Souvislosti, které všude nenajdete

Lakmusový papírek (14. díl)

Na alternativní scéně se objevily diskuze o jisté sektě, která je tu už hezkých pár let, je známá a naivně jsem si myslel, že ji všichni, kteří aspoň trochu používají mozek, prokoukli. Velmi mě překvapilo, když jsem zjistil, kolik lidí tomu podvodu uvěřilo a tím pádem i naletělo! Některých jsem si i vážil, ale tohle mě skutečně dostalo. Nechápu!!! Vždyť je to tak okaté, jak to jen může být! To už mi přijde mnohem uvěřitelnější, že čápi nosí děti, než uvěřit jejich nesmyslům!

Vůbec nepotřebujeme sektu, která nám slibuje ráj na zemi, zaručí nám spravedlivé přerozdělení nerostného bohatství, spravedlivé odměňování, zaručí nám bezpečnost a podobné nesmysly! Že prý je lidský život nejvyšší hodnota a oni se postarají o to, aby byl každý člověk v bezpečí! Jakpak by to asi tak chtěli ti chytráci udělat? To jako půjdou za těmi nejvyššími zástupci DeepState a řeknou jim, ať už té genocidy nechají a ať se vzdají svého bohatství?! Může být ještě někdo tak kvalitně přitróblé, že na tohle skočí?

Sekta, o které zde píšu, přestože ji výslovně nejmenuji, ale modří již vědí, je naprosto jednoznačně na temné straně, je placená temnou stranou a všichni, kdo se k ní hlásí, jsou buď zkorumpovaní, anebo blbci.

Tak vážení, dejte si velký pozor, komu věnujete svou pozornost, své myšlenky a svou energii. Když to udělá 5 lidí, tak se ještě nic nestane, ale když bude posílat myšlenkovou podporu 5 miliónů, tak vás mohu ubezpečit, že některým mimozemským entitám, které se za sektou schovávají, to bude bohatě stačit jako potrava, aby tady mohli zůstat a škodit, jak dlouho budou potřebovat. Jestli vy sami neumíte využívat posílanou energii, tak to neznamená, že to jiné rasy neumí. A že vypadají všichni jako lidi? No a co? Je to jejich přirozená schopnost, na které nemají žádnou zásluhu.

Jestli budete podporovat takovou evidentně temnou sektu už jenom třeba tím, že budete číst jejich knihy a budete v myšlenkách souhlasit s těmi nesmysly, co vám říkají, tak se vám může stát, že to s vámi nedopadne dobře. Jakmile se myšlenkově napojíte vy k nim, otvíráte kanál, kterým se stejně tak oni mohou napojit k vám, a to už můžete mít zaděláno na velice slušný problém. Pak se s vámi mohou začít dít divné věci, které nemusíte zvládnout, pakliže se nedokážete bránit různým energetickým útokům.

Pravidlo č. 6: Jakmile někdo nevystupuje sám za sebe a schovává se za zájmy určité skupiny, tak už je primárně podezřelý, protože každý už by měl dnes vědět, že podle obecného práva, které nepochybně začne už brzo platit pro všechny, bude existovat jedině zodpovědnost každého sama za sebe. Nikdo neuteče spravedlnosti s výmluvou, že jednal na něčí příkaz, tedy ve smyslu "já nic, já muzikant". Na každého dopadne kladivo spravedlnosti za všechno, co kdy udělal. Na felčara za píchnutou vakcínu, na exekutora za okrádání lidí a na politika za každé jeho zvednutí ruky v parlamentu. A na člena sekty, která sloužila k temným cílům, dopadne kladivo rychle a tvrdě.
Jsou lidé, kteří si myslí, že je všechno náhoda, a že když má někdo podezřelé logo, že ještě nemusí být součástí satanistické agendy. Tak takového člověka mohu ubezpečit, že se šeredně mýlí, protože náhody neexistují a obzvláště ne v tomto oboru. Ten, kdo se pohybuje ve veřejném prostoru, tak musí bezpečně vědět, jak vypadají symboly a loga, která patří temné straně, jakými gesty si dávají temní najevo, že jsou všichni z jedné party a jak se správně stavět k tématům, která slouží jejich agendě, viz všechny výše uvedené body.

Hra na toleranci různých názorů pod hlavičkou liberálů se blíží ke svému definitivnímu konci a dále už bude jen pravda a lež.

Proměnlivý názor může mít někdo na barvu auta nebo na model telefonu, ale postoj k zásadním tématům dneška není názor, který si budu měnit podle potřeby. Jakmile někdo řekne, že Česká republika musí zůstat v EU a v NATO, tak by měl být okamžitě vyhodnocen jako nebezpečný vlastizrádce a všichni by od něho měli dát ruce pryč. Být placený temnou stranou, infiltrovat se mezi alterativce s cílem podvést statisíce důvěřivých lidí, to už je dostatečný důvod na provazový náhrdelník. Na druhou stranu lidi by si sami měli každého prověřit, než půjdou za zvukem jeho píšťaly. Ony Jezinky byly sice odpad společnosti, ale Budulínek neměl být takový naivní a důvěřivý blbec. A hlavně: jelen nemusí být vždycky k dispozici!

Podle: https://kresadlo.com/lakmusovy-papirek

Lakmusový papírek (14. díl)

07.07.2023

Rychlá navigace: