Souvislosti, které všude nenajdete

Míra našeho naprogramování = stupeň naší úspěšnosti

(Článek 57)

Naše programování Systémem je pravidelně kontrolováno, aby se potvrdilo, zda se správně vzdáváte své jedinečnosti v jeho prospěch. Probíhá to formou písemek, zkoušek, seminárních prací, kde musíme papouškovat přesně to, co nás Systém učí a čemu chce, abychom věřili. Za úspěšné jste považováni jen tehdy, když uspějete u zkoušek a tak potvrdíte svůj stupeň naprogramování. K poslušnosti motivují různé odměny a mystifikace, včetně toho, že příslušná zaměstnání jsou přístupná jen absolventům zkoušek. Ambiciózní rodiče, kteří chtějí pro své děti "to nejlepší" pak nevědomě páchají násilí na svých dětech tím, že potlačují jejich jedinečnost a ve jménu jejich "spokojené budoucnosti" zabíjí jejich originalitu a jejich duši. Využívají jejich pocitu viny a jejich touhy po přijetí a nahání tak své děti přímo do chřtánu temnoty.

Individuální jedinečnost každého člověka nedává Systému spát, a proto neustále všechny od jedinečnosti a kreativity odrazuje, vydává nařízení a zákony, které ji trestají. Systém si přisvojil právo rozhodovat o tom, co je vnímáno jako úspěch (peníze, sláva, postavení, tituly). Lidé, kterým chybí sebevědomí, pak potřebují, aby je ostatní vnímali jako úspěšné podle toho, jak to Systém nastavil. Když uspějete podle svých kritérií tak budete považováni za "neschopného lůzra".

Matrix je systém Neo. A ten systém je náš nepřítel. Ale když jsi uvnitř a rozhlédneš se kolem sebe, co uvidíš? Obchodníky, učitele, právníky, tesaře. Snažíme se zachránit mysl právě těchto lidí. Ale než se nám to podaří, budou stále součástí systému a tím budou našimi nepřáteli. Musíš pochopit, že většina těchto lidí není na odpojení připravena a mnozí jsou na systému tak beznadějně závislí, že ho budou bránit a bojovat za něj!

Lidští otroci brání systém, který je zotročuje, říká se tomu v psychiatrii Stokholmský syndrom. Je to něco takového jako když oni na nás močí a my říkáme, že prší...

Více informací na: www.bezleku.cz
Kniha: Osvoboďte zakletou princeznu, svoji duši

Míra našeho naprogramování = stupeň naší úspěšnosti

03.09.2018

Rychlá navigace: