Souvislosti, které všude nenajdete

Podvod zvaný covid - 19, David Icke (6. díl)

Kdybychom byli rádio a mluvili o spojitostí 5G sítí a onemocnění na Covid-19, budeme vypnuti, zatčeni a šikanováni. Kontrola našeho "vnímání" tady vyústila v naši poslušnost a přijetí domácího vězení. Pokud si lidé ale uvědomí, že šílený vir v té podobě, jak je nám prezentován, neexistuje, přestanou slepě spolupracovat a jejich vnímaní a chování se ihned promění. Pokud by neexistovala ta souvislost mezi 5G a onemocněním na Covid-19, tak by přece diskuze na toto téma nepřinesla žádnou škodu, naopak by pomohla lidem k lepší orientaci. Můj web – "London real" a další podobné se snaží přinést lidem co nejpravdivější informace. Nehledejte pravdu v mainstreamových médiích jako je třeba BBC. Jejich žurnalisté jsou jen sluhové v civilu. BBC nastaví státní linii a nedovolí žádné její zpochybňování.

V Belfastu, Liverpoolu a Biminghamu byly přes noc spáleny 5G věže. Vycházíme-li ze situace, že 5G sítě budou postupovat, tak to bude konec lidství a lidského života, říkám to už dlouho. Smáli se mi, ale dnes se většina z nich už nesměje. Jsem absolutně proti násilí, ale lidé se budou muset rozhodnout, jak se s tím vypořádat. Říkám, že: "s čím bojuješ, tím se stáváš a co nenávidíš, to jsi", pokud ale rozšiřování a instalace 5G bude pokračovat – je konec. Nyní je zcela jasné, že lidé byli vrženi do domácího vězení, na základě lži. Nejsou shromáždění, protesty a oni mají volné ruce instalovat 5G. Zatím, co mnoho lidí přišlo o práci, podnikání a mnoho aktivit bylo zastaveno, tak dnem i nocí se paralelně instalují 5G věže se svým ničivým a psychologickým potenciálem. A to je považováno za nezbytnou práci. Když si to všechno dáme dohromady – vychází nám – nainstalovat 5G bez protestu!

Celebrita ze Silicon Valley – Elon Musk je psychopat, který by měl sedět do konce svého života ve stejné cele spolu s Billem Gatesem. Posílá neustále mnoho satelitů zoufale ozařující zem rušivou 5G frekvencí, vytvářející sub-realitu, do které bude zapojena každá lidská bytost, každý mozek. Jen kvůli tomu "musíte" vytvořit WIFI s polem v každém centimetru planety. Jediné místo jak toho dosáhnout je z vesmíru a Musk to ví. Celková situace je připravována dlouhodobě a vede k zavedení povinné vakcinace. Ve vakcínách bude spousta genetického materiálu a látky, které aktivují otravu buněk – exozomy. Bude mimo jiné obsahovat nanotechnologické mikročipy. Není možné je zjistit lidským okem. Říkají jim nanoroboti nebo neuroboti, cílem je dostat tyto částice lidem do těla, aby se chovaly jako Muskovi pozemní antény s napojením na oběžné satelity. Chtějí takto napojit lidi na síť, na technologickou "Umělou inteligenci" a kontrolovat tak takto vytvořenou subrealitu.

Cílem je, aby se z nás staly pouhé počítačové terminály. Po nějaké době, začnou čísla ještě více klesat a oni začnou uvolňovat opatření. Co ale plánují, jsou další vlny "nákazy", a protože se už nastavila laťka na izolaci, přistoupí ihned k izolaci a právě na tuto situaci lidi psychologicky nastavují. Pak vám už jen řeknou, že je bezpodmínečně nutné, abyste si aplikovali vakcínu, a že bez této vakcíny budete ohrožovat ostatní. Vnutí vám vakcínu plnou svinstev, rtuti, hliníku a nanotechnologie...

Podvod zvaný covid - 19, David Icke (6. díl)

29.05.2020

Rychlá navigace: