Souvislosti, které všude nenajdete

Musíme se dovědět, kdo a jak nás ohrožuje!

Když budeme znát, kdo nás ohrožuje a ničí a jaké k tomu používá prostředky a nástroje, pak tomu teprve můžeme čelit. Bez těchto znalostí jsme ztraceni. Každému rozumnému člověku či vojákovi je jasné, že když neví, jak a čím je vyzbrojen jeho nepřítel, tak se nemůže správně a vhodně bránit. Had používá nejrůznější způsoby manipulace:
Metoda záměny:
Tato metoda způsobuje, že se "Had" zmocní originálu a postupně ho vymění za kopii, plagiát nebo klon. Pomluví skutečný originál, pak vytvoří zrcadlovou nápodobu, která je naprosto stejná jako originál, pouze s tím, že pravá je levá, horní je dolní a dolní je horní. Svět "Hada" je zrcadlení, pak jen stačí odstranit originál a nahradit ho bezduchou kopií, která se vyhlásí za originál, a která má ovšem obrácené myšlení než měl originál. Je to metoda vytunelování, která se hojně uplatňovala v 90.tých letech. Toto se dělo v ekonomice, v kultuře, vědě i v umění i duchovní oblasti. Takto se lidem podsouvají bezcenné kopie, které pak nahrazují původní skutečné hodnoty. Papírové peníze za zlato, bezcenné akcie za pozemky, kýč za umění, klub Sisifos za vědeckou diskusi.
Oslava povrchnosti:
Další metodou "Hada" je oslava povrchnosti, bezcenného vnějšku, obalu a potlačení skutečného obsahu a jádra věcí, tedy i duchovnosti. Touto metodou "Had" odvrací pozornost od skutečných, vnitřních hodnot a útočí na lidstvo rozptylováním a okolními plytkými vjemy: televizními seriály, fandovstvím, alkoholem, drogami, honbou za mocí a penězi, hazardem, sexuálními hrátkami, počítačovými hrami, atd. Touto metodou je člověk přesvědčován, aby neměl vlastní názory, ale aby se stal otrokem komerční, podbízející se hadí společnosti a vnějších lákadel. Hadí síla se snaží zlikvidovat dokonalé lidství tím, že rozděluje celistvost člověka na plno malých částí a tak ho postupně připravuje o jeho duši.
Metoda zbožného hříšníka:
Další metodou je metoda zbožného hříšníka. V tomto případě je propagována metoda směšování, kterou reprezentuje např. – bůh Šiva – Mathána – míchačka, bůh Temna, který míchá všechno se vším dohromady a tak vytváří beztvarou chaotickou hmotu dezinformací, lží a polopravd, ve které se většina lidí utopí a ztratí. Tomuto účelu slouží četné pečlivě vybrané a pak dosazené autority "Hada", které omotávají lidstvo pavučinou lží, výmyslů a polopravd, tak ho svádí na cestu zmatení a zapomnění. Dnešní internet, jednotlivá náboženství i ideologie poskytuje kvalitní informace vedle nehorázných lží. Vše je pak "Hadem" pečlivě dohromady zamícháno a podstrčeno lidem, aby se ztratili v chaosu a nevěděli, co je co.

Musíme se dovědět, kdo a jak nás ohrožuje!

02.12.2022

Rychlá navigace: