Souvislosti, které všude nenajdete

Podvod zvaný covid - 19, David Icke (3. díl)

Přešli jsme postupně ze svobodného světa do globálního fašismu, kde jsou uvězněny v domácím vězení miliardy lidí. Toho bylo dosaženo podvodem s Covidem - 19. Kult je pyramida a směrem dolů se potkáváme s lidmi, kteří s každým patrem směrem dolů vědí méně, než patra nad ním. Pouze tímto způsobem mohla hrstka "nelidí" ovládnout planetu. Manipuluje lidstvo přísným škatulkováním, izoluje a rozděluje všechny lidi. Na každém patře se jim řekne jen určitá a přesně vykalkulovaná část pravdy, to, co si mají myslet a co mají dělat, aby toto celé hrůzné monstrum udržovali v chodu, a aby byla neustále udržována celková lež. Takto jsou lidé neustále od sebe oddělováni, bez možnosti spojení s ostatními lidmi. Realita je rozbita na malé kousky tak, aby si lidé nemohli vytvořit celkový obraz a nechápali, čeho jsou součástí. Ve vyšších patrech pyramidy všichni velmi dobře vědí, že "akce Covid - 19" je celoplanetární manipulace a velký podvod. V nemocnicích lékařům říkají, aby všechny, kteří byli testováni pozitivně na Covid - 19 a zemřeli, byli prohlášeni za oběti viru Covid - 19. Všichni ti, kteří napomáhají zlu a podílí se na tyranii, chlácholí své svědomí a alibisticky se schovávají za frázi: "Já nic, já za nic nemůžu, já jen plnil nařízení". Nacističtí zločinci či pilot, který svrhl atomovku na Hirošimu, to také říkali... Mnozí zdravotníci s tím ale sekli, protestují a řekli, že je to špína, na které se nebudou podílet. Jiní mají strach vystoupit proti svým "šéfům" a jiní jsou zvyklí dělat ještě horší věci.

WHO – Světovou zdravotní organizaci prakticky vlastní Bil Gates, jenž je jejím největším věřitelem, Deep State dosadil do čela této organizace všeho schopného marxistického bojovníka z Etiopie Teda Rosse, který již několikrát zametal stopy příčin šíření epidemie cholery. Stal se ředitelem, protože udělá přesně to, co se mu řekne a uloží. WHO byla založena nechvalně známou Rockefellerovou rodinou a řídí tuto agendu Covid - 19. Poslední měsíce dělá Rose přesně to, proč tam je: špatná rozhodnutí pro lidstvo a dobrá rozhodnutí pro "kult". Z pyramidálního vrcholu padají příkazy, které se musí bezpodmínečně dodržovat. Země i WHO je ovládána psychopaty, v pozadí stojí temné zlo, které agendu řídí a spouští, dole jsou pak bezradní lidé (kde jsem, co jsem a co se to děje). Politici většinou nic neví nebo nechtějí vědět a podle toho patřičně reagují. Politici nic neřídí, rozhodují za ně přidělené stíny (poradci). Proto se aplikují stejná opatření i v jiných zemích, jsou globálně a centralizovaně diktována.

V souvislosti s kauzou Covid - 19 je velmi důležité si uvědomit, že 5G je nesmírně silné pole elektromagnetické energie. Při navýšení ze 4G na 5G nejde vůbec o malé navýšení, ale právě naopak. 3G je špatné, 4G je ještě špatnější, ale 5G je opravdu průšvih. 5G je totiž úplně jiná část elektromagnetického spektra. Jsou to milimetrové vlny, mnohem silnější než to, co znáte. Lidské tělo tvoří elektromagnetické pole a mozek jeho prostřednictvím komunikuje se všemi buňkami a orgány pomocí elektrických signálů. Tak je elektricky zprostředkován přenos informací. Jedna úroveň naší osobnosti je elektromagnetická. Pokud je toto pole nenarušené a v harmonii, tak jsme zdraví, ale pokud je v dis – harmonii, tak jsme ne – mocní a máme ne – moc. Tato disharmonie se manifestuje jako psychická a fyzická nemoc, která je produkovaná atakovaným mozkem. I dnes jsme neustále bombardováni 24 hodin denně technologicky generovanými elektromagnetickými poli a WIFI. To se promítá do našich osobností (nesoustředěnost, roztržitost, zapomnětlivost, podrážděnost, ztráta komplexního vnímání.

Ve stejnou chvíli, ve které došlo k zavádění 5 G sítí, tak se zároveň projevily nebezpečné účinky Covidu - 19. Všem předcházejícím pandemiím předcházelo zavádění vyšší úrovně technologicky generované radiace. Každé takové navýšení způsobuje velké zdravotní problémy lidské populace, a zejména se projeví u jedinců oslabených a s nižší imunitou, kteří toto navýšení prostě "nevydýchají". Proto se mnoho vědců a lékařů hlasitě domáhá, aby toto šílenství 5 G bylo zastaveno a nebylo sváděno na Covid - 19...

Podvod zvaný covid - 19, David Icke (3. díl)

03.05.2020

Rychlá navigace: