Souvislosti, které všude nenajdete

Lidstvo je dlouhodobou obětí Anunnaki či Archontů

"V království slepých je jednooký králem." A Archonti jsou tím jednookým a zařídili, aby lidstvo bylo slepé k tomu, co všechno je ve skutečnosti možné. Jedině tímto postupem a neustálým utajováním si mohli uchovat takovou moc nad svými nadanými a kreativními lidskými oběťmi i těmi, kteří už nežijí ve fantomovém přeludu. Archontský virus už dlouho parazituje na lidské společnosti a žije z kreativity druhých.
Podle jednoho informátora komunikujícího s entitou z jiné dimenze (z jiného frekvenčního pásma) z let 1994 až 1999, kdy bylo zodpovězeno na 20 000 otázek, mimo jiné vyplývá:

  • Reptiliánská rasa držela lidstvo dlouho zpátky, aby nemohlo růst.
  • Druh, ke kterému entita patřila, sama ve své realitě vedla mnoho bitev proti reptiliánské rase.
  • Lidé byli v minulosti spirituálně vyvinutější než reptiliáni, ale ti je však přemohli svými technologiemi, které jsou zároveň jejich bohem (U.I.).

Archonti nejen, že jsou posedlí technologiemi, ale oni sami jsou technologií - Umělou inteligencí. Ve své výchozí podobě jsou škodící informací. Jsou "chybou", která se chová jako počítačový virus a nakazí vše, čeho se dotkne, ať už jsou to reptiliáni, šediváci nebo lidé. Tyto temné bytosti se už dlouho zabývají "technologickým rozmnožováním", které je na mnohem pokročilejší úrovni, než jsou dnešní lidské nejvyspělejší znalosti. Umí zmanipulovat lidské geny tak, aby u nich vznikly "požadované vlastnosti". Tak postupně přeměňovali mysl lidí na takovou úroveň, aby byli sice dostatečně inteligentní, ale jen natolik, aby pokorně a odevzdaně sloužili svým skrytým vládcům, ale aby nebyli dostatečně inteligentní na to, aby jejich hru prohlédli a začali se bránit. Přesně toto se stalo lidstvu. To bylo to "vyhnání z ráje" vyprovokované symbolickým hadem v symbolické rajské zahradě. To byl ten dávný "Zlatý věk" lidstva před jeho "pádem". Tehdy byla energetická těla lidí a tím pádem i jejich hmotná těla obsazena archontím virem. A tehdy došlo k úplné proměně lidské společnosti. Stalo se to hned poté, co byli lidé ochromeni a ovládnuti "archontím virem". Archontsko-reptiliánská energetická a genetická manipulace doslova připojila lidstvo ke své kolektivní mysli, jako mravence v kolonii co poslouchají svoji královnu. Připojili ho ke své falešné simulaci Matrixové reality, kterou zažíváme dodnes a s kterou se můžeme setkat ve svém každodenním životě. Reptiliánská část v našem mozku je pak hlavním přístupovým bodem k archontské kolektivní mysli.
Ovládli nás, protože jsme jejich potravou a nemilosrdně nás zneužívají a vysávají, přesně tak, jako my chováme na drůbežích farmách kuřata, tak chovají tito predátoři nás na lidských farmách. Tak zařídili, aby měli "svoji potravu" vždy při ruce…Tuto informaci, ale již má tak velké množství lidí, které se navíc neustále zvyšuje, že dny ovládání lidstva tímto parazitem jsou již sečteny a jsou nadohled...

Lidstvo je dlouhodobou obětí Anunnaki či Archontů

21.05.2022

Rychlá navigace: