Souvislosti, které všude nenajdete

Odtajněné dokumenty: Projekt SERPO, Výměnný pobyt lidí a mimozemšťanů – 1. díl

(Článek 178)

Tento dokument prezentuje informace zveřejněné na webové stránce SERPO, týkající se výměnného pobytu lidí a mimozemšťanů a další informace o jiných mimozemských bytostech navštěvujících Zemi. Tyto informace zveřejnil penzionovaný vládní úředník. Cílem této webové stránky bylo usnadnit postupné uvolňování důvěrných dokumentů, týkajících se tajného výměnného programu dvanácti vojenských činitelů ze Země, na planetě SERPO v souhvězdí Zeta Reticuli, v letech 1965-78. Tento člověk uvedl, že nepracoval samostatně, ale byl součástí skupiny šesti pracovníků DIA, kteří pracovali ve spojenectví tří současných a tří bývalých zaměstnanců DIA. Byl jejich hlavním mluvčím. Tato skupina, známá jako "DIA-6", pokračuje dodnes pod názvem "ANONYMOUS" s plným přístupem k dokumentům "Briefing Control Access Roster". Její oficiální název je vlastně znám jen ve vládních kruzích.

V červenci 1947 se v Novém Mexiku stala pozoruhodná událost. Během bouře se zřítily dvě kosmické mimozemské lodě. Jedna havarovala jihozápadně od Corony v Mexiku a druhá havarovala nedaleko Datilu v Novém Mexiku. Na místě první havárie bylo nalezeno 5 mrtvých mimozemšťanů a jeden živý. Příští den zavolal zástupce místního šerifa státní policisty. Živý mimozemšťan byl nalezen ukrytý za skálou. Dostal vodu, ale odmítl jakékoli jídlo. Nakonec byl převezen do Los Alamos. Informace o tom se nakonec dostaly do Roswellské vojenské základny. Všechny úlomky lodě a mrtví mimozemšťané byly z místa první havárie nejprve převezeny do Roswell Army Air Field, v Novém Mexiku. Trosky byly nakonec převezeny na základnu v Daytonu v Ohiu, kde sídlila divize zahraničních leteckých technologií. Těla mrtvých mimozemšťanů byla přepravena na základnu Wright Field v Ohiu a uchována v mrazicích boxech. Později byla převezena do Los Alamos, kde byly vyrobeny speciální kontejnery, udržující těla v neporušené podobě.

Havárie v Datilu

Druhé místo havárie bylo objeveno až v srpnu 1949 dvěma rančery. O několik dní později oznámili svůj nález šerifovi oblasti Catron County v Novém Mexiku. Kvůli vzdálenosti místa trvalo několik dní, než se šerif dostal na místo havárie. Šerif pořídil na místě několik fotografií a pak se vrátil do Datilu. Událost poté oznámil na armádní základnu Sandia, v Albuquerque v Novém Mexiku. Záchranný tým ze Sandie převzal veškeré důkazy, včetně šesti těl mimozemšťanů.
Údaje zveřejněné na brífingu Ronalda Reagana o UFO - Těla byla v pokročilém stádiu rozkladu. Byla v poušti poslední dva roky. Zvířata a čas zde vykonaly své. Pozůstatky byly převezeny na základnu Sandia a nakonec do Los Alamos. Zjistili jsme, že obě havarované kosmické lodě byly podobného typu a těla mimozemšťanů byla zcela stejná. Měla stejnou výšku, hmotnost i fyzické vlastnosti.

Odtajněné dokumenty: Projekt SERPO, Výměnný pobyt lidí a mimozemšťanů – 1. díl

07.01.2019

Rychlá navigace: