Souvislosti, které všude nenajdete

Otázky pro poskytovatele zdravotních služeb k testům na Covid-19

(3. díl)

1 Ministerstvo zdravotnictví Austrálie, vyslovilo po zkoumání fakta týkající se testů PCR. Tyto testy jsou naprosto zbytečné při zjišťování, zda je člověk COVID 19 pozitivní nebo ne. Australský lékař poskytl veřejnosti tyto informace z oficiálního oběžníku australského ministerstva zdravotnictví pro praktické lékaře. V oběžníku je uvedena informace, že testy PCR mají nulovou průkaznost ohledně jasného výsledku, zda testovaná osoba je na COVID 19 pozitivní, nebo ne.
Proč tedy takový test podstupovat? Vynálezcem testu RT-PCR byl Dr. Kary Mullis PhD, který získal Nobelovu cenu za chemii se ke svému vynálezu mnohokrát vyjadřoval a jasně prohlásil, že PCR test není a nikdy neměl být lékařským diagnostickým nástrojem. PCR testy jsou dle něj bezcenné při určování toho, zda je člověk opravdu nemocný. Pokud onemocníte a bojujete s infekcí, testy PCR neumí rozlišit mezi běžným nachlazením, prasečí nebo ptačí chřipkou, COVID-19, meningitidou nebo dokonce hepatitidou A, B nebo C či spalničkami, příušnicemi nebo mezi nedávno očkovanou osobou, u níž vyvolala vakcína odpověď antigenu. Testy PCR jsou jako pozitivní důkaz na COVID-19 tedy bezcenné.
Prezident Tanzanie John Joseph Mugufuli, PhD., prokázal, že testy PCR jsou natolik bezcenné, že koza, plody papáje a plody muďoulu trojlaločného byly pozitivní na COVID-19 a anonymně odevzdaný test u králíka se mu vrátil jako "neurčitý". Prezident Mugufuli je držitelem titulu MSc a PhD v oboru chemie. Testoval někdo z Vás ovoce a zeleninu v místních obchodech s potravinami, aby zjistil, kolik naprosto nesmyslných výsledků COVID-19 je pozitivních? Můžete to zkusit a získat skutečné povědomí o tom, jak mají testy PCR daleko k přesvědčivému lékařskému diagnostickému nástroji.
Zatímco se masmédia snažila vyhýbat zmínkám o staré chlorochinové pilulce na malárii, která umí zlikvidovat i koronavirus, tak i Trump loni americkému Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) nařídil používat tento lék zachraňující život pacientům infikovaných koronavirem.
Pokud by tento lék byl u nás propagován a byl nám k dispozici u nás, tak by se nemuselo plošně testovat a vakcinovat.
Portugalský soud již také rozhodl, že PCR testy jsou nespolehlivé a že je nezákonné posílat lidi do karantény jen na základě PCR testu. Berlínský senát ministerstva zdravotnictví prohlásil, že PCR testy nemohou prokázat infekci.
Při opakovaném hodnocení výsledků PCR testů je doporučeno namnožit vzorek maximálně 35 krát, jinak není možné výsledky považovat za objektivní. Při vyhodnocování testů v naší zemi dochází ke kopírování vzorku 40 45 krát, což uměle zvyšuje jeho pozitivnost při vyhodnocování vzorků.
Při provádění PCR testů dochází k porušení nosní přepážky a vzorek je odebírán z prostorů blízkých mozku. Často dochází k nepříznivým reakcím u pacientů (opakované krvácení, bolest hlavy...). Tento způsob poskytování zdravotní péče byl ve starém Egyptě používán jako jeden ze způsobů týrání vězňů. Navíc hledat virus v těchto prostorách, když se nachází zřejmě i v ústních kapénkách (proto přece máme nosit roušky), je zcela nelogický. Stačí si jej přece odebrat z úst.
Proč bychom měli podstupovat test doporučený Ministerstvem zdravotnictví ČR, když na základě jejich předchozího doporučeného způsobu testování docházelo k častým poraněním a falešné identifikace pozitivity? Z těchto důvodů jejich doporučení nemá důvěru informované veřejnosti.

Otázky pro poskytovatele zdravotních služeb k testům na Covid-19

05.04.2021

Rychlá navigace: