Souvislosti, které všude nenajdete

Podle Fulforda (5. díl)

(5. díl)

Chazarská mafie a jejich přisluhovači si už uvědomili, že jim hrozí totální ztráta kontroly nad Západem, a snažili se předat svá aktiva Číně výměnou za ochranu. Dokumentují to slova Klause Schwaba Rothschilda: "Skloňme se před Čínou a poskytněme jí významnou podporu na světové scéně a oslabme a zničme Spojené státy zevnitř."

Číňané samozřejmě nejsou hloupí a uvědomují si, že přijmout tyto lidi a mít v ně důvěru by bylo jako když by housenka měla přijmout vajíčka parazitické vosy. Již se objevují i tady známky toho, že Čína je zevnitř rozežírána babylonským systémem dluhového otroctví, který ChM používá k ovládání společností. Čínská komunistická strana, kterou vytvořila ChM, stojí v čele prosazování celostátního systému kamer pro rozpoznávání obličejů. Ty umožňují úřadům identifikovat jakoukoli osobu během několika sekund. Mohou si pak vytáhnout jeho sociální kreditní skóre a další údaje. Těm, kteří nejsou poslušní, je znemožněno používat veřejnou dopravu ad. Tento systém se jim nyní vymstil. V provincii Che-nan demonstrantům, kteří se začali blížit k bance poté, co jim byly ukradeny úspory, byly jejich mobilní  telefony nastaveny tak, aby to vypadalo, že mají "Covid" a že musí být izolováni. Toto zjevné zneužití něčeho, co mělo lidi původně chránit, je rozlítilo natolik, že vláda byla nucena nasadit do ulic tanky.

Problémem je, že už nejde jen o jednu banku, ale o celý komunistický čínský finanční systém, který se nyní hroutí. To pravděpodobně povede k pádu čínské vlády. Zdroj z Asijské tajné společnosti sídlící v jihovýchodní Asii tvrdí, že Čína je "velmi blízko plnému povstání lidu". "Banky, které lidem berou peníze, jsou poslední kapkou poté, co je vysoce roztrpčila celá agenda Covid." Vláda v Pekingu již byla nucena zrušit povinné očkování během 48 hodin po masivním odporu. Vláda byla také nucena ustoupit poté, co se pokusila donutit obyvatele nosit elektronické monitorovací náramky, které se nosí 24 hodin denně. Náramek je připojen k internetu a každých pět minut monitoruje tělesnou teplotu. Příslušná aplikace má přístup k poloze telefonu, kameře a mikrofonu, uvedlo státem sponzorované médium China Daily. Mezinárodní Aliance pro osvobození planety vzkázala čínské komunistické straně, aby se stáhla. "Pozor na vodu a pozor na přehradu Tři soutěsky", varuje také tajný zdroj z vesmírného programu. V každém případě se celý svět probouzí a uvědomuje si, že unipolární světový řád ovládaný Západem se "stává brzdou rozvoje naší civilizace", říká ruský prezident Vladimír Putin.

Vládnoucí třídy západních zemí, které mají nadnárodní a globalistickou povahu, si uvědomily, že jejich politika je stále více odtržená od reality, zdravého rozumu a pravdy, a začaly se uchylovat k otevřeně despotickým metodám. Západ, který kdysi hlásal takové zásady demokracie, jako je svoboda slova, pluralita a respekt k odlišným názorům, se nyní zvrhl v pravý opak – totalitu. K tomu patří cenzura, zákazy médií, blokace webových stránek a svévolné zacházení s pokrokovými, nesystémovými novináři a veřejně činnými osobami.

Vzhledem k tomu, že pokus o využití pandemie k přeměně planety na obří zvířecí farmu se nezdařil, musíme sledovat jejich další velký krok, dlouho plánovanou "mimozemskou invazi". Někdy je důležité ustoupit od každodenního boje o planetu Zemi a podívat se na celkový obraz. Zde jsou důkazy jasné. Planeta Země směřuje k nějaké události typu kambrijské exploze a temné síly se tomu snaží zabránit. Jinými slovy, máme co do činění s něčím mnohem důležitějším než jen s politickým bojem 21. století. (Pozn. př.: Kambrijská exploze, zvaná též biologický velký třesk, označuje časový úsek přibližně před 539 miliony let v období kambria.)

Podle Fulforda (5. díl)

05.09.2022

Rychlá navigace: