Souvislosti, které všude nenajdete

Proudící vyšší energie exponenciálně urychlují masové probuzení lidské rasy, jako nikdy předtím

Jednou z velkých výhod, které má reptiliánská rasa vůči lidské rase je používaný okultismus, schopnost vytvářet iluze a zároveň být skrytý v jiné dimenzionální frekvenci. Musíme se ale sami sebe zeptat: "Jak by byli efektivní, kdyby byl tento závoj iluze, který před námi vytvořili, zvednut?". Jak nyní postupně vstupujeme do těchto vyšších dimenzionálních frekvencí, mnozí lidé hlásí, že již vidí a také jsou navštěvováni mimodimenzionálními bytostmi a geometrickými tvary v podobě světla. Tyto vyšší frekvence přinášejí lidem schopnost jasnovidnosti, jasnozřivosti a další schopnosti. Tyto nové energie nám také umožňují rychlejší způsob očišťování od negativních energií, což postupně zvyšuje naše vědomí. Také to, co máte nevyřešené, nyní vyplave na povrch, abyste se s tím vypořádali.

Ti, kteří mají zájem, mohou nyní zaregistrovat, jak dochází k postupnému odhalování pravdy o tom, kdo jsou a proč tu jsou. Tyto vyšší energie exponenciálně urychlují masové probuzení lidské rasy jako nikdy předtím. Toto probuzení vyvolaly paradoxně také temné síly díky tomu, že si uvědomily, že odhalujeme tajemství jejich triků, a proto velmi zvýšili svoji aktivitu a agresivitu. Lidstvo se probouzí z iluzí, které tyto temné síly používají v podobě frekvenčních plotů a mřížek, aby nás udržely v nízkovibrační existenci. Tato nízkovibrační frekvence smíchaná s GMO potravinami, chemtrails, léčivy, programováním a chemicky znečištěnou vodou atd. jim umožnila ovládnout naše myšlenky a fyzická těla.

Mnoho lidí nyní prolamuje hypnotický závoj tohoto reptiliánského programu. Stačí opravdu jen malý počet světelných bytostí/pracovníků, aby na této planetě došlo k zásadní změně. Jsme svědky velké paniky těchto temných bytostí, protože nyní máme mnohem větší možnost je uvidět v těchto vyšších frekvencích. Nejenže máme schopnost je vidět, ale nyní máme i vhled do toho, co nám po celou dobu naší existence dělaly. Mnoho "lidí", kteří chodí po Zemi, není tím, čím se zdají být. Někteří mají na sobě bioobleky a někteří jsou měňavci. Jak se vaše vědomí rozšiřuje, můžete spatřit kmenové znaky na jejich krcích nebo tvářích. Uvidíte reptiliánské oči s rozříznutými zorničkami nebo celistvé černé oči bez bílé barvy. Lidé začnou postupně vidět úplné mimodimenzionální překryvy bytostí nebo jiné typy robotické technologie Umělé Inteligence. Mnozí z vás možná žijí s těmito entitami ve své domácnosti a ani o tom nevědí. Možná je vídáte každý den v práci, v obchodě s potravinami, v kostele a dalších veřejných místech a zatím nejste emocionálně připraveni vyrovnat se s touto překvapivou pravdou, a tak velkým podvodem kolem sebe. To možná bude pro mnohé červená pilulka, kterou nebudou schopni pozřít. Budeme muset přijmout, že mezi námi se v utajení pohybovali klony, lidé bez duše a různí inkarnovaní pozemšťané a mimozemšťané, jako jsou hmyzoidi, plazi a draci.

Největší důsledky prolomení závoje budou mít negativní dominantní bytosti, které nechtějí ztratit kontrolu nad planetou, protože lidé jsou pro ně zdrojem energie. Pamatujte ale, že ne všechny skryté bytosti musí být nutně špatné. Dobrotivé, pozitivní mimozemské, interdimenzionální bytosti v současnosti hromadně na Zemi nepřistály, protože většina lidí není připravena setkat se s tolika mimozemskými a vyspělými rasami naráz. Dalším důvodem je také fakt, že lidstvo je obecně násilnické a tyto pozitivní rasy se bojí, že bychom je prostě zastřelili. Také zde již existují jiné druhy, které si nepřejí sdílet s nimi tuto planetu. Mají velmi vyspělé zbraně, jako jsou laserové paprsky a frekvenční zbraně. Musíte také vědět, že na této planetě jsou nyní tajně pozitivní bytosti, které brání všem temným silám, aby tuto planetu vyhodily do povětří, protože ji nemohou mít pro sebe. Protože většina lidí je velmi labilní, dostává informace o tom, co se děje a o procesu odhalení, postupně. Probuzení lidé musí přijmout zodpovědnost, která přichází s těmito znalostmi, stejně jako s dalšími esoterickými vhledy, aby pomohli té části populace, která tento proces nebude schopna zvládnout, až bude odhaleno úplně vše.

Mayan Royal

Proudící vyšší energie exponenciálně urychlují masové probuzení lidské rasy, jako nikdy předtím

05.05.2022

Rychlá navigace: