Souvislosti, které všude nenajdete

Podle Fulforda (1. díl)

(1. díl)

Falešný americký prezident Biden při své nedávné žebravé cestě na Blízký východ nezískal ropu. To znamená, že začalo odpočítávání imploze Spojených států a západní Evropy. Revoluce je ve vzduchu a nebude cesty zpět, shoduje se více zdrojů.

Bidenovi poradci doufali, že Írán využijí jako "nepřítele", aby ospravedlnili masivní prodej zbraní výměnou za ropu. Saudská velvyslankyně ve Washingtonu Remma bint Bandar Al Saud shrnula myšlení regionu, když odmítla paradigma "ropa za bezpečnost" jako "zastaralé a redukcionistické". Žádné zbraně za ropu znamenají žádnou ropu pro USA a jejich klientské státy. Žádná ropa znamená žádnou hospodářskou činnost.

Chazarská mafie mezitím jako umírající šelma vyvolává strach, chrlí biologické zbraně a vyhrožuje válkou v zoufalé snaze odvrátit její nevyhnutelný pád. Její lékařská mafie je ale systematicky pronásledována a zabíjena.

Podívejme se nyní na skutečný význam Bidenovy návštěvy na Blízkém východě. Jeho neúspěch při hledání další ropy zdarma výměnou za peníze vytištěné z ničeho bude mít důsledky daleko za hranicemi Spojených států. Bude to znamenat konec Banky pro mezinárodní vyrovnání (BIS), OSN, EU a možná i papežství.

Abychom pochopili, proč tomu tak je, musíme se seznámit s některými fakty. Za prvé, BIS neboli centrální banka centrálních bank byla založena v roce 1930 s použitím asijského zlata. Toto zlato bylo zapůjčeno Němcům, aby jim pomohlo splatit závazky vyplývající z Versailleské smlouvy podepsané na konci první světové války. Výměnou za to bylo Asiatům slíbeno, že bude zřízena Organizace spojených národů jako světový parlament, v jehož pozadí budou působit starobylé královské rody Východu a Západu (rodina draka).

Na konci druhé světové války však vítězní spojenci nedodrželi svůj slib, že zlato, které jim bylo zapůjčeno, použijí na rozvoj celé planety. Místo toho Marshallův plán rozvíjel pouze země, které ovládali (dnes známé jako G7). Na oplátku jim Asiaté odřízli další přístup ke svému zlatu. Když USA došly zásoby zlata, zažili jsme v roce 1971 "Nixonův šok". Tehdy došlo k oddělení dolaru od zlata (zrušení zlatého standardu). Místo toho musely země světa používat dolary k nákupu ropy. Pro USA to byl obrovská vzpruha. Země světa musely mít s USA obchodní přebytek, aby mohly nakupovat ropu. To vedlo k silnému dolaru a volným penězům pro Američany. Výsledkem však bylo, že americký průmysl ztratil konkurenceschopnost a více než 50 let obchodních deficitů učinilo z USA nejzadluženější zemi v dějinách světa. V roce 2008 se pak zbytek světa rozhodl přestat USA půjčovat peníze, což vedlo k "šoku banky Lehman". Američané tehdy získali čas tím, že slíbili, že do funkce prezidenta dosadí černošského komunistu. V tuto chvíli by čtenáři měli vědět, že komunismus byl vytvořen Vatikánem, nebo lépe řečeno zednáři z lóže P2, kteří ovládají Vatikán, a že Obama byl jejich domácím otrokem. V každém případě Obamova lest přesvědčila Asiaty, aby předali 700 tun zlata Radě federálních rezerv pod vedením Alana Greenspana. To bylo více než tisícinásobně využito k vytvoření 23 bilionů dolarů, které udržely KORPORACI SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH v chodu až do roku 2020. Když v lednu 2020 došly peníze, Západ ovládaný chazarskou mafií reagoval masivním útokem biologickými zbraněmi a vakcínami. Doufali, že vyvraždí dostatek lidí, aby se mohli udržet u moci. Tato jejich snaha ale selhala. Podařilo se jim také získat nějaké finanční prostředky pro americkou KORPORACI tím, že slíbili, že přivedou zpět Baracka Obamu a Joe Bidena, který bude působit jako jeho frontman. V důsledku všeobecného znechucení nad výstřelky falešného Bidenova režimu byly tyto peníze odříznuty. To je pozadí skutečně historických událostí, které se odehrávají před našima očima.

Podle Fulforda (1. díl)

01.09.2022

Rychlá navigace: