Souvislosti, které všude nenajdete

Magnetoterapie – brána ke zdraví a dlouhověkosti (2. díl)

(2. díl)

Magnetické pole příznivě působí na všechny biologické systémy, tedy nejen na organizmus lidský, ale i zvířecí a rostlinný. Vlivem magnetických pulzů se obnovuje i biologická aktivita půdy, mikroflóra a mikrobiální aktivita, včetně anorganických systémů.

Týdny, měsíce a roky žijeme v porušeném životním prostředí, v deformovaném magnetickém poli s řadou uměle vytvořených geopatogenních zón (míst s minimálním magnetismem). Proto naše buňky někdy kmitají na nedostatečných a snížených frekvencích. Z důvodu nedostatečné magnetické pulzace mají pak naše buňky narušený svůj řídící buněčný systém. Takové buňky mnohem rychleji stárnou a brzy odumírají. Odumírající buňky pak předávají genetickou a energetickou informaci na nově se rodící buňky i s touto "chybnou" informací krátkověkosti. Tato informace je pak přenášena touto malou magnetickou jednotkou na všechny tkáně, orgány až nakonec ovlivní celé tělo.

Za vznikem plnohodnotných magnetických polí v buňkách stojí elektrický proud, který je generován pomocí iontů sodíku, draslíku a chloridu v tkáních. Když uvedeme naše buňky do dostatečného magnetického pole, aktivní a pružné kmity postupně vyrovnají řídící systémy buněk a jsou zapnuty a dynamicky podpořeny samoozdravné procesy. Bez magnetického pole by nemohla do buňky vstoupit jediná molekula všech potřebných a vyživovacích látek, na kterých závisí naše plnohodnotné fyzické zdraví, homeostatická rovnováha i duševní harmonie. Porušená elektromagnetická rovnováha v našich buňkách způsobuje oslabení naší imunity a tělo ztrácí schopnost pružně reagovat na negativní biologické, energetické i chemické podněty, kterým jsme vystavováni. Proto je tak důležité pořád usilovat o správnou a úplnou elektromagnetickou rovnováhu a neustále nastolovat správný životní rytmus všech buněk v těle. Tímto jsou udržovány v optimálním režimu procesy látkové přeměny v těle a je zachována plná schopnost regenerace všech buněk.

Tomuto procesu vydatně napomáhá, při omezeném přirozeném magnetickém poli, působení všech přírodních atributů (Slunce, Země, voda, stromy, minerály (zejména křišťál a ametyst), ale i kontakt se zvířaty a pozitivně naladěnými lidmi, energeticky silné obrazy, vysokovibrační hudba a v neposlední řadě také magnetoterapie (osvědčily se přístroje řady "Renaissance").

Zdroj: bionet.cz

Magnetoterapie – brána ke zdraví a dlouhověkosti (2. díl)

23.05.2021

Rychlá navigace: