Souvislosti, které všude nenajdete

Příběh Williama Morrise, část 14.

(14. část)

Kapitán Butler nás ráno probudil. Bydleli jsme ve zvláštních dómech, které automaticky regulovaly teplotu. V domech bylo vždy příjemně chladno, i když bylo venku občas nesnesitelné vedro. Rostlo zde ovoce všeho druhu. Většinu z nich jsme nikdy neviděli ani nikdy neochutnali. Některá vegetace vykukující z dálky měla nezvyklé a podivné barvy, které jdou jen stěží popsat. She-ki měla na sobě velmi barevné letní šaty, její tvář byla ve slunečním světle ještě krásnější a členové naší skupiny byli uchváceni jejím vzhledem i její přítomností. Po snídani jsme si soukromě povídali s Butlerem a She-ki mi začala opět vyprávět další podrobnosti z té knihy o historii ras: "Včera jsem vám řekla o takzvané 'Staré smlouvě', která byla uzavřena mezi části Dozorců a Anunnaki.". "Co tou smlouvou vlastně zamýšleli?", odvážil jsem se zeptat. She-ki pak pokračovala ve svém vyprávění slovy: "Williame, nejdřív se musíš dozvědět, co mají Dozorci a Anunnaki společného. To, co je spojuje, jsou jejich technologie primárně založené na zbrojení a vojenském vývoji, protože jsou to od narození kolonizátoři. Vždy když přijdou do určitých zemí, hledají cesty, jak do nich proniknout, a jak nejlépe by je ovládli. Dělají vše proto, aby rychle poznali, jaký mohou mít prospěch z místní civilizace. Proto studují život, který se tam nachází. Pokud zjistí, že budou mít z místní civilizace nějaký prospěch, zavedou zde systém, který budou vlastnit, a který jim bude trvale sloužit. Součástí tohoto procesu je také vytvoření nejrůznějších dohod v jejich prospěch. Také do starověkých lidí zasadili 'Dozorci' semínko 'svého parazitického systému'. Dozorci jsou známí svými vyspělými loděmi, jejich pokrokovým vybavením a tím, že jsou jedni z mála, kteří znají všech 178 světů (kruhů).". "A jak je to s velkým dómem, a co to vlastně znamená?", opět jsem se zeptal nevinně. "Williame, každý kruh (se zeměmi) je rozdělen jedním nebo několika různými dómy v závislosti na tom, co v sobě zahrnuje a obsahuje. Slyšel jsi někdy o buněčné teorii? To, co nazýváme buňkou a její plazmatickou membránou? Tak tyto kruhy bychom s touto teorií mohli zhruba porovnat. Ta kupolovitá membrána okolo je pro naše oči neviditelná, ačkoli některé rasy mohou tuto membránu zviditelnit. Membrána rozděluje dva systémy, které jsou si podobné nebo se mohou i kompletně lišit, ale stále mají mezi sebou vazby ve svých různých částech.".

"To, co známe a víme od Dozorců je, že všechny kruhy nebo světy, které jsou známé, mají určité spojení mezi vnitřním a vnějším systémem, kromě jednoho jediného, který je považován za nejdůležitější a který vedl právě k této Staré smlouvě mezi Dozorci a Anunnaki.". "Tyto rasy jsou zběhlé v manipulaci s prostředím, protože mají k dispozici pokrokové technologie, které jim umožňují, aby mohli vkročit do jakéhokoliv ze známých světů. Tato spojení mezi jednotlivými světy není snadné najít, ale rasy, které zakládají svou technologii na dobývání, se dokážou dostat tam i ven, zkoumat a podnikat dlouhé cesty za účelem shromažďování informací z jiných světů. Tyto rasy prozkoumaly tyto systémy a možnosti, jak nejsnáze najít tyto vchody a východy do různých uzavřených území. Existují také portály, které spojují různé země, ale to je jiné téma, které můžete objevit při celém svém pobytu tady, mimo svou domovinu. Také zjistíte, jak velká část této technologie zde funguje.".

"Ten jediný kruh, o kterém jsem vám říkala, kam nebylo možné vstoupit ani s pomocí nejpokročilejších technologií, se stal jejich posedlostí. Tyto země, kam nikdo nemohl vstoupit, nebo vstoupit a dostat se odtud živý zpět, jsou tzv. 'Nebeské země' a každý pokus o jejich kolonizaci byl zmařen. Dozorci se tedy tehdy dohodli s Anunnaki, aby společně vyvinuli technologii, která by dokázala tento kruh a membránu zemí otevřít a odhalit tajemství toho, co je tam uvnitř. Důvodem jejich posedlosti je fáma, že v Nebeských zemích lze najít tajemství, které povede k možnosti proniknout do 'Velkého Dómu' (hranice známého prostoru), který dělí světy zvenčí.".

"Co myslíš tím "Velký dóm"?", ptal jsem se. "O tomto Velkém dómu máme velmi málo informací, ale co zatím víme od Dozorců je, že tato obrovská kopule zahaluje 178 světů. Jedna teorie ale říká, že nevede žádná cesta ven ani dovnitř a neexistují žádné informace o tom, co tam leží. Dozorci a Anunnaki na tom projektu spolupracovali se svými nejchytřejšími vědci a provedli dosud nevídaný výzkum, který byl založený výhradně na jejich technologii pro objevování těchto neprostupných Nebeských zemí.".

Z knihy: The Navigator who crossed the ice walls. Autor: Nos Confunden. Přeložila Zuzi Czech, upravil Ota Veselý

Příběh Williama Morrise, část 14.

03.01.2024

Rychlá navigace: