Souvislosti, které všude nenajdete

Podvod zvaný covid - 19, David Icke (5. díl)

Lékaři, pitvající pacienty, kteří "zemřeli" na "nákazu" Covidem-19 tvrdí, že jejich plíce byly postiženy tak, jakoby se dotyčný posadil na vrchol Everestu bez jakékoliv aklimatizace a dechového zařízení. Jednoznačně se neví, co to způsobilo, ale rozhodně nejde o Covid-19. Toto on nezpůsobuje a tyto projevy nejsou projevem infekční nemoci.

V současné době se snaží elity zavést na celé planetě 5G sítě a pak je navýšit na 60 GHz. Toto už se lokálně děje a navíc bez jakýchkoliv bezpečnostních testů vzhledem k lidstvu (pokud by takové testy proběhly, tak by k instalaci 5G nikdy nemohlo dojít). 5G při 60 Hz zabraňuje tělu a krvi vstřebávat kyslík! A pokud je člověk zasažen 5G při 60 GHz, není schopen kyslík vstřebávat a zhroutí se na ulici! Tyto příznaky se přesně podobají tomu, co lékaři popisují u zemřelých na Covid-19.

V řadě zemí mění fotbalová hřiště na márnice. Takové přípravy jsou v plném proudu. Příprava na mnoho mrtvých lidí. To zdánlivě nedává žádný smysl, protože počty mrtvých, které jsou spojovány s Covidem-19 jdou celosvětově dolů. Takové úsilí je nelogické, ale z jejich pohledu je zřejmě logické. Je třeba se ptát: Mají lidé, kteří dostávají od někoho pokyny a budují tyto márnice, informace, které my nemáme?! Všude se urychleně a masívně instalují 5G antény a satelity. Čím více se budou tyto sítě zavádět a experimentovat s nimi, tak tím více to bude mít přímé následky na zdraví lidí a tím více je budou svádět na účinky Covidu-19. Až odpálí naplno 5G na 60 GHz, tak budou mít mnoho vrávorajících a hroutících se lidí bez kyslíku, protože ho nebudou moct tito zasažení lidé absorbovat. Kdyby to spustili, tak by skutečně mohli začít plnit ty budované márnice. Zatím usilovně a v tichosti montují 5G sítě dokonce i do škol a nemocnic. Celá tato mašinérie směřuje k dopředu naplánované nechutné a život ohrožující vakcinaci.

V U.K. máme vládní sektor, cenzor OFCOM, kancelář pro komunikaci, která v U.K. reguluje vysílání a je reprezentovaná Melánií DAWES (tyto jména je třeba si zapamatovat a doufejme, že za své činy budou v budoucnu hnáni k zodpovědnosti). Tak tato dáma se svou organizací státní správy nařídila všem britským provozovatelům rádiového a televizního vysílání, že pokud dovolí, aby se v jejich relacích vyskytla diskuse o souvislosti 5G technologie s Covid-19, tak budou ihned vypnuti a oni vážně postihováni. Všichni s tím bezpáteřně souhlasili.

66 miliónů lidí u nás sedí jako idioti doma a čekají, až jim někdo poví, co mají přesně dělat a nedělat. Člověk, kterému byste nemohli svěřit ani chod Legolandu, dosazený ministr zdravotnictví Mati Hancock nařizuje: "zůstaňte doma" a dále nařizuje všem gigantům (Google, Facebook, YouTube), aby diskriminovaly a postihovaly všechny, co dávají do souvislostí 5G technologii s Covid-19.

Co nám to ukazuje?

1) Tito lidé, kteří se stali cenzory a regulátory, nemají právo být součástí parlamentu, protože my lidé máme bytostné právo na svobodnou diskuzi.
2) Dále nám to ukazuje, že tato souvislost mezi 5G a Covid-19 skutečně existuje. Jediný důvod, proč o tom nechtějí hovořit, je, že tato SPOJITOST opravdu existuje.

Pokud nemohou tuto diskusi vyhrát, tak ji zakážou – toto je motto každé tyranie ve známé lidské historii.

Podvod zvaný covid - 19, David Icke (5. díl)

28.05.2020

Rychlá navigace: