Souvislosti, které všude nenajdete

Magnetoterapie – brána ke zdraví a dlouhověkosti (9. díl)

(9. díl)

Klasická medicína se domnívá, experimentuje, dávkuje, operuje, usiluje, dnes ale také zejména vydělává peníze a mnohdy se mýlí. Příroda, přírodní síly a náš imunitní systém je neomylný a postupuje naprosto nezištně ve prospěch svého pacienta.

Měli bychom si uvědomit, že vše co si pamatujeme je také závislé na elektromagnetické bilanci v našich paměťových buňkách. Naše paměť je udržována v kondici díky dostatečně velkému magnetickému poli okolo naší hlavy. Toto elektromagnetické pole je propojeno s každou buňkou mozku a to díky magnetickým polím uvnitř každé buňky. Kvalita naší paměti tedy bezprostředně závisí na dostatečné intenzitě magnetického pole v našich  buňkách. Pokud v nich klesne magnetické pole pod únosnou míru, tak se naše paměť začne oslabovat a pokud poklesne ještě více, tak je dokonce vymazána. Protože magnetické pole Země působením stále se zvyšující úrovně elektrosmogu a železobetonových staveb neustále pozvolna oslabuje, je v našich buňkách nedostatečná intenzita elektromagnetismu a to pochopitelně má vliv na všechny naše biologické systémy, na jejich vitalitu, zdraví, výkonnost, pružnost, operativnost, ale také na dlouhověkost.

V důsledku fyzické, chemické a frekvenční nedostatečnosti je evidováno stále více nervových onemocnění, roztroušené sklerózy, Parkinsonovy i Alzheimerovy nemoci. Dlouhodobá nízká úroveň elektromagnetismu, zejména v nervových buňkách, je zřejmě jednou z důležitých příčin vzniku těchto onemocnění. Řešením je aplikace pulzního magnetického pole a tím vyrovnání elektromagnetické hladiny v našich buňkách.

Pokud člověk trpí úzkostí, strachem, obavami a nechá na sebe působit tyto i ostatní nízkofrekvenční energie, tak podle zákona rezonance přitahuje a do sebe přijímá bacily a mikroby, které se nachází na stejně nízké frekvenční úrovni. Proto je tak důležité si udržet životní optimismus, obklopit se pozitivními lidmi, projevovat radost, vděk, soucit a zejména lásku a ostatní pozitivní, vysokofrekvenční vibrace nebo "ladit" svoje tělo průběžně pomocí pulzní magnetoterapie.

Stejně, jako u ostatních léčebných metod, je ale i pro úspěšnou léčbu přírodní pulzní magnetoterapeutickou metodou zcela nezbytná důslednost a vytrvalost. Tato blahodárná síla magnetických pulzů prostupuje vše živé i neživé a může přinést pomoc a úlevu často i u závažných a takzvaných bezvýchodných stavů a nemocí.

Zdroj: bionet.cz

Magnetoterapie – brána ke zdraví a dlouhověkosti (9. díl)

04.06.2021

Rychlá navigace: