Souvislosti, které všude nenajdete

Naše volba: Robotická ovládaná superbytost nebo andělský člověk (4. díl) – Kerry Cassidy, autorka projektu Camelot

(4. díl)

Jako intuitivní osoba vám můžu říci, že na planetě Zemi probíhá trvalý frekvenční posun. Země a celý solární systém vstupují do galaktického centra. Procházíme různými druhy energií. Mnozí informátoři mi sdělili, že měsíc Marsu Phobos je dutý, umělý a slouží jako základna, velitelství a informační centrum. Byl sem v minulosti umístěn a je obsazený rasou Anunnaki. Jejich podoba a velikost je znázorněna na chrámech v Egyptě. Tajný vesmírný program spolupracuje s těmito bytostmi. Anunnaki prováděli v minulosti mnoho genetických experimentů s lidským genomem, přičemž některé z nich nedopadli zrovna úspěchem.

V současné době je zde na Zemi instalována řada frekvencí, které jsou charakterizované jako robotické. Jsme tlačení k tomu, abychom přijali za ideální lidský vzor člověka – superrobotickou bytost. Tyto frekvence fungují jako droga a po euforické době nakonec nastane abstinenční pád, kruté vystřízlivění a nakonec i pochopení, že dotyční byli oklamáni. Nejvíce tyto frekvence rezonují s lidmi, kteří mají v sobě vojenské frekvence a s lidmi, kteří chtějí být něco víc, ale nechtějí podstoupit cestu přirozeného vývoje a práce, to znamená cestu přirozeného zvyšování svých vibrací včetně propojování svých čaker, a tito jedinci preferují cestu vzniku robotických "super lidí". Existuje mnoho podstrčených náboženství, ideologií, ale i "opiátů", pomocí kterých jsou lidé ovládáni a sváděni ze své přirozené cesty lidství. Proto je třeba si uvědomit, že se to děje a pak si udržovat otevřenou a kritickou mysl. Každý z vás zná kousek pravdy, kterým může pomoci přispět ostatním k probuzení vědomí a k složení celkového pravdivého obrazu naší reality.

Měli bychom ctít pravdu, jako vůbec to nejposvátnější, jako skutečný maják, který nám ukazuje správnou cestu. Nikdy bychom se neměli zaprodat lži, protože to je stejné, jako kdybychom se vzdali svého vědomí, srdce či mozku. Je třeba si připomenout, že duše mohou mít někdy i plán získat negativní zkušenosti a až teprve o něco později přejít na druhou stranu, na stranu Světla. Proto předem neodepisujme všechny Temnotě sloužící bytosti kolem nás. Pochopme, že i my, jako nesmrtelné duše jsme zde proto, abychom získali materialistické zkušenosti. Přicházíme sem a vtělujeme se do těla, které je "složeno" z mnoha mimozemských ras, které se často v minulosti naprosto nesnášely. Zde na Zemi se jim podařilo spojit a ztavit všechny tyto rasy, aby tak spolu navzájem vycházely. Dříve na Zemi bojovaly celé věky a teď se musí naučit spolu vycházet.

Právě vrcholí bitva o vaše srdce a vědomí. Z úrovně 4. dimenze k nám dopadá mnoho manipulací. 4. dimenze je obsazena E.T. mimozemšťany, kteří jsou charakterizováni jako: "služba sobě". Lidé jsou udržovaní v hluboké nevědomosti a vůbec netuší, co se tady děje a tím vzrůstá jejich zmatenost. Tam "venku" se naplno rozvíjí tajný vesmírný program. Jsou vysílány vesmírné lodě za náš solární systém a dokonce do okolních galaxií a čile probíhá obchodování ze stovkami různými mimozemskými civilizacemi. Globalisté původně podstoupili mimozemským civilizacím Afriku a tak zde byla naplánovaná decimace jejího obyvatelstva a uprchlická krize. Číňané o tom dobře věděli, a proto stavěli těmto přistěhovalcům celá města, které jsou nyní ještě zcela prázdná. Údajně se jedná o civilizaci z Aldebaranu, která se spojuje s "Nazi" frakcí Illuminátů. I celá změna zemského klimatu je cílená, a tak i oteplování planety se děje uměle. Chemtrails, zvyšování radiace a teploty, to jsou projevy této terraformizace Země. V tajných vesmírných programech sice jsou k dispozici technologie, které by vše vrátily zpět a rychle obnovily ekologickou rovnováhu, ale zatím není dovoleno tyto technologie použít. ONI měli plán sem přivézt nové rasy typu hybridů Greys a Člověka, které by byli lehčeji ovladatelné, byly by roboticky zaměřené, necitlivé a poslušné. USA a britská správa spolu za oponou úzce spolupracují s Nordiky a také se skupinou z Aldebaranu. Britská tajná správa pracuje pro Illumináty, kteří zase slouží Anunnakům, kteří mají rozsáhlé podzemní základny pod Izraelem. Anunnmakové se navíc doslova procházejí po chodbách Pentagonu. Dalším silovým místem na planetě je Vatikán, který historicky ovládali reptiliáni a samozřejmě i jezuiti jsou součástí tohoto plánu. Proto také Obama chodil skládat účty do Izraele před Anunnaki. On sám je totiž lidský hybrid z linie Anunnaki. Z toho všeho můžeme vyvodit, kdo byl či je skutečným vládcem na "naší" planetě.

Ti, kteří pracují pro nacistické, lidem nepřátelské, mimozemské frakce se snaží stále všechny zastrašovat, uplatňovat svoji vůli a šířit své temné agendy. Chtěli by přivést lidstvo pod jařmo naprosté totality a pod úplnou kontrolu, ale naštěstí již byl vypuštěn z láhve informační džin a klapky z očí byly strženy u velmi početné části lidstva. Tím se podařilo zahájit rozsáhlý celoplanetární osvobozovací proces. Nastal dramatický obrat a ONI vědí, že už nás nezvládají kontrolovat, že prohrávají a že nakonec prohrají! A já věřím, že vy všichni informovaní zůstanete co nejvíce nekontrolovatelní a stanete se ještě více "svobodnějšími".

Naše volba: Robotická ovládaná superbytost nebo andělský člověk (4. díl) – Kerry Cassidy, autorka projektu Camelot

16.07.2020

Rychlá navigace: