Souvislosti, které všude nenajdete

Povídání Helen Morris – Dozorci

Vedle Anunnaki jsou Dozorci naši největší kolonizátoři. Tzv. Dozorci, Hlídači, Ochránci stromů, Kuijas a další jejich názvy zde jsou téměř od počátku lidstva, a ať se nám to líbí nebo ne, dodnes spravují a mají kontrolu nad těmito zeměmi. Dá se proti tomu něco dělat? Ano, ale k tomu, abychom se vymanili z jejich sevření, musíme nalézt mnoho jejich slabých i silných stránek. Nejdřív musíte poznat dokonale nepřítele a pak teprve najdete nejlepší způsob, jak se dostat z jeho kontroly a nakonec ho i porazit. Tato rasa jsou bytosti, jejichž společnost je založena na technologiích, kolonizacích a parazitickém využívání jiných zemí a bytostí, které v zemích naleznou. Jejich počátek je nejasný. Teorie mezi Obry říká, že tato rasa Dozorců byla sama kdysi napadena jinou rasou, která pocházela mimo Velký Dóm a že se spojili s místními obyvateli, aby vytvořili velkou sílu. To by vysvětlovalo důvod jejich prudkého rozvoje oproti jiným rasám, které byly ještě v plenkách a snažily se přežít v jejich zemích. Říká se, že Dozorci byli první, kdo opustili svůj svět a začali vstupovat do jiných světů s velkou ničivou a kolonizační silou. Pokusili se také prozkoumat známý "Konec světa – hranice Velkého Dómu". Byli ale také sami poraženi a to minimálně dvěma jinými rasami.

Dozorci byli také jediná rasa, která se pokusila vstoupit do "Nebeských zemí". Tyto země jsou nejtajemnější ze všech známých světů, a i když téměř všechny rasy, které dnes existují, toto místo znají, jen málokdo se odváží do těchto zemí proniknout. Příběh vypráví, že lidstvo pochází z těchto zemí a že každý z lidí odtud má tzv. "Zdroj", "Životní energii" (také nazývanou jako "duše"). Je velmi důležité si být vědomi toho, co se zde děje. Až nastane příležitost k osvobození lidstva, musí být plně využita. Nemůžeme dělat chyby, které jsme dělali v minulosti. Je možné, že bychom pak už nikdy neměli další příležitost k osvobození. S každým resetem se zotročení lidstva stává silnější a lidský standard života se stává stále méně svobodným. Lidstvo, které nyní žije v těchto zemích, není stejné jako za dob mých předků. Každý reset je horší, přísnější, s menší volností lidí a s větší manipulací.

Dozorci pohřbili velkou část lidské historie a přepsali ji. Nejhorší ze všeho je, že spoustu lidí přesvědčili a zmanipulovali tak, že nyní mnozí tuto historii a tuto zotročenou zemi, kterou obývají, slepě hájí. Tento svět je velmi těžké místo k přežití. Kromě vysoké toxicity v tom, co dýcháte, jíte, pijete, je zde také dostatek nebezpečí, která z něj dělají velmi nepřátelské místo. Ti, kterým se podaří uprchnout, mají malou touhou se vrátit zpět. Ale já říkám, v srdci mám tyto země tak zakořeněné, že pokaždé, když sem vkročím, znovu se spojuji se svou minulostí, se svým drahým otcem Williamem Morrisem, který přísahal, že bude bránit, chránit a snažit se vyprostit toto nové lidstvo z parazitických rukou Dozorců.

Tyto země by měly patřit lidské bytosti, myslím skutečné lidské bytosti a ne té falešné, která jen přikyvuje hlavou tomu, co je jí vnucováno shora. Tyto země musí být naše, protože tak to bylo diktováno z "Nebeských zemí" do Hyperborey. Lidská bytost by se neměla snažit odtud uniknout, ale podmanit si svého kolonizátora a vyhnat ho. To je nutné uskutečnit ještě před dalším resetem. Snažte se obklopit lidmi, kteří nejen doručují poselství empatie a lásky, ale kteří jej skutečně nesou kupředu a nevytvářejí žádné rozdělení. Přijměte myšlenky, které se vám nejvíce líbí, pevně je obejměte a důvěřujte tomu, co cítíte, co vychází z vašeho srdce. Vaše mysl se vás bude snažit zmanipulovat a zmást.

Povídání Helen Morris – Dozorci

07.02.2024

Rychlá navigace: