rusko se totiž již spojilo s Čínou, Indií, Afrikou, Blízkým východem a Latinskou Amerikou, aby zajistilo, že zločinecké vedení Západu bude postaveno před soud za své opakované pokusy o vyvraždění 90 % lidstva. Za současného stavu západní Evropa a USA od října zastaví hospodářskou aktivitu. Pokud nedojde k dohodě s Ruskem a zbytkem světa, nadcházející hospodářský kolaps zajistí změnu režimu ve většině západních zemí. K tomu již nedávno došlo v Itálii a Švédsku. Podle kanadských zpravodajských zdrojů má být letos na podzim odstraněn také Justin Castro z Kanady. Až padne francouzský Macron a německý Scholz, nastane v Evropě konec "hry". Pak zřejmě konečně dojde ke zhroucení KORPORACE SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH. Tento kolaps by mohl být spouštěčem, který konečně vynese na světlo světa tajný vesmírný program, který byl financován z amerického obranného rozpočtu, když z něj zmizelo 2,3 bilionu dolarů.

Rusko se již spojilo s Čínou, Indií, Afrikou, Blízkým východem a Latinskou Amerikou, aby zajistilo, že zločinecké vedení Západu bude postaveno před soud za své opakované pokusy o vyvraždění 90 % lidstva

10.10.2022

Rychlá navigace: