Souvislosti, které všude nenajdete

Nakrmte krokodýla tak, abyste nebyli sami pozřeni

Matrix nám odebírá naši energii a udržuje mnoho z nás zaměstnanými bojem o přežití a o uživení se, zatímco nás neskutečně okrádá (přes daně, banky, nejrůznější spekulace, skryté monopoly, špatné zákony, umělý nedostatek) nebo nás manipuluje k tomu, abychom zabředli do dluhů či ještě horších věcí. Musíme se stát strategickými plánovači, abychom se vyhnuli zbytečné negativní pozornosti Matrixu, která ohrožuje naši schopnost trochu normálně fungovat a kazí možnost pomáhat ostatním. Pokud se ale odmítneme zabývat běžnými životními záležitostmi nebo zaujmeme emocionální reakční postoj typu "Kašlu na systém", tak nás Matrix bude "držet v hrsti". Je to proto, že reagujeme z úrovně vědomí ega a přežití, což jsou přesně ty frekvence, v nichž nás vládci Matrixu chtějí mít, aby nás mohli ovládat.

Někteří lidé napnou zcela celou svou energii na to, aby se odpojili od "sítě" nebo hledají mezery a způsoby, jak žít ve stínu, mimo hledáček systému. Samozřejmě nelze obhajovat současný společenský systém aplikované daňové krádeže (přes 70 % úhrnná daň) a určitě jsou správné snahy o soběstačnost nebo žití mimo Matrixovou síť. Musíme být ale opatrní a nespadnout do "revoluční 3D pasti mysli", která by nás posunula do reakčního černobílého myšlení. Osvědčilo se aplikovat následující princip vyjádřený těmito slovy: nakrmme krokodýla tak, abychom nebyli sami pozřeni. Jinými slovy, někdy potřebujeme nakrmit systémové krokodýly, abychom udrželi satanský systém v klidu a daleko od sebe. Musíme tak hrát do jisté míry podle "pravidel" Matrixu, abychom se ochránili a mohli dál pokračovat ve své osvobozovací činnosti a nestrhávali na sebe zbytečnou negativní pozornost.

Frekvence oběti a obviňování je přesně ten stav, díky němuž z nás hyperdimenzionální Matrix saje energii. "Loutkovodiči" chtějí, abychom se zapojili do mezilidských bojů, neboť to všechno vytváří tolik potřebnou emocionální energii, jíž se mohou krmit. V okamžiku, kdy si něco vezmete osobně, tak vás Matrix má ve své moci. Dojde ke spuštění programu – vašeho vlastního významu, sebe důležitosti a dojde k identifikaci s osobností vašeho ega. Sebe důležitost je naším největším nepřítelem. Přemýšlejte o tom, co nás oslabuje. Je to pocit, při němž se cítíme uraženi nebo napadeni skutky a konáním našich spoluobčanů. Naše vlastní důležitost pak vyžaduje, abychom strávili většinu života tak, že budeme uráženi druhými osobami. Vynaložte proto patřičné úsilí na vymýcení prvku sebe důležitosti, protože bez rozhořčené sebe důležitosti budeme nezranitelní.

Nakrmte krokodýla tak, abyste nebyli sami pozřeni

28.02.2023

Rychlá navigace: