Souvislosti, které všude nenajdete

Mezinárodní výstražná zpráva o COVID-19 – Mezinárodní prohlášení zdravotníků, lékařů a vědců, které bylo zasláno vládám třiceti zemí (4. část)

(4. část)

Přestaňte slepě postupovat podle doporučení WHO a požadujte jeho úplnou reformu.
Vyšetřování provedené v roce 2016 (WHO ve spárech lobbistů) prokázalo zoufalou rentgenografii WHO: oslabenou strukturu vystavenou mnohonásobnému střetu zájmů. Toto šetření jasně prokázalo, že soukromé zájmy zcela převládly nad zdravím veřejnosti a ve WHO dominují. Další vyšetřování "tohoto Trustu WHO" odhalila i další závažné anomálie.
Je třeba používat uznávaná a prověřená opatření pro zvládání epidemií. Například doporučení mytí rukou, kýchání nebo kašel do loktů a použití roušky, ale pouze pro pacienty a zdravotníky (a jen v konkrétních případech), izolovat nemocné atd. Závažnost epidemie se mimo jiné hodnotí podle míry úmrtnosti CFR (Code of Federal Regulations). Ta je však u Covidu – 19 nafouklá a velmi nízká (0,03–0,05%) a proto není důvodu přijímat opatření, která jsou nejen nepřiměřená, ale také nevědecká.
Informujte média o jejich odpovědnosti (lidské, trestně právní i karmické).
Média by měla přestat neustále hovořit o koronaviru, šířit poplašnou zprávu a produkovat rozsáhlou reklamní kampaň na koronavirus, kterou si zaplatily za obrovské peníze původci onemocnění a režiséři celé falešné pandemie.
Odstraňte požadavek testování.
Lidé, kteří prosazují povinné testování (navíc pochybnými a obrovsky předraženými testy) podvádějí lidi, vlády a sledují pouze své ekonomické cíle. Nic v této korona krizi (což je běžný virus s nízkou CFR) to neospravedlňuje. Chřipka infikuje každý rok miliardu lidí, mnohem více než SARS-CoV-2, šíří se rychleji a je pro populaci ještě více riziková než coronavirus. Přesto není pro cestování vyžadován žádný test. Přesně proto profesor Didier Raoult nazval "deliriem" tvrzení, že jde o závažnou nemoc a řekl, že "to tato nemoc není horší než chřipka".
"Míra úmrtnosti na infekci u tohoto nového koronaviru je s vysokou pravděpodobností na stejné výši jako sezónní chřipka." (Prof. John Ioannidis)
"Ujistěte většinu populace, že jejich riziko úmrtí nebo těžkého onemocnění na COVID-19 je velmi nízké." (Prof. John Ioannidis). "Uvědomujete si to? Právě ničíme světovou ekonomiku, zatímco konečná čísla jsou naprosto srovnatelná s těmi, které zažíváme každý rok při chřipce!" (Prof. Christian Perronne)
Zastavte očkovací kampaně a odmítněte podvodný pseudo-zdravotní pas, který je ve skutečnosti jen politicko-komerčním projektem.
"Vůbec vakcínu nepotřebujeme ... Ta je zde jen čistě z komerčních důvodů." (Prof. Christian Perronne)
"Je to starý marketingový trik farmaceutických společností: pokud chtějí dobře prodávat svůj produkt, spotřebitelé se musí bát a musí je považovat je za svou záchranu. Proto vytváří psychózy, aby se spotřebitelé hroutili a vrhli se na podstrčenou vakcínu." (Prof. Peter Schönhöfer)
"Jako lékař neváhám rozhodnutí vlády spojené a vakcinací proti COVID-19 nejen odmítnout, ale přímo odsoudit. Vakcíny byly vytvořeny s ryze zištných zájmů na základě cynismu, který vedl k výrobě vakcín." (Dr. Pierre Cave)
"Vakcína na COVID je naprosto zbytečná." (prof. Sucharit Bhakdi)
"V historii medicíny jsem nikdy nezažil, že bychom tak urgentně vyvíjeli vakcínu k naočkování miliard jednotlivců proti viru, který nezabíjí, kromě lidí v ohrožení, které dokážeme identifikovat, a které dokážeme léčit ... Nikdy jsem neviděl vakcínu, která je dodávána po 2 měsících! Normálně celý proces trvá roky až desetiletí!" (Prof. Christian Perronne, 2. prosince 2020).
"Pokud by došlo k nouzové situaci a pokud by COVID-19 zabil 50% lidí, tak bych řekl, pojďme to risknout ... ale tady máme virus, který zabíjí 0,05% populace a my riskujeme zdraví a životy mnoha lidí! To vše se děje, protože za tím jsou skryty miliardy ... Buďte opatrní, tato vakcinace je velmi nebezpečná! (Prof. Christian Perronne, 2. prosince 2020) Na otázku: Obecnou vakcínu pro lidstvo s 0,05% úmrtností nepotřebujeme? Profesor Christian Perronne jasně odpověděl: "To je přece zřejmé, že ne!"
30. listopadu 2020: profesor Christian Perronne napsal dopis, v němž varoval před nebezpečím vakcín založených na genetickém inženýrství: "Lidé, kteří propagují tyto genové léčby, falešně nazývané 'vakcínami' jsou čarodějovi učni a všechny obyvatele světa používají jako pokusná morčata..."
19. října 2020 vědci v korespondenci s časopisem "The Lancet" vyjádřili obavy a varovali: "Obáváme se, že použití imunizaci proti těžkému akutnímu respiračnímu syndromu koronaviru 2 (SARS-CoV-2) může velmi zvýšit riziko získání HIV-1 u mužů, kteří vakcínu dostanou. Pokud lidé přijmou vakcínu COVID-19, bude to velká chyba, protože budou riskovat absolutně nepředvídatelné vedlejší účinky: zejména vznik rakoviny. Celá tato akce je naprosto neetická, protože nesmí docházet k úmrtím spojeným s vakcinací." (Prof. Luc Montagnier, virolog, nositel Nobelovy ceny za medicínu, 17. prosince 2020)

Mezinárodní výstražná zpráva o COVID-19 – Mezinárodní prohlášení zdravotníků, lékařů a vědců, které bylo zasláno vládám třiceti zemí (4. část)

31.03.2021

Rychlá navigace: