Souvislosti, které všude nenajdete

Lakmusový papírek (12. díl)

Na ženy šel satanský systém jinak; vytvořili nový -izmus, který navíc ještě trapně nazvali feminizmus. Vtloukli ženám na celém světě do hlav pitomosti o rovnoprávnosti, o harassmentu (v překladu obtěžování), o tom, že ženy nejsou spravedlivě ohodnocované v práci, že mohou dosáhnou stejných, ne-li větších úspěchů než muži, podrbali jim jejich ega a už to jelo! Mezi námi, ono je to vlastně všechno geniálně vymyšlené, protože ta fakta, na kterých feminizmus stojí, nemůže nikdo zpochybnit, protože je to v podstatě všechno pravda. Co však není pravda, je závěr, který je z toho vyvozen. Ale takhle daleko už dnešní generace nejsou schopné přemýšlet, takže přesně na tomto bodě se to celé podělalo. Ženy, místo aby si uvědomily, že je to podvod, že jejich role je naprosto odlišná od role mužské, začaly s muži soutěžit v mužských "disciplínách". Ovšem to by se jim nikdy nepovedlo, kdyby byli muži takoví, jací správně mají být nebo jací bývali dříve. Ale geniální liberální mozky myslí na vše, a tak jim toto soutěžení výrazně usnadnily tím, že stejným procesem udělaly z mužů ženy; tedy ženy… spíš zženštilé zrůdy. A výsledek? Stačí se podívat okolo sebe! U mnohých máte problém identifikovat, co jsou zač, muž, žena, mimozemšťan, lednička nebo parodie na člověka. Mnozí už neví, co by ze sebe udělali a co jsou: buzny, lesby, transky, nebinární, pansexuálové, demisexuálové, teď se do toho ještě různě mrzačí, jako kdyby nestačilo, že psychicky jsou zmrzačení dostatečně. Kdo má na to žaludek, můžete se pobavit například zde. (https://lgbt-zdravi.cz/slovnik-pojmu)
No a destrukce je dokonána! Po rodině je veta, protože jestliže je žena ještě dnes opravdovou ženou, tak najít opravdového chlapa je prakticky nadlidský úkol, a totéž platí i opačně. A i kdyby se opravdu ještě takoví dva zázrakem našli, tak je to stejně v řiti, protože určitě bude aspoň jeden z nich dvou napíchaný očkovacím svinstvem. Je po lásce, po rodině, po národu a po lidství. A ti všichni zmrzačení transitní plynovodi se stejně rozmnožovat nebudou, protože na to buď ani nemají vercajk, nebo zase mají vercajku moc, ale hlavně – a to je úplně to nejdůležitější – jaká duše by se asi tak chtěla do tak zvráceného prostředí vtělit? Normální lidská určitě ne, takže zbývají nelidské duše a zbloudilá chamraď z celého vesmíru. Koneckonců, už teď to můžeme vidět v celém západním světě; porodnost letí střemhlav k nule, když se něco narodí, tak je to podezřelé už od pohledu. Zeptejte se nějaké duly, jak vypadá situace dnes ve městech, kde se koncentruje liberální odpad a nebudete se stačit divit. 2 ukázky, co se rodí po vakcinaci rodičů:

Jestliže zničíte role muže a ženy v rodině, přestane rodina existovat, tudíž je ukončena nesmrtelnost rodu a s rodem končí i rodová paměť. Tím končí i hrdost národa, slovanská vzájemnost, slovanské kořeny a jsme jen krůček od toho, aby nám přepsali dějiny, takže bude vše obráceně. Jak by řekl klasik: dvě věci jsou nekonečné, lidská blbost a vesmír. S tím druhým si ale nejsme jistí.

Krásně jsme si tímto odstavcem ve zkratce ukázali, jak zhoubná je LGBT ideologie, a co všechno z toho vzejde, když se to nechá rozbujet do obludných rozměrů a nezničí se to hned v zárodku.

Pravidlo č. 5 – Nikdy nevěř nikomu, kdo neví, jestli je chlap nebo žena. A když nosí duhový deštník, tak mu ho vraž do zadku a roztáhni, aspoň pozná, co je to duhová rozkoš!

Podle: https://kresadlo.com/lakmusovy-papirek

Lakmusový papírek (12. díl)

03.07.2023

Rychlá navigace: