Souvislosti, které všude nenajdete

Mezinárodní výstražná zpráva o COVID-19 – Mezinárodní prohlášení zdravotníků, lékařů a vědců, které bylo zasláno vládám třiceti zemí (6. část)

(6. část)

"Zažíváme jakési delirium ... Žijeme ve světě, který je šílený... podmínky, které byly v boji proti této nemoci zavedeny, jsou podmínky z jiného století ... tohle není ani na úrovni středověku!" (Prof. Didier Raoult, 7. prosince 2020).

28. prosince 2020 napsal kanadský poslanec Randy Hillier tuto zprávu na Twitteru: "We Are Living A Lie a No More Lockdowns": "Lži a podvody Covidu skončily. Bude trvat roky, než se přijde na to, jak a proč se tolik lidí nechalo oklamat."

Většina zemí dělá totéž a předpokládá, že to, co dělají je dobré, a že dělají správnou věc. Počet zapojených zemí není kritériem pro zjištění pravdy, a proto, zda jednají správně a zda mají právo tato opatření vůbec uplatňovat či nikoli. Mnoho historických příkladů jasně ukazuje, že rozhodnutí většiny bývá mylné: Válka v Iráku (některé země jako Francie nenásledovaly většinu a měly pravdu), H1N1 (některé země jako Polsko nenásledovaly většinu a měly pravdu), druhá světová válka a další historické události.

Agresivní obviňování z konspiračních teorií pisatelů tohoto dopisu je odpovědí těch, kteří nemají žádné argumenty a jsou pod vlivem psychologické techniky masové manipulace, protože vše, co bylo v tomto dopise napsáno, nespočívá na teoriích, ale je pravdou a spočívá na prohlášeních významných odborníků včetně laureátů Nobelovy ceny za medicínu.

Tento dopis bude zachován jako důkaz, že i vaše vláda byla upozorněna. Všechno se musí okamžitě vrátit do normálu a globální zneužívání rukojmí musí přestat. Všichni jsme se stali oběťmi největšího zdravotního podvodu 21. století.

Neudělejte prosím tu chybu, že náš dopis podceníte nebo ho budete ignorovat. Zde jsou 2 příklady toho, co se může stát, když vláda je hluchá a tuto chybu udělá:

Přes varování několika odborníků o nebezpečí Dengvaxie (vakcíny proti dengue horečce – flavivirus, infikace krve, přenašečem komárem) se filipínská vláda v roce 2016 rozhodla zahájit očkovací kampaň, která skončila veřejným fiaskem a skandálem. Podle úřadu státního zástupce Persidy Acosty zemřelo bohužel na následky této vakcíny 500 dětí a několik tisíc jich zůstalo vážně nemocných.

Podle prokurátora je odpovědnost za toto zlo sdílena laboratoří, která "nebezpečnou vakcínu" prodala a vládou, která v žalostných podmínkách "masivní a nevybíravou" očkovací kampaň zahájila. Tato vakcína všem slibovala, že její účinky budou celosvětovým triumfem a v roce 2015 společnost Sanofi s velkou slávou potvrdila marketing revoluční vakcíny proti dengue. Jednalo se o světovou novinku, produkt zabral dvacet let výzkumu, při investici kolem 1,5 miliardy eur.

Ve vědecké komunitě zaznívaly hlasy a velké pochybnosti od samého začátku. Doktor Antonio Dans se promptně pokusil varovat před neprůkaznými výsledky prvních klinických studií. Profesor Scott Halstead, světoznámý specialista na tuto nemoc, v USA dokonce poslal video vysílané ze Senátu kraje, kde intenzívně naléhal na pozastavení očkovacího programu. Bývalý ministr zdravotnictví té země byl pak po tomto skandálu obviněn. "Ty děti zabily pouze vidiny zisku", řekla prokurátorka Persida Acosta.

Druhým příkladem je skandál s vakcínou H1N1, kterou koupilo několik zemí, a to i přes varování Dr. Wolfganga Wodarga, předsedy Výboru pro zdraví Parlamentního shromáždění Rady Evropy, který v návrhu doporučení s názvem "Falešná pandemie" – hrozba pro zdraví, uvedl: "S cílem propagovat své patentované léky a vakcíny proti chřipce ovlivnily farmaceutické společnosti vědce i úřední agentury odpovědné za standardy veřejného zdraví tak, aby všude ve světě vystrašily vlády, případně je zkorumpovaly, aby tak mohly prodat své produkty. Přinutily je utrácet zbytečně zdroje zdravotní péče svých občanů a to za neúčinné a nebezpečné strategie očkování. Tím vystavily miliony zdravých lidí riziku nejrůznějších neznámých vedlejších účinků nedostatečně testovaných vakcín." Tato slova se ukázala jako čistá pravda, když později jen v Evropě vakcína způsobila 1 500 úmrtí narkolepsie, z nichž bylo 80% dětí. To probíhalo až do 24. listopadu 2013, kdy švédský ministr sociálních věcí Göran Hägglund nakonec prohlásil, že je připraven se obětem vakcíny proti prasečí chřipce veřejně omluvit.

Mezinárodní výstražná zpráva o COVID-19 – Mezinárodní prohlášení zdravotníků, lékařů a vědců, které bylo zasláno vládám třiceti zemí (6. část)

02.04.2021

Rychlá navigace: