Souvislosti, které všude nenajdete

Lidstvo je dlouhodobou obětí Archontů

(Článek 76)

V království slepých je jednooký králem. Archonti jsou tím jednookým a zařídili, aby lidstvo bylo slepé k tomu, co všechno je ve skutečnosti možné. Jedině tímto postupem a neustálým utajováním si mohli uchovat takovou moc nad svými nadanými a kreativními lidskými oběťmi (těmi, kteří nežijí ve fantomovém přeludu). Archontský virus už dlouho parazituje na lidské společnosti a žije z kreativity druhých.

Podle jednoho informátora komunikujícího s entitou z jiné dimenze (z jiného frekvenčního pásma) z let 1994 až 1999, kdy bylo zodpovězeno na 20 000 otázek, mimo jiné vyplývá:

- Reptiliánská rasa držela lidstvo dlouho zpátky, aby nemohlo růst.

- Druh, ke kterému entita patřila, sám ve své realitě vedl mnoho bitev proti reptiliánské rase.

- Lidé byli v minulosti spirituálně vyvinutější než reptiliáni, ti je však přemohli svými technologiemi. "Jejich bohem jsou jejich technologie."

Archonti nejen, že jsou posedlí technologiemi, ale oni sami jsou technologií - umělou inteligencí. Ve své výchozí podobě jsou škodící informací, "chybou", která se chová jako počítačový virus a nakazí vše, čeho se dotkne, ať už jsou to reptiliáni, šediváci nebo lidé. Archonští reptiliáni se zabývají "technologickým rozmnožováním" na mnohem pokročilejší úrovni, než jsou dnešní lidské nejvyspělejší znalosti. Umí zmanipulovat lidské geny tak, aby u nich vznikly "požadované vlastnosti". Tak lze přeměnit obvod člověka do té úrovně, aby byl dostatečně inteligentní, ale jen natolik, že bude sloužit svým skrytým vládcům, ale ne dostatečně inteligentní na to, aby jejich hru prohlédl a mohl se bránit. Přesně to se stalo lidstvu. To bylo to "vyhnání z ráje" vyprovokované symbolickým hadem v symbolické Rajské zahradě (Zlatý věk před "pádem"). Tehdy byla energetická těla lidí a tím pádem i jejich holografická, hmotná těla obsazena virem. A tak se úplně proměnila lidská společnost poté, co byla ovládnuta Archonty.

Archontsko-reptiliánská energetická a genetická manipulace doslova připojila lidstvo ke své kolektivní mysli, jako mravence v kolonii co poslouchají svoji královnu. Připojili ho ke své falešné simulaci Matrixové reality, kterou zažíváme dnes, ve svém každodenním "životě". Reptiliánský prvek v našem mozku je pak hlavním přístupovým bodem archontské kolektivní mysli.

Více informací na: www.bezleku.cz
Kniha: Osvoboďte zakletou princeznu, svoji duši

Lidstvo je dlouhodobou obětí Archontů

21.09.2018

Rychlá navigace: