Souvislosti, které všude nenajdete

Lakmusový papírek (10. díl)

A teď se pokusím vysvětlit, proč jako důležitý faktor uvádím vztah k Rusku, a ne vztah k Ukrajině. Co si kdo myslí o Ukrajině, není totiž vůbec důležité. Mnohem důležitější je, jestli je dotyčný rusofob nebo ne a od toho se to všechno odvíjí. Dám příklad: Saudská Arábie napadla v roce 2015 Jemen. Úplně normálně a bezostyšně se tam vraždilo civilní obyvatelstvo, používaly se tam náboje s ochuzeným uranem a nepamatuji se ani na jednoho Čecha, ani Moravana, ani Slezana, ani Slováka, ani Poláka, ani Maďara, že by mával Jemenskou vlajkou, nosil na klopě jejich stuhu a posílal jim zbraně!!! Před osmi lety tam zahynulo 500.000 civilistů!

Totéž Jugoslávie! Totéž Libye, totéž Írák, Afghánistán, Sýrie a dalších 200 válek proti civilnímu obyvatelstvu kdekoliv na světě pod taktovkou USA.

Tak proč se teď může každý podělat z Ukrajiny? V žádném případě to není proto, že by byla Ukrajina tak výjimečná, a že by se tak zásadně lišila od jiných zemí. O Ukrajinu tady totiž vůbec nejde! Tady jde jen a pouze o to, že Ukrajina je v konfliktu s Ruskem! To je ten problém! Američané pořádají války 200 let jak na běžícím pásu, zavraždili desítky miliónů nevinných civilistů, a všechno je v naprostém pořádku! Jakmile ale udělá nějakou vojenskou akci Rusko, tak se můžou všichni posrat!

Ten, kdo není rusofob, je schopen vidět situaci na Ukrajině objektivně a tudíž ví, že na Ukrajině vládne ten nejodpornější fašistický režim, jaký si jen lze představit. Ukrajina je zkorumpovaná smradlavá stoka, kde si celý západ pere peníze, obchoduje se tam s lidmi, s lidskými orgány a řádí tam vládní fašistická samozvaná lůza, která vraždí svoje vlastní obyvatelstvo. To ví a vidí každý normální člověk kdekoliv na světě, pakliže není rusofob. Když si poslechnete výroky různých politiků z celého světa na adresu Ukrajiny, řekněme před rokem 2019, tak se všichni veřejně vyjadřují o všech svinstvech, která se dějí na Ukrajině! Všichni to věděli a veřejně se o tom mluvilo i v mainstreamu. Jakmile vstoupila ruská bota na území Ukrajiny, vše se změnilo během vteřiny o 180°.
A teď vážně: Ruská federace, jakožto vítězná mocnost 2. světové války, má legitimní právo legálně likvidovat fašismus kdekoliv na světě. A nemusí k tomu mít žádný mandát, ani souhlas žádné další země. A tak tento svůj úkol právě teď plní. Aby toho nebylo málo, tak to navíc dělá na svém vlastním území, protože Ukrajina jako stát právně neexistuje!!! Nejedná se o žádný suverénní stát, je to stále jen území bývalé svazové republiky, které zdědila Ruská federace po zaniklém Sovětském Svazu. Takže Rusové čistí svoje vlastní území od zhoubného fašizmu, který si tam západ od devadesátých let za stovky miliard dolarů uměle vypěstoval. Protože je naše vláda součástí této agendy a je zasunutá obzvláště hluboko do západních řití, tak kvičí obzvláště hlasitě jako celý kolektivní západ, kterému právě někdo šlápl na ukrajinské kuří oko.

Jestliže má někdo vyloženě protiruský postoj, pak vězte, že je to líný, ne příliš chytrý člověk, který na sobě nepracuje, nevzdělává se a jeho názory jsou dokonalým produktem západní propagandy. Je chodícím důkazem, že západní protiruská mašinerie Goebbelsovského typu funguje velmi dobře a je její dokonalou obětí. Není potřeba Rusko milovat za každou cenu, ale je potřeba si uvědomit a vzít na vědomí, že je to největší stát světa, že to je slovanský národ a je to ochránce lidstva na Zemi a v neposlední řadě v Rusku žijí nejstatečnější lidé na světě, kteří opakovaně prokázali, že jako jediní se dokáží postavit všem temným silám a mocnostem, utkat se s nimi tváří v tvář, a dokonce je i porazit. To se zatím nikomu jinému nepodařilo.
Dnešní Rusko je naprosto odlišné od Sovětského Svazu éry Chruščova. Je to moderní stát se všemi výhodami a nevýhodami dnešní doby. Je pochopitelné, že pátá kolona v Rusku je nejsilnější ze všech, a tudíž ruská vláda čelí nejen obrovskému tlaku zvenčí, ale současně i vnitřnímu nepříteli v mnohem větší míře než v kterékoliv jiné zemi na světě.

Rusko přitom právě teď zachraňuje lidstvo před vyhlazením. Kdo si tento fakt neuvědomuje, je mimořádně tupé hovado. Nadávat na Rusko je asi totéž, jako když pes kousne do ruky, která mu dává krmení.

Podle: https://kresadlo.com/lakmusovy-papirek

Lakmusový papírek (10. díl)

28.06.2023

Rychlá navigace: