Souvislosti, které všude nenajdete

Podvod zvaný covid - 19, David Icke (7. díl)

Momentálně se vyvíjí minimálně 7 typů vakcín na Covid-19. Každá z nich je financována přímo či nepřímo Billem Gatesem, tím stejným člověkem, který byl zapojen se svou nadací v Eventu 201, což byla simulace koronavirové pandemie a toho, jak by na ni zareagovaly úřady. Tato simulace probíhala 6 týdnů před tím, než se objevila a dostala se na světlo světa v Číně "nákaza" Covid-19. Kardinálním plánem a konečným cílem elit je, že budete muset mít píchlou vakcínu, abyste nebyli izolovaní a abyste "neohrožovali" ostatní. Podstoupené očkování nám má dát pas na cestování a oprávnění na "normální život" prozradil Gates. Bill Gates je jeden z největších zločinců na planetě a to má v tomto oboru obrovskou konkurenci.

Takže situace se vyvíjí tímto směrem. Chtějí nám vnutit vakcínu plnou sraček, které podlomí naše zdraví a navíc nás budou kontrolovat a tak bude stále více pandemií a očkování nebo se nebudeme moct stýkat se svou komunitou či dokonce s vlastní rodinou, svobodně se pohybovat, chodit do školy. Toto je ten pravý důvod, proč se vyvíjí toto očkovací kvantové "tetování", aby poznali, kdo byl očkovaný a kdo ne. Už teď nás připravují a zvykají na další omezování a kontrolu (na letištích vám měří teplotu ad.). A proč to všechno ONI dělají? "No přece jim záleží na tom, aby všichni lidé byli zdraví, šťastní a spokojení". Jakmile tu je izolace, přestává fungovat "demokracie", což se nyní masívně děje, tak nastává fašistická tyranie a přestává platit jakákoliv legálnost. Tak budou vědět, kam jdeme, budou diktovat, kolik lidí se může kde shromáždit a podle okolností to budou měnit ("podle toho se bude vyvíjet pandemie"), protože nechtějí masové protesty. V Číně mají rozmístěny milióny kamer s vysokou rozlišovací schopností, co dokonale identifikují obličeje, je to forma tyranie a nesvobody. Na západě nám říkají: "Oh ne, to není tyranie, děláme to přece pro dobro a blaho lidí." Tak se stanete pouhým číslem a ocitnete se jen malý kousek od světa Georga Orwella. Lidé, kteří se chovají tak, jak chce vláda, dostávají body do sociálního kreditu a pokud člověk spadne pod určitou hranici, tak se dostaví příslušné následky! Milióny lidí, kteří se nechovají přesně, jak chce vláda v Číně, například nemůže cestovat letadlem nebo dokonce i vlakem. Toto se plánuje a právě kauza Covid-19 byla vytvořena v krátké době globální centralizovanou mocí.

I politici jsou bezradní, protože řídící procesy jdou mimo ně a vše diktují tmavé obleky zpoza plenty za nimi. Musíme přestat myslet stylem: "To nemůže být pravda". ONI nám říkají, že cokoliv, co je protivládní je lež nebo konspirační teorie. Přemýšlejte, jak mohl mít George Orwell tak přesné informace o naší době, které napsal ve své knize "1984", vydané už v roce 1948. Je to proto, jelikož elity plánují své cíle a kroky desítky a stovky let dopředu. Zasvěcení lidé pak tyto informace mají dlouho dopředu. Číňané dnes mají velké slovo ve vznikajícím novém světě a to je velké nebezpečí, ale i velká příležitost. Také my se v tomto bodě nacházíme. Pokud budou lidé jen sedět na zadku, nebudou nic dělat a budou se zbaběle a pasívně podvolovat systému, tak pak se budou muset jednou podívat do očí svým dětem a vnukům a ospravedlňovat se až se zeptají: "Tatínku, proč si tehdy nic proti té hrůze něco neudělal"... Zkuste si představit svět totální kontroly, který chtějí tyto zlovolné elity vytvořit a ve kterém by vaši potomci museli žít. Přestaňte zbaběle myslet na nynější následky, protože ty následky, kam nás směřují, jsou nesrovnatelně větší a děsivější. Musíte si konečně uvědomit, co se tady děje! Musíte se přestat podvolovat tomuto temnému kultu. Pokud nic neuděláte, tak lidská rasa jak ji znáte dnes, přestane existovat...

Podvod zvaný covid - 19, David Icke (7. díl)

30.05.2020

Rychlá navigace: