Souvislosti, které všude nenajdete

Odtajněné dokumenty: Projekt SERPO, Výměnný pobyt lidí a mimozemšťanů – 2. díl

(Článek 179)

Co se stalo s mimozemskou živou bytostí, která byla objevena na místě havárie u Datilu v Novém Mexiku (Havarie v Roswellu)?

Zveřejněné údaje č. 27 dle briefingu Ronalda Reagana:
Toto stvoření nebyl člověk a museli jsme se rozhodnout jak ho budeme nazývat. Vědci označili toto stvoření jako EBE 1. Také jsme ho označovali jako "Noe". V té době existovala odlišná terminologie používaná různými druhy americké vojenské a zpravodajské komunity. Byl to muž. V rámci jejich rasy lze rozlišovat muže a ženy.

EBE 1 byl ošetřen pro některé drobná zranění a poté byl převezen do Los Alamos National Laboratories, což bylo nejbezpečnější místo pro ukrytí před světem. Byly pro něho zajištěny speciální podmínky pro pobyt.
EBE zůstal naživu až do roku 1952, kdy zemřel. Naučili jsme se od něho hodně. Přestože EBE neměl hlasové orgány jako lidé, byl schopen komunikovat po operaci provedené vojenskými lékaři. EBE byl nesmírně inteligentní. Naučil se rychle anglicky, především odposlechem vojenských pracovníků, kteří byli zodpovědní za péči a jeho bezpečnost.
EBE sídlil ve speciálním areálu v Los Alamos na Sandia Base. Ačkoli ho studovalo mnoho různých vojenských lékařů, vědců a vybraného počtu civilistů, nikdy nebyl rozrušen ani rozčilen. EBE nám pomohl pochopit všechna zařízení, která se našla na dvou místech havárií. Ukázal nám, jak některá zařízení pracují. EBE zemřel na to, co vojenští lékaři považovali za přirozené příčiny. Nemyslím si, že bychom mohli přesně určit, proč EBE zemřel, i když jsme měli pět let na to, abychom ho studovali, neměli jsme žádné metody pro srovnání těla EBE se standardními lékařskými poznatky. Bylo to těžké ztratit ho, protože to byl nejzajímavější objekt, který jsme jako lidé mohli získat a studovat ho. Byl to návštěvník z jiné planety a jiného světa. EBE 1 navštívil různá místa naší planety, vzali jsme ho na několik míst, většinou teplých. Když přišel do Los Alamos poznamenal, že má rád chladnější klima, jaké bylo v Los Alamos v pozdním létě. Nicméně, když byl převezen do Washingtonu D.C., tamější klima (na podzim) bylo pro něj příliš chladné.
Zveřejněné údaje 27a na briefingu Ronalda Reagana: Mimozemská civilizace, z níž pochází EBE, je ta, které říkáme Eben Society (Společenství EBEnů). Není to jméno, které nám řekli, je to jméno, které jsme sami zvolili. Délka jejich života je mezi 350 – 400 lety, jsou to pozemské roky. EBE nemají orgány podobné člověku, s výjimkou očí, uší a úst. Jejich vnitřní tělesné orgány jsou zcela odlišné. Jejich kůže je jiná, oči, uši a dokonce i dýchání jsou jiné. Jejich krev není červená a jejich mozek je zcela odlišný od lidského. Nemohli jsme porovnat žádnou část těl mimozemšťanů s lidmi. Měli však krev a kůži, i když se značně lišily od naší. Jejich oči měla dvě různá víčka. To bylo pravděpodobně proto, že jejich domovská planeta je velmi jasná.
EBE nám vysvětlil, kde ve vesmíru žijí. My nazýváme tento hvězdný systém Zeta Reticuli, který je od Země vzdálen asi 40 světelných let. Jejich planeta se nachází v tomto hvězdném systému. Jejich nejbližší hvězda je vzdálena jen čtyři světelné roky. Je to Alfa Centauri, žlutá hvězda, která je nejjasnější hvězdou v souhvězdí Centaurus, 4,3 světelných let daleko.

Odtajněné dokumenty: Projekt SERPO, Výměnný pobyt lidí a mimozemšťanů – 2. díl

08.01.2019

Rychlá navigace: