Souvislosti, které všude nenajdete

Podle Fulforda (2. díl)

(2. díl)

O situaci jsme hovořili se zástupcem dračí rodiny. Řekl, že minulý týden proběhla ve Švýcarsku řada mimořádných schůzek mezi zástupci Vatikánu a dračí rodiny. V důsledku toho bylo veškeré zlato ve švýcarských bankovních trezorech vráceno asijským královským rodinám, které ho mají ve vlastnictví, říká zdroj. Ve zprávách se to projevuje pádem několika vlád a izolací skupiny G7 od zbytku světové ekonomiky "Zlato je nyní v Hongkongu", poznamenává. Jednalo se o zlato, které bylo zapůjčeno na založení BIS, a další související zlato, například zlato ukradené královské rodině Čchingů, říká dále zdroj.

Papež se měl minulý týden ve Švýcarsku setkat se zástupcem rodiny draka a hovořit s ním o situaci, ale na poslední chvíli byl odvolán kvůli pádu Draghiho vlády v Itálii. Nyní se očekává, že se papež setká se zástupcem dračí rodiny v Kanadě, kde dostane nové rozkazy.

Další věc, kterou měl zástupce dračí rodiny říct, byla, že všechny přísně tajné finanční kódy budou změněny a všichni lidé, kteří nové kódy nedostanou, "budou zabiti jako zrádci".

Existuje spousta otevřených zdrojů, které potvrzují, že BIS, OSN, MMF, Světové bance a jejich KORPORACI SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ došly peníze. Proto peníze, které MMF slíbil místům, jako je Pákistán a Srí Lanka, nikdy nedostanou. Pak vidíme, jak euro, japonský jen a další měny klesají vůči americkému dolaru takovým tempem, jaké jsme neviděli více než 20 let. Na první pohled by to mohlo být znamení, jak by si přála korporátní propagandistická média, že USA jsou silné. Ve skutečnosti však jde o to, že americká Federální rezervní banka nemůže tisknout nové dolary, protože je zbytek světa nepřijímá. Přijímány jsou pouze dolary, které v minulosti vydělaly země, jež měly s USA obchodní přebytky. To znamená, že je k dispozici omezené množství dolarů, a proto dolar posílil. Americké korporátní klientské státy jako Japonsko a EU pumpují jeny a eura, aby se pokusily udržet svého pána nad vodou. Výsledkem všeho tohoto pumpování peněz je však propad hodnoty těchto měn, který nyní pozorujeme. USA tak mohou stále pumpovat fiat peníze do domácí ekonomiky, a proto reálná míra inflace podle stínových statistik dosáhla v červnu 17,4 %. A to se děje v zemi s reálnou mírou nezaměstnanosti 24,3 %. Situace je tak špatná, že i lidé s plným pracovním úvazkem jsou inflací nuceni chodit do potravinových bank. Mezitím se americká vláda pod vedením falešného Bidena chová jako feťák, který bere vše, co má doma, do zastavárny, aby mohl pokračovat v cestě. Proto Biden prodává ropu ze strategických ropných rezerv Číně. To je také důvod, proč se zásoby amerických zbraní prodávají na černých trzích po celém světě pod záminkou, že se "posílají na Ukrajinu". Celá takzvaná vláda USA pod Bidenovým vedením je v tuto chvíli obrovskou psychologickou operací. Průzkumy veřejného mínění ukazují, že průměrná důvěra ve všechny instituce v USA je na novém minimu 27 %, nejnižší z nejnižších má Kongres s pozoruhodnými sedmi procenty.

Podle Fulforda (2. díl)

02.09.2022

Rychlá navigace: