Souvislosti, které všude nenajdete

Příběh Williama Morrise, část 13.

(13. část)

Pak jsem se zeptal: "Kolik zemí je tedy za ledovými hradbami Antarktidy?". "Známých světů je alespoň 178.", bylo mi řečeno. "To je podle informací, které jsme měli možnost shromáždit.", odpověděla She-Ki. "To se ale k tomu nezapočítají menší země a ostrovy, které existují mimo ně.", doplnil ji Butler. She-Ki pak pokračovala ve vysvětlování některých dalších stránek této nádherné a jedinečné knihy s mapami. Pozastavila se u zemí s "Anunnaki". V tomto případě se její tvář velmi změnila. "Anunnaki" je rasa, která se vždy chovala vůči lidem nepřátelsky, poznamenala She-Ki a doplnila, že jsou vázáni starou smlouvou s "Dozorci" (parazity). Nebudu pro tuto chvíli předbíhat, ale pouze řeknu, že tato konverzace (i kdyby se celá naše cesta neuskutečnila) změnila úplně můj život. Minulost obrů tedy obro-lidí v našich zemích byla velmi pečlivě skryta, jejich technologie stejně jako jejich kosti byly ukryty hluboko do podzemí a lidského nevědomí, aby obři byli přeživšími lidmi zcela zapomenuti. Velikost jejich historie a nové objevy budou dnes i v budoucnu poskoky parazitů donekonečna zesměšňovány. Z některých obrů pak v pověstech dokonce utvořily hrůzné šelmy, které tyto země potřísněné krví našich předků nikdy neobývaly.

"Dozorci" (paraziti, "elity") uzavřeli smlouvu, aby se člověk, který vzešel z nového resetu, nikdy nemohl dozvědět utajenou historii a neměl se nikdy dovědět o tom, že by skrytá síla dřímající v člověku mohla porazit svého neviditelného kolonizátora. Kolonizátoři ovládají sílu, která podmanila člověka, jeho země i celé životní prostředí. Mají sílu, která přiměla člověka, aby žil prázdný bezduchý život, aby se nechal vykořisťovat a degradoval svého ducha. Člověk je ale bytost s nekonečným duchovním potenciálem a to je také to, proč se o něj zajímají ostatní rasy. Paraziti chtějí udržet člověka v téměř nesnesitelném útlaku a nechtějí, aby člověk unikl ke své nesmírně veliké duchovní svobodě.

Po tom všem bylo velmi těžké jít spát. Celá naše skupina zůstala vzhůru a bouřlivě se diskutovalo. Rozhovory se točily kolem všeho, co se dělo a co jsme se dozvídali. Opakovali jsme si stále znovu a znovu, jestli je tento příběh opravdu skutečný? Ale jak jsme mohli pochybovat, když jsme byli zde, v zemích za ledovými stěnami, žili a diskutovali se starověkými obry!

Z knihy: The Navigator who crossed the ice walls. Autor: Nos Confunden. Přeložila Zuzi Czech, upravil Ota Veselý

Příběh Williama Morrise, část 13.

01.01.2024

Rychlá navigace: