Souvislosti, které všude nenajdete

Mezinárodní výstražná zpráva o COVID-19 – Mezinárodní prohlášení zdravotníků, lékařů a vědců, které bylo zasláno vládám třiceti zemí (3. část)

(3. část)

1. října 2020 německý právník Reiner Fuellmich oznámil, že mezinárodní síť právníků bude argumentovat a čelit dosud největšímu případu:
"Protikoronové opatření způsobilo a nadále způsobuje zničující škody na fyzickém i duševním zdraví lidí, způsobuje světové ekonomice a veškeré populaci obrovskou škodu a újmu a byly spáchány evidentní zločiny... Činnost a rozhodnutí WHO musí být právně kvalifikovány jako skutečné zločiny proti lidskosti, které jsou jasně definovány v oddíle 7 mezinárodního trestního práva." Dále uvedl, že by měl být celý tento případ nazván "koronovým skandálem a osoby za to odpovědné musí být trestně stíhané a žalované za občanskoprávní škody a za odpovědnost za zmařené životy". Vyšetřování se musí mimo jiné také zaměřit na Bruce Aylwarda (WHO) a Neila Fergusona (ICL).
10. ledna 2021: Byl zaslaný dopis The Sun, který byl sepsaný právníky, poslanci, aktivisty za lidská práva a bývalým generálem amerického letectva. Tento dopis byl adresován FBI a MI-5 a dalším bezpečnostním službám v Kanadě, Německu a Austrálii. V dopise se praví:
"Tento dopis jsme napsali, abychom požádali o zahájení a urychlení federálního vyšetřování hlavních politických rozhodnutích během krize COVID-19. V průběhu naší práce jsme identifikovali skutečnosti potenciálně kriminální povahy a věříme, že toto vyšetřování je nezbytné k zajištění zájmů veřejnosti, aby byla řádně zastoupená a mohla tak prosazovat správnou pandemickou politiku. Výzva v dopise, byla 'uvážlivě zvěřejněna'... kvůli prováděné újmě na všech národech."
Vzácné země, jako je Švédsko, Tanzanie a Bělorusko – kterým musíme blahopřát – lockdown odmítli a ostatní jen slepě plnily velmi diskutabilní opatření a neměly odvahu je následovat (Bělorusko nepřijalo obrovské částky, nenechalo se zkorumpovat a odolalo tlaku, aby také přijalo všechna ta nesmyslná opatření). Pokud budeme používat argumenty zastánců lockdownu, výsledkem by měl být obrovský lidský masakr a přesycení nemocničního systému, ale je tomu v těchto třech zemích tak? Odpověď je samozřejmě, že naprosto ne. BMJ (British medical journal) zveřejnil článek s názvem: "COVID-19: Jak to, že má Bělorusko jednu z nejnižší míry úmrtnosti v Evropě!?" Tyto tři země jsou jasným a nepochybným, živým důkazem o lockdownovém podvodu a tato skutečnost může veřejné mínění lidí probudit a oni mohou uvidět, že jim bylo lháno do očí a jak moc byli podvedení. Zkorumpovaný světový tisk, ovládaný stejnou mafiánskou protilidsky zaměřenou skupinou šířil už od začátku články a dokonce i falešné zprávy proti Švédsku a Bělorusku.
Slavný mezinárodní (reklamní a propagační) slogan:
"Zůstaň doma, zachraňuj životy" je čistá lež. Naopak, lockdown nejen mnoho lidí zabil, ale také zničil mnoha dalším fyzické a duševní zdraví, ekonomiku, vzdělání a další aspekty života. Například v USA zabil tisíce pacientů s Alzheimerovou chorobou, kteří museli zemřít daleko od svých rodin. Ve Velké Británii lockdown zabil zatím po vyčíslení již 21 000 lidí.
"Účinky lockdownu jsou naprosto zhoubné. Nezachraňují životy, o kterých zainteresovaní tvrdí, že zachrání životy ... Naopak! Je to zbraň hromadného ničení a my vidíme její zdravotní, sociální a ekonomické účinky, které pak vytváří skutečnou druhou vlnu." (Prof. Jean-François Toussaint). Věznění všech obyvatel je zločin proti lidskosti, kterého se nedopustili ani nacisté!
"Co nám navrhují? Že všichni zůstaneme celý život pod zámkem, protože venku jsou viry?! Všichni, kdo toto prosazují, jsou skuteční blázni a stali se naprostými tupci! ... ničíme sebe i planetu." (Prof. Didier Raoult).
"Toto vše je velké delirium, které zde řídí BigFharma a zkorumpovaní politici a jejich pomahači... Vytvořili zde záměrně a cíleně strach, který byl zorganizovaný z politických a ekonomických důvodů." (Prof. Christian Perronne).
"Celá pandemie je jen celosvětový podvod, který přináší obrovské zisky, zachraňuje banky a mezitím ničí střední třídu ve jménu epidemie a pošlapává svobodu zničujícími údajnými zdravotními opatřeními" (Dr. Nicole Delépine).
"Máme nezvratné lékařské důkazy, že se jedná o podvod" (Dr. Heiko Schöning).
"Lidé, přemýšlejte o těchto dvou otázkách: ... 1) Je koronavirus vytvořen člověkem? ... 2) Pokusili se použít toto virové onemocnění a pak uměle vytvořenou psychózu pro své vlastní účely a zájmy?" (Alexander Lukašenko, prezident Běloruska.)
"Byla vytvořena naprosto nepodložená veřejná hysterie vyvolaná médii a politiky. Je to odporné. Jedná se o největší podvod, jaký byl na nic netušící veřejnost spáchán... měl by být znám jen jako špatná chřipková sezóna. Není to žádná ebola. Není to ani žádný SARS." (Dr. Roger Hodkinson).

Mezinárodní výstražná zpráva o COVID-19 – Mezinárodní prohlášení zdravotníků, lékařů a vědců, které bylo zasláno vládám třiceti zemí (3. část)

30.03.2021

Rychlá navigace: