Souvislosti, které všude nenajdete

Mars – uprostřed války o planetární osvobození

30. dubna 2021 Elena Danaan, bývalá archeoložka, která tvrdí, že je v kontaktu s mimozemšťany z "Galaktické federace světů", přinesla informace o sérii vojenských náletů na Mars, jejichž cílem bylo zničit místní základny Draconiánské říše a Orionu. Tyto základny byly vytvořené na potlačení vzpoury domorodé populace na Marsu a jsou spojené s německou odtrženou skupinou s názvem "Temná flotila", která zde v minulosti dohlížela na "majetek a provoz" pozemských korporací, které se přestěhovaly na Mars.
Galaktická federace nyní pomáhá osvobodit Mars od vlivu Draconiánců a Orionců a podporuje domorodé obyvatele Marsu zejména takticky, technicky, ale i vojensky. Pomáhá místnímu hnutí odporu, které existuje v lidských koloniích, které byly založeny na Marsu v 50. letech 20. století, když "Draconiánsko-orionská" aliance před tím pomohla odtržené německé kolonii vytvořit základny v Antarktidě a na Měsíci. Používala pokročilé létající plavidla "Haunebu", které tvořily původní Temnou flotilu a využila dohody mezi Eisenhowerovou nomenklaturou a německou kolonií v Antarktidě (Čtvrtou říší). Budování kolonií se tehdy ještě více urychlilo, když americká armáda poskytla Temné flotile jaderné zbraně, které pak byly použity proti původnímu marťanskému obyvatelstvu, tvořenému místními plazími bytostmi, insektoidmi a jinými humanoidy, méně vyvinutými jako lidstvo. Tyto druhy zpočátku velmi úspěšně čelily expanzi a nájezdům Draconiánců, Orionců i německých kolonizátorů. Temná flotila svou spoluprací s Draconiány získala velmi pokrokové vybavení svých kosmických lodí a stala se součástí draconiánských a orionských vojenských jednotek a spolupracovala s nimi v mezihvězdných výbojných válkách a tak většinu času trávila mimo Sluneční soustavu.

Galaktická federace nyní poskytuje logistickou a taktickou podporu místním silám odboje, což jim umožňuje účinně zasáhnout proti zotročujícím nepřátelským vládcům, včetně dozorujícím "lidským přisluhovačům".

Z důvodu velkého organizovanému přesunu "lidských mozků" v 60.tých a 70.tých letech minulého století na Mars, pod záštitou amerického programu "Apollo", přítomnost lidí podstatně vzrostla, a to na milióny lidí, z nichž mnozí byli odvedeni ze Země podvodně, pod falešnou záminkou. Tehdy se stávající německé kolonie personálně velmi rozšířily a vytvořily ve spolupráci s velkými nadnárodními pozemskými korporacemi kolonie nové. Tyto nové kolonie byly řízeny nadnárodními společnostmi, které utvořily mezinárodní podnikový konglomerát, který je řízen generálními řediteli jak těmi současnými, tak i těmi minulými (v důchodu). Také v současné době, a to během několika posledních měsíců se program – "Přesídlování na Mars" velmi urychlil, protože Deep state na Zemi je na pokraji totálního kolapsu a to vede k velkému exodu kompromitovaných "úředníků".

Mars – uprostřed války o planetární osvobození

31.05.2021

Rychlá navigace: