Souvislosti, které všude nenajdete

Projev prezidenta Vladimíra Putina 30. 9. 2022, bez obalu, k připojení nových území k Ruské federaci – 9. díl

(9. díl)

Odpovězme si na několik velmi jednoduchých otázek. Teď se chci vrátit k tomu, co jsem řekl, a chci se také obrátit na všechny naše občany, nejen na kolegy v sále, ale na všechny ruské občany: chceme mít v naší zemi, v Rusku, místo "máma a táta" "rodiče číslo jedna", "číslo dvě", "číslo tři" – to by jsme se úplně zbláznili? Chceme, aby děti v našich školách, počínaje základní školou, byly vystaveny zvrácenostem, které vedou k degradaci a zániku? Chceme, aby se učili, že existují jiná pohlaví než muži a ženy, a aby jim byla nabídnuta operace na změnu pohlaví? Chceme tohle pro naši zemi a naše děti?  To vše je pro nás nepřijatelné. Ne, chceme mít jinou, vlastní budoucnost.

Opakuji, že diktatura západních elit je namířena proti všem společnostem, včetně národů západních zemí. Je to výzva pro všechny. Toto naprosté popření člověka, rozvrácení víry a tradičních hodnot, potlačení svobody nabývá rysů "obráceného náboženství" – otevřeného satanismu. V Kázání na hoře Ježíš Kristus, když odsuzoval falešné proroky, řekl: "Po jejich ovoci je poznáte." A tyto jedovaté plody jsou již lidem zřejmé, a to nejen u nás, ale ve všech zemích, včetně mnoha lidí na Západě.

Svět nyní vstoupil do období revoluční transformace, která je zcela zásadní. Vznikají nová centra rozvoje, která představují většinu! světového společenství a jsou připravena své zájmy nejen deklarovat, ale i odhodlaně hájit. V multipolaritě vidí příležitost k posílení své suverenity, a tím i získání skutečné svobody, historické perspektivy, práva na nezávislý, tvůrčí, originální rozvoj, na harmonický život.

Po celém světě, včetně Evropy a Spojených států, jak jsem již řekl, máme mnoho podobně smýšlejících lidí a cítíme, že nás podporují. V různých zemích a společnostech se rozvíjí osvobozenecké, antikoloniální hnutí proti unipolární hegemonii. Její subjektivita se bude stále nezadržitelně zvyšovat a právě tato síla bude jednoznačně určovat budoucí geopolitickou realitu.

Projev prezidenta Vladimíra Putina 30. 9. 2022, bez obalu, k připojení nových území k Ruské federaci – 9. díl

23.10.2022

Rychlá navigace: