Souvislosti, které všude nenajdete

Už více jak miliarda lidí zná pravdu

Epstein a Maxwellová řídili obchodování s lidmi prostřednictvím CLINTONOVY nadace s využitím ROTHSCHILDOVA jmění a propojením financování s Rockefellery, GATESEM, společnostmi vyrábějícími vakcíny. Tito dva jsou zlovolní světoví elitní obchodníci s lidmi, kteří vydírali téměř všechny vysoce postavené úředníky, vojenské představitele, zábavní průmysl, elitní vědeckou komunitu a další řídící struktury po celém světě. Mezi jejich vyděračské metody patřily pedofilní sexuální pasti, výhrůžky smrtí, úplatky a spolupráce iniciovaná projekty vědomí MK-Ultra CIA.

Skupina DAVOS (Ďábel) a OSN pomohly Maxwellové s financováním a založením nové falešné ekologické neziskové organizace Projekt TerraMar jí jako šéfce falešného oceánského mořského panství poskytla imunitu a právo na ponorku, s níž mohla cestovat po světě a vstupovat do zemí pod oceány prostřednictvím podzemních základen, aniž by se jí někdo ptal. Vše probíhalo až do doby, než svět odhalil největší světový průmysl obchodování s lidmi, který je spojen s americkými prezidenty CLINTONEM, OBAMOU, Světovou elitní organizací, OSN a NATO. Tyto organizace propojují většinu významných zemí a prezidentů v rámci sítě a krytí obchodování s lidmi. Tento mocný elitní systém vytvořený Deep State Cabal pronikl do všech národů a armád a ovládl ředitele masmédií. Tato rozsáhlá síť zasahuje do farmaceutických společností a velkých technologických firem a ovládal Hollywood na nejvyšší úrovni.

Odhalení Epsteina prostřednictvím poselství Q a vojenských praporů Bílých klobouků vedlo celosvětové hnutí k VELKÉMU PROBUZENÍ, prostřednictvím něhož si už více než miliarda lidí uvědomuje, že Deep State, tyranské vlády obchodovaly s lidmi a měly celosvětové krytí na nejvyšších úrovních. To vše bylo propojeno s NEÚSPĚŠNOU PANDEMIÍ (PLÁNDEMIÍ), s vypuštěním biologických zbraní. Cílem bylo vyvolat zmatek, chaos a masové zabíjení v naději, že odhalení hluboké státní Cabal ovládající světové vlády a sítě tak bude překryto těmito údálostmi a nebude odhaleno.

Epstein a Maxwellová netušili, že spustí počátek celosvětové VÁLKY, která může způsobit celosvětovou NUKLEÁRNÍ VÁLKU a mnoho úmrtí v důsledku vypuštění biologické zbraně COVID-19 (SARS II) a vypuštění vakcíny proti biologické zbrani (úmrtí budou ještě následovat).

Po společenské události blízké smrti už svět nikdy nebude stejný a spící ovce se už nikdy nenechají tak snadno snadno ukolébat počínáním celosvětového Deep state cabal. Nastává nezadržitelně "Velké probuzení" a pád CABAL.

Nestačí veřejnosti říct pravdu. Lidé musí události prožít, aby získali zkušenost na úrovni duše. Teprve pak najdou v sobě vůli ke změně. Zejména zdokumentované a zveřejněné zločiny proti dětem po celém světě lidstvo znovu sjednotí. Jsme na prahu "Velké pravdy", "Odhalení" a "Nové reality"...

Už více jak miliarda lidí zná pravdu

09.03.2022

Rychlá navigace: