Souvislosti, které všude nenajdete

Oona, členka Mezigalaktické konfederace (Strážci či 'Seeders'), uvolnila více informací – 1. část

(1. část)

Oona, členka Mezigalaktické konfederace (Strážci či "Seeders"), uvolnila více podrobností o důsledcích černé magie, kterou používala proti lidem globální elita. Strážci jsou rozsévači "lidsky" vypadajících ras v mnohých galaxiích a prišli, aby sledovali povznesení lidstva do galaktického spoločenství. Zástupci Deep State prišli, aby si vyjednali svobodu. Mají v rukách klíče, které musí odevzdat, aby uzamčené lidstvo mohlo být plnohodnotně osvobozeno. Nejde jen o předání hmotných statků, ale jde zejména o zrušení temných rituálů, které byly vykonávány za účelem uzamčení celé Země i lidské rasy. Nyní musí být odčarovány všechny temné kruhy vytvořené okolo každé společnosti lidských bytostí.

Strážci se s nimi sešli, aby jim umožnili odčarovat tyto temné rituály a osvobodili lidské mysli a zrušili ochranu peněžních a temných starobylých institucí, které vytvořili. Všichni ti spojení s číslem 33 a z nižších čísel obrácených trojúhelníků a všichni ti, kteří uctívali sberače duší a ti, kteří pracovali na oddělování duší od lidských bytostí a těl, se nyní chystají opustit tuto planetu. Vyjednané dohody, ale vůbec neznamenají, že Strážci souhlasí s jejich činy a s tím, co tak dlouho na Zemi páchali. Naopak byli jejich činností velmi znepokojeni.

Místem setkání je Antarktida, protože až nastane ta vhodná chvíle, budou moci "odejít" místním portálem. Nejprve ale předají "klíče" na odemčení jejich rituálů a kódů temných kruhů, devíti úrovní temnoty, které se zhroutí do jedné a pak se přemění v prach, který se potom rozptýlí do čtyř větrů osvobozeného lidského vědomí.

Ke schůzce došlo hned, jakmile byly uzavřené dohody mezi "Zemí" a Galaktickou federací Nataru [Mléčné dráhy]. Po tomto okamžiku přiletěli Strážci do našeho hvězdného systému, aby se zúčastnili schůzky s Temnými z lidské rasy Terra, aby pomohli rozbít všechna temná pouta magie. Temní "odejdou" na vězeňskou planetu, která jim poskytne vše, co budou chtít, ale nikdy ji už neopustí. Je to svět daleko, v jiné galaxii. Zde budou spokojení, ale zcela zapomenuti. Je to nejlepší způsob, jak co nejšetrněji ukončit současný probíhající mocenský konflikt na Zemi.

Ale už je konec vlády Temnoty nad Zemí. Již dlouho probíhá spoplupráce s Galaktickou federací Nataru a Aliancí Zenatae při osvobozování této planety. V základnách ve vysokých horách byla důsledně připravována očista od Temnoty. Tento proces začal před 200 lety a nyní nastala poslední fáze. Temnota je zcela obnažena, aby ji lidé jasně uviděli a postavili se jí. Vláda Temnoty ale na této planetě už skončila, včetně těch, kteří po tisíciletí pracovali na oddělování duší od lidských těl.

Elity přišli na Antarktídu, aby si vyjednali svoji svobodu. Využívají toho, že mají stále v rukách prostředky na zničení či zpustošení velké části Země. Tuto moc využívají na to, aby si vyjednali útěk z planety přes portál v Antarktídě, který již ovládla Pozemská aliance. Aby ale získali svobodu, přechodem přes portál Antarktídy do nového světa v jiné galaxii, musí odevzdat "všechny klíče od planety Země".

Oona, členka Mezigalaktické konfederace (Strážci či 'Seeders'), uvolnila více informací – 1. část

18.01.2022

Rychlá navigace: