Souvislosti, které všude nenajdete

Podle Fulforda (3. díl)

(3. díl)

V Evropě již dochází k pádu režimů. Ve Spojeném království byl odvolán Boris Johnson. V Itálii byl odvolán bývalý šéf centrální banky EU Mario Draghi a v Estonsku odešla premiérka. Nyní přichází tato zpráva z Francie: Macron má rezignovat, francouzský prezident čelí naléhavému vyšetřování poté, co "zradil Francii". Francouzský parlament také odmítl Macronův plán na zavedení očkovacích pasů, který má celou zemi proměnit ve zvířecí farmu. Nedostatek energie brzdí evropské ekonomiky.

Vedoucí komunálních služeb v Chemnitzu Roland Warner uvedl, že roční účty za plyn ve výši 1 500 euro by se v říjnu mohly zvýšit na 4 700 euro. "Pokud dojde k sociálním nepokojům, stát to nebude schopen zvládnout." "Čelíme největší krizi, jakou kdy země zažila. Musíme být upřímní a říct: V první řadě ztrácíme prosperitu, kterou jsme měli po celá léta", varoval Rainer Dulger, šéf Konfederace německých zaměstnavatelských svazů.

Francie je mezitím nucena v noci vypínat pouliční osvětlení, protože její energetická síť selhává. Francouzské jaderné reaktory, které vyrábějí 25 % veškeré energie v západní Evropě, pracují pouze na 46 % kapacity. Minulý týden ceny elektřiny vyskočily o 18 % na 500 euro za megawatthodinu, což je nejvyšší týdenní cena v historii. Podobná situace je v Itálii, Maďarsku a dalších zemích. Zkrachovalé západní země používají falešné ekologické předpisy, aby zakryly skutečnost, že si již nemohou dovolit platit za hnojiva. To způsobuje, že se zemědělci v Argentině, Itálii, Španělsku, Polsku a dalších zemích připojují k nizozemským farmářům v masových celosvětových protestech.

V této době svět usilovně buduje BRICS jako alternativu k institucím ovládaným Západem, jako je G7 a OSN. Bylo již oznámeno, že o členství v uskupení BRICS požádaly Argentina, Egypt, Saudská Arábie a Turecko. Náš zdroj tvrdí, že nyní je "na palubě" také Indonésie. V Japonsku se mezitím zdá být pád poválečného otrokářského režimu nevyhnutelný. Když minulý týden japonská vláda uspořádala pohřeb "zavražděného" otrokářského premiéra Šinzo Abeho, nedostavil se ani jeden světový vůdce. To znamená, že svět ví, že to nebyl skutečný vůdce, ale jen otrok. Také nám volal někdo z Abeho blízkého okolí a řekl nám, že skutečný Abe zemřel před dvěma lety. Tento zdroj potvrdil, že "atentát" byl pouličním divadlem, jehož cílem bylo zmanipulovat veřejné mínění.

Každopádně dalším znamením, že se něco zásadního změnilo, je to, že Rusko po desetidenní "údržbové přestávce" obnovilo dodávky plynu do Německa plynovodem Nord Stream 1. Podle zednářských zdrojů  z lóže P3 se vedení západní Evropy rozhodlo ignorovat příkazy "přicházející od rabínů z New Yorku, kteří si myslí, že se účastní svaté války proti Rusku". Dalším velkým znamením, že se něco zásadního změnilo, byla tato zpráva: Zástupci Ukrajiny a Ruska podepsali v pátek na schůzce zprostředkované OSN dohodu o obnovení vývozu obilí v době, kdy sílí obavy z potravinové krize vyvolané prudkým růstem cen komodit. Dohoda, které bylo dosaženo v Istanbulu během čtyřstranného jednání, jehož se zúčastnily také OSN a Turecko, zaručí bezpečné námořní trasy poté, co byl průjezd Černým mořem zablokován v důsledku ruské invaze na Ukrajinu.

To znamená, že karta západního vydírání hladem byla odstraněna. To byla jedna z nejsilnějších karet, kterou měli v rukou lidé ovládající skupinu zemí G7, takže její odstranění ze stolu je dalším znamením, že bylo dosaženo mírové smlouvy.

Podle Fulforda (3. díl)

03.09.2022

Rychlá navigace: