Souvislosti, které všude nenajdete

Měli byste vědět – 2. část

Naše tělo k nám hovoří

Nikdy se nevydávalo tolik peněz na udržení nebo dokonce navrácení zdraví. Každý nemocný by měl být vlastně za těchto okolností pouhou výjimkou. Všichni ale víme, že tomu tak není. Lidé ještě nikdy nebyli tolik nemocní jako dnes. Jak se dá tento rozpor vysvětlit? Především tím, že jsme až do dnešní doby nevěnovali pozornost tomu, co vlastně nemoc je. Nemoci sice existují stejně dlouho jako lidstvo samo, ale většina lidí na chorobu pohlíží jako na ránu osudu, rozmar přírody nebo prostě na náhodu, která člověka postihne, zatímco druhého stejnou náhodou ušetří. Především pak považují nemoc za poruchu, kterou je třeba co nejrychleji odstranit, aby mohli žít dál stejně nesprávně jako dosud.

Vnitřním smyslem nemoci ale je, abychom se vzpamatovali, a právě k tomu nás může přimět bolest a onemocnění. Naše tělo tak prostřednictvím nemoci vyžaduje, abychom naslouchali hlasu rozumu a změnili to, jak žijeme, a to co nejrychleji, dříve, než bude pozdě. Skutečné vyléčení tedy nespočívá v potlačení příznaků, nýbrž v pochopení a znovuobnovení naší narušené duševní a fyzické harmonie. K tomu přirozeně nestačí nasadit pilulky a injekce, a to ani v případě, že jde o homeopatické prostředky. Záleží jen na tom, abychom pochopili, co nám chce naše tělo říci a samozřejmě také na tom, abychom ho poslechli. Může to být nepohodlné, ale je to jediná cesta ke skutečnému a úplnému uzdravení těla i duše.

Otevřete oči

Komerční společnost nemá zájem na tom, aby naše populace byla zdravá. Chce prodávat, léčit, operovat, ozařovat. Jezte, pijte, spotřebovávejte a buďte nemocní. To se po vás žádá. Vše je jeden velký obchod. Žádná osvěta, prevence, žádné výživové a výchovné programy, minimální podpora ekologii. Čistá voda, vzduch, biopotraviny totiž přináší zdraví. Buďte onkologickými pacienty a jako pacient vyděláte zdravotnické loby několik milionů korun a dostanete pochvalu. Otevřete oči a zjistěte, kam až jste byli dovedeni nenasytnými, tržními zájmy farmaceutické loby. Zastavte se a zjistěte rozsah škod na svém zdraví a začněte měnit své stravovací a životní návyky. Změňte pozitivně sebe i své okolí.

"Pouze věřit znamená nevědět. Víra je pták, který zpívá, když noc je ještě tmavá."
indický mudrc R. Tagore

Nemoc není trest, ale vaše nová šance

Přijměte pokorně svou nemoc a zdravotní stav, do kterého jste se dostali kvůli své nepozornosti a naivitě nebo vinou cynické tržní společnosti, ve které žijeme. Váš špatný zdravotní stav není zvůle osudu, ale pouze výsledek vašeho dosavadního života. Je to jen reakce vašeho těla na to, v jakém prostředí a společnosti žijete, jak se chováte a jak moc podkopaly vaše zdraví komerční zájmy potravinářské a farmaceutické loby. Nemoc je utrpení, ale zároveň vaše nová životní šance a výzva k radikální změně. Jestliže chcete být zdraví a žít dlouhý a spokojený život bez bolestí a ošklivých nemocí, tak pak začněte hned teď se změnami a zejména s detoxikací.

Jinak řečeno, ani rakovina není zlo ani neznámý nepřítel. Je ve skutečnosti naším přítelem, možná přítelem v přestrojení, přesto přítelem. Poslem, který zuřivě signalizuje, že ve vašem těle i duši je velký problém, a že je potřeba ve vašem životě mnohé změnit. A tak se zeptejte sami sebe. Má smysl zastřelit posla? Má smysl ignorovat vzkaz?

Měli byste vědět – 2. část

03.06.2019

Rychlá navigace: