Souvislosti, které všude nenajdete

Oona, členka Mezigalaktické konfederace (Strážci či 'Seeders'), uvolnila více informací – 3. část

Oonino poselství popisuje:
Ano temní se setkají se zástupci delegace Galaktické federace Nataru, s Radou pěti, Mezigalaktickou zakladatelskou rasou, Terranskou aliancí – Vojenské sily Terry. Nebudou ale přijati hned, protože budou muset nejprve odčarovat všechny rituály a uspořádat všechny základy společnosti, aby nedošlo k chaotickému kolapsu. Nechceme, aby lidé z Terry byli vystaveni peněžnímu kolapsu. Přejeme si plynulý přechod, protože chaosu jste si užili již skutečně dost. Musí rekalibrovat měnové systémy na nový systém, který přináší Pozemská aliance. Je kvantovou abstrakcí, žádný kov, žádný papír, alespoň pro dobu přechodu. Už jste hodně unavení a také proto se udalosti na vaší planetě zrychlí. Bude to strašná bouře, ale čím rychleji budete schopni se probudit, tím rychleji tato bouře pomine. Mnozí přijdou o život "dobrovolným očkováním", ale to je důsledek manipulace Temných. Antarktída je setkání starého světa s bytostmi z jiných hvězdných soustav, aby pod jejich záštitou temní odevzdali "klíče od planety" Pozemské aliancii, Federaci a pak odešli. Tento týden to sice nebude, ale už dostali příkaz změnit systém a navždy zmizet. V roce 2023 už ale bude toto všechno jen temnou vzpomínkou.

Zdá se, že scénář, který popisuje Oona, je reprízou situace popsané v Knize Genezis a v Knize Henochově, kdy na Zemi prišlo 200 "padlých andělů" s nadřazenými vědomostmi a technologiemi. V Knize Henochově se popisuje příchod 200 padlých andělů do oblasti hory Hermon, která hraničí s dnešním Libanonem a Sýrií. Padlí andělé tehdy začali křížit a geneticky modifikovat původní obyvatele.

Zdá se, že globální elita se stane "padlými anděli" v jiné galaxii, jakmile přejdou přes intergalaktickou hvězdnou bránu v Antarktidě. Vezmou si své pokročilé vědomosti a všechny technologie, které jim bude dovoleno vzít si sebou. Podle Oony bude globální elita na Zemi zapomenutá, což je zřejmě nejlepší způsob, jak ukončit současný celoplanetární konflikt.

Oona popsala složení mimozemské delegace, která sa střetla s globálnou elitou na Antarktíde. Byla složena z Galaktické federace, Velitelství Aštar, Rady pěti, Mezigalaktické konfederace a Pozemské aliance. Pokud jde o připravovaný nový peněžní systém, tak zřejmě jde o odkaz na Kvantový finančný systém (QFS), který je propojený s kvantovým superpočítačem, bude fungovat prostředníctvom Starlinku Elona Muska a amerického vesmírneho velitelství ve vysoce komplexním a integrovaném finančním systému. QFS byl vyvinutý s mimozemskou pomocí. Je to megalitická finanční struktura, kterou lidstvu darovala "nebesa". Tato technologie nemá v současnosti na Zemi obdobu. Je to velkolepý systém, který je navrhnutý tak, aby dokázal převzít celý rozsah účtování potřebného na vyrovnání každé finanční transakce na světě v reálném čase.
Tento nástroj je potřebný k tomu, aby mohl být nastolen "Zlatý věk lidstva".

Bylo řečeno, že v roce 2023 bude toto všechno už jen vzpomínkou. I když to bude trvat ješte několik měsíců než se vypořádáme se stávajícími přisluhovači cabal, kteří se zoufale snaží udržet u moci zaváděním politiky povinného očkovaní, přinese jim jejich počínání velmi tvrdý pád. Nakonec nám budou odhaleny galaktické organizace, které pomáhaly Pozemské alianci při osvobozování planety a při našem začleňování do galaktického společenství.
Michael E. Salla, Ph.D.

Oona, členka Mezigalaktické konfederace (Strážci či 'Seeders'), uvolnila více informací – 3. část

20.01.2022

Rychlá navigace: