Souvislosti, které všude nenajdete

Oona, členka Mezigalaktické konfederace (Strážci či 'Seeders'), uvolnila více informací – 2. část

(2. část)

"Sběr duší" byl důležitý nástroj, který globální elita používala při ovládání naší planety. Je to praktika, kdy je oddělována duše od fyzického těla a potom je využívána na víceré účely negativními mimozemšťany a "černými mágy". Začátkem 90. let minulého století toto odhalil Alex Collier mezi prvními. Zjistil, že sběr duší se běžně děje a popsal mechanismus, jak lze přenést duši z těla a jak ji nahradit jinou:

Oddělování duší dělaly negativní bytosti (dělaly to během únosu nebo zážitku blízkému smrti). V průběhu únosu se například člověk dostal na palubu lodi. Jeho tělo se dostalo do komatu a bodu smrti, ve kterém duše odchází. Potom pomocí své technologie tyto bytosti nahradily původní duši jinou duší. Pak bylo jednoduše tělo tohoto jedince vráceno zpět. Tento proces trvá pouhé 4 vteřiny a takový jedinec pak už je nositelem zcela nového programu.

Je skutečně překvapující, že tato technologie přenosu duše trvá jen 4 vteřiny a byla použitá globálními elitami na ovládání 3. hustoty v důsledku dohod uzavřených mezi vládou USA a mimozemšťany z říše Gray v polovině 50. let. Tato technologie byla jednou z prvních, které dostala Skupina Majestic-12.

V té době vedl MJ-12 svobodozednář 33. stupně Allen Dulles (ředitel CIA v letech 1953 – 1961), který tyto technologie téměř určitě začlenil do obřadů černé magie na ovládání planety. Tak můžeme mnohem lépe pochopit, jaká byla Dullesova úloha v atentátu na Kennedyho. (Ta byla vysvětlena v knize "Kennedyho poslední útok", 2013). Dullesova role byla načasovaná a vykonaná jako součást magického rituálu na ovládnutí planety.

Pokud jde o to, co se dělo s původními dušemi obětí po sběru duší, tak Alex Collier popsal, že Rada Andromedy často zachytávala kosmické lodě Šedých, které převážely duše mnoha tisíců dětí a dospělých, které byly vyňaté z jejich těl, a které byly umístěné do speciálních schránek na přepravu. Andromedáni zachytili duše více jak 1 000 dětí, které byly umístěné do kryogénní stáze, a více jak 1 000 000 těchto malých schránek, které obsahovaly životní síly duší ze Země. Tyto bytosti se živí energií, kterou duše vyzařují. Po troškách odčerpávaly životní sílu duší, krmily jí hybridy a také se snažili v nich vytvořit duši.

Sběr a loupež duší patří k těm nejstrašnějším ze všech temných praktík globální elity. Tato jejich činnost zahrnuje všechny technologické a černomagické prostředky na oddělování duší od těla a využívání její energie pro temné účely a na neurčité období. Byl zmíněn i "vrchní sběrač duší", kterého uctívali zednáři a globální elita. Byl jím zřejmě myšlen Lucifer, který sedí na vrcholu "devíti úrovních temnoty".

Oona, členka Mezigalaktické konfederace (Strážci či 'Seeders'), uvolnila více informací – 2. část

19.01.2022

Rychlá navigace: