Souvislosti, které všude nenajdete

Proslov Putina je opravdovým obrazem ruské duše a ruské mentality

Vážně si v Kyjevě, ale i na "Západě" doopravdy mysleli, že Rusko zapomene na 48 beztrestně zaživa upálených demonstrantů, které v Oděse v roce 2014 upálili neonacisté podporovaní Kyjevem jen proto, že měli rádi Rusko?
Vážně si v Kyjevě mysleli, že Putin navždy vydrží zavírat oči před tím, že ukrajinské střely již 8 let zabíjejí na Donbasu nevinné malé děti, kterých za tu dobu bylo ukrajinskou armádou zabito nebo navždy zmrzačeno více než 500?
Vážně si síly, které ve světě tahají za provázky svých loutek, mysleli, že se mohou násilím ujmout moci nad celou Ukrajinou, a že v těch regionech, ve kterých nechtěli akceptovat pučem vzniklou vládu, mohou zabíjet a střílet lidi, kteří je odmítají poslouchat, jako škodnou a pak je házet do masových hrobů u Kramatorsku a Mariupolu?
Vážně si kyjevská vláda vzniklá prostřednictvím puče myslela, že jim všechny zločiny, vyvražďování a genocida projdou jen proto, že USA a EU nad nimi 8 let zavíraly oči, a místo odsouzení těchto nelidských činů ještě dodávaly Ukrajině zbraně? Kvůli svým přezíravým postojům vůči lidem a Rusku nyní nesou spoluzodpovědnost za vznik tohoto ohniska napětí.
"Kyjevská junta", žila až do nynějška v iluzi, že je USA a NATO ochrání a všechny zločiny na lidech a "bratrancích" z Ruska jim jen tak projdou.
Proto nyní "ruský medvěd" vylezl z brlohu a začal dělat pořádky. Proces zametání před ruským domem bude nyní velmi důkladný. Jakmile medvěd vyleze z brlohu, jen tak nezaleze a na Ukrajině bude dělat pořádky, až se bude zelenat. Než se začnou dělat pořádky i u nás, tak se liberální demokracie Západu semkne a přitvrdí ve svých lumpárnách proti lidu a národům a najednou se začne ohánět mezinárodním právem a listinou lidských práv, které sama už dávno nectí a bude svým "morálním postojem" zdůvodňovat nehorázné ceny za elektřinu a plyn, které brzy budou realitou. Elektřina, která se vyrobí v ČR, se vyveze do Lipska na energetickou burzu. Zde se vydraží za německé horentní ceny a pak se prodá zpátky českým domácnostem. Tohle nedělají politici ve službách lidu. Tak se chovají jen skuteční bezpáteřní gangsteři a šmejdi!
Proslov Putina je opravdovým obrazem ruské mentality, která nemá čepec, ani zástěru, a proto se ten text čte tak dobře. Je ale vážnou připomínkou toho, že zahnat Rusko do kouta je pošetilostí a šílenstvím. Vyprovokovaná ruská armáda by se do Prahy tímto tempem (jak postupovala na Ukrajině) dostala za 3 dny. Fiala s Pekarovou by dostali americký Gulfstream a odletěli by do exilu v USA, stejně jako to udělala rodina šéfa ukrajinského parlamentu.
Rusko si konceptuálně zamete před svým domem. A až uklidí veškerý nepořádek a svinčík budou se mít prostí Ukrajinci lépe než v lidé v EU, alespoň pokud půjde o elektřinu, plyn a uhlí, protože evropské politické marionety pracující v žoldu cizích kanceláří se postaraly o nenávistnou kampaň vůči Rusku a dav ovcí bez rozmyslu žlutomodře bečí. Nejprve si tito "politici" znepřátelí největšího producenta plynu v Evropě, tím si zablokují nový plynovod, a potom kvůli krizi lidem napaří extrémní evropské tržní ceny! A co uhlí? Nejprve zavřou doly na Ostravsku, vytunelují je, připraví lidi o práci a potom na Ostravsko dováží uhlí z Austrálie!
Válka na Ukrajině být nemusela, kdyby se o ní Deep state nesnažil dnem i nocí. Nyní nezbývá už jen doufat, že tento ozbrojený konflikt bude mít za následek co nejméně civilních obětí. Ruské údery snad zničí jen vojenské, nacistické a biologické opěrné body. Vše nasvědčuje ale tomu, že žádná světová válka nakonec nebude. Američané už na Ukrajině prohráli a rezignovali. Doufejme, že se brzy podaří nastolit mírový stav spojený s normalizací a s návratem Ukrajiny k demokratickým principům panujícím před rokem 2014. Ovšem bude potřeba, aby se Ukrajina už nikdy nevrátila ke korupci a své bohatství přesouvala ke svým občanům, a ne do kapes oligarchů.

Proslov Putina je opravdovým obrazem ruské duše a ruské mentality

10.03.2022

Rychlá navigace: