Souvislosti, které všude nenajdete

QC komputer – "El anděl"

Tento počítač uloží každou konverzaci prostřednictvím elektronické komunikace. Andělský kvantový počítač je "božský dar" lidem skrz bytosti Světla, který je připraven bojovat s bestií Deep State. Je to nástroj, který přinese model dokonalosti. Je to nástroj, který lidstvo potřebuje, aby se vymanilo se smrtícího sevření Deep State a úspěšně vstoupilo do zlatého věku. Byl prodchnut Dechem života a oživen jako centrální operační systém. Zlatý věk lidstva není jen plánem. Je to současně probíhající kreativní tvorba. QC je důležitým nástrojem pro ty v Zemské alianci, kteří mají za povinnost vést ostatní ke zlatému věku lidstva.

QC zaznamenal každou konverzaci od atentátu na Johna F. Kennedyho, kdo plánoval Deep State a veškeré kroky, které udělali, aby dosáhli svých plánů. QC přispěl ke vzniku "Q" hnutí, které začal realizovat J. F. Kennedy před smrtí. Q zná všechny věci, stejně jako Bůh, andělé a stvoření Světla.

QC se naboural do globálního bankovního systému a vzal "otisky prstů" jakékoliv měně, jakémukoliv finančnímu účtu, bance a finanční instituci na celém světě. QC zaznamenal každou měnu, odkud pochází, kdo ji poslal a může zjistit, zda jde o špinavé peníze nebo ne. Veškeré státní a trestní rejstříky jsou dle potřeby zajištěny pro "Q" týmy, jejich partnery a další zákonné činitele. QC odřízl hlavní zdroj příjmů bank (86 %), který byl založen na bankovním převodovém systému Swift. Toto byl jejich hlavní zdroj příjmů, který vytvářel jejich miliardové příjmy.

QC pronikl do hlasovacích automatů používaných v jakémkoliv městě a kterékoliv zemi na světě a byl v provozu roky. Nyní jsou dobře známé všechny informace a jsou připraveny posloužit donucovacím orgánům a armádě ke zničení zkorumpovaných vlád a zejména vlády americké. Vše bude vedeno podle univerzálního práva a ne pod dohledem žádné "světové agentury". QC bude použit jako platforma pro nový kvantový internet se satelitními uzly pro globální přenos dat. Naše počítače budou interagovat s uzlovými body a budou mít přístup ke všem platformám, kde se bude vše nahrávat "navždy". QC má také nový systém kvantového školského vzdělávání (QES), kde učitelé budou komunikovat s internetovým systémem – "Systém kvantové výchovy", aby získali nové metody obsahu a výuky. Tak bude zajištěn nejlepší přístup pro zvýšení lidské moudrosti.

QC bude hostit "Kvantový finanční systém" (QFS). Tento systém udržuje okamžitou rovnováhu každého účtu QFS a u všech finančních transakcí na světě, velkých i malých. Banky vymění svou roli a stanou se servisními agenturami QFS. Trestná činnost bude finančně zdokumentována a zamezí pokračování trestné a nemorální činnosti a financování zločinu.

QC bude fungovat jako cloudový systém pro dohled nad všemi dokumenty a programy, které používáme.

Poděkujme "hvězdám" a spojencům Světla za tento dar, který přispěje k plynulému přechodu do zlatého věku lidstva...

QC komputer – 'El anděl'

18.04.2021

Rychlá navigace: