Souvislosti, které všude nenajdete

Postupné osídlování Země v oblasti Hyperborei

(6. díl)

Podle starodávných Véd byli předkové moderního lidu Bílé Rasy první, kdo osídlil Zemi: Árijské národy da'árijské a сh'árijské a slovanské národy Sviatorusů a Rasenů. Přiletěli z nejbližších čtyř souvisejících hvězdných systémů ve velkých a malých kosmických lodích, nazývaných vimany a vajtmary. V dobách prvních osadníků byl vzhled Země velmi odlišný od dnešní struktury kontinentů. Na severním pólu byl kontinent, který naši předkové nazývali "Daariya" (Hyperborea). Podnebí na něm bylo teplé, o čemž svědčí pozůstatky starodávných subtropických rostlin na ostrovech v Severním ledovém oceánu (stejné nálezy se nacházejí i v Antarktidě). První osadníci dali jméno naší planetě – Midgard. Dnes používaný termín – "Země" je pouze synonymem pro slovo "planeta". Naše Slunce dostalo jméno – "Jarilo".

K prvnímu přistání došlo na Midgard-Zemi cirka před 460 000 lety. Byli to da'Aryané ze systému hvězd Tara (Polaris) ze souhvězdí Malé medvědice. Jejich zemi se říkalo "Rai" a na její počest byla pojmenována i jedna část v Hyperborei (Daaria). Da'Aryané měli šedé oči a světle hnědé nebo téměř bělavé vlasy a 1. krevní skupinu. Jejich výška se zpočátku pohybovala od 175 cm do 290 cm. Jejich potomky jsou: Sibiřští Rusi, Němci ze severozápadu, Dánové, Holanďané, Vlámové, Lotyši a Litevci.

Dle starodávných textů dorazili před 272 000 lety na Midgard-Zemi zelenoocí x'Aryané ze souhvězdí Orion, ve kterém byl jejich domov předků, země – Troara. Usadili se na severní pevnině a nazývali ji "h'Arra". Měli krev 1. skupiny a jejich výška byla od 180 cm do 260 cm. Vlasy měli světle hnědé. Mezi jejich potomky patří: Východní Rusi, Severovýchodní Prusi, Skandinávci (Finové, Švédi), Anglosasi, Normani, Galové, Islanďané (Bělovodští Rusiči).

Ze souhvězdí Velké medvědice dorazily před 212 000 lety slovanské národy Svyatorusů, které se také nazývaly "Sva-Ga", a které také tak pojmenovaly oblast, kterou obsadily v Hyperborei. Jejich domov se nachází v slunečním systému Arcoln na Rutta-Zemi. Jejich výška byla od 155 do 199 cm a měli krevní skupinu 1 nebo 2. Jejich barva vlasů byla od bílé po světle hnědou. Barva očí byla od barvy oblohy, až po jasně modrou. Tento rod zahrnuje tyto národy: Severní Rusy, Bělorusy, Borusy, východní Prusy, Srby, Chorvaty, Iry, Skoty, Asyřany, Makedonce.

Poslední dorazili na Midgard-zemi před 186 000 lety slovanské klany Rassenů a usadily se v části Hyperborei, naproti Země Swaga, kterou dříve obsadili Svyatorusi a pojmenovali ji "Tule", protože jejich oči byly ohnivé ("Tul" – starodávný "Oheň"). Přišli ze systému Sun-Dazhdbog z Ingard-Země. ze souhvězdí Lva. Tato hvězda v moderní astronomii je známá jako Beta Leo nebo Denebola. Jejich výška byla od 165 cm do 185 cm. Oči měli ohnivě hnědé a vlasy tmavě hnědé. Patří k nim: Italové, Etruskové (Rusové), Dákové (Moldavané), Samaři, Syřané, Thrákové, Frankové, Gottové, Albánci, Avaři. Studie starověkých dokumentů ukázaly, že přinejmenším ze dvou míst naši předkové přiletěli na Midgard Zemi z důvodu, že život na jejich Zemi byl zničen. To platí pro x'Aryan kmen z Troary a Svyatorusy z Rutty. Podle starověkých pramenů na těchto planetách v důsledku kosmických válek zůstal pouze popel z požárů silný 15 metrů. Da'Aryané byli také migranti a jejich loď, která byla poškozena, byla nucena přistát na naší planetě, protožře byla v době nehody k naší Zemi nejblíže.

Postupné osídlování Země v oblasti Hyperborei

20.10.2021

Rychlá navigace: