Souvislosti, které všude nenajdete

Skupina Chimera – 1. část

(Článek 164)

Nastal čas pro uvolnění více informací o skupině Chimera. Část této informace se některým lidem může zdát neuvěřitelná, ale pravda je někdy překvapivější, než fikce.

Tato skupina zahrnuje vůdce temných sil, pocházející z galaxie Andromeda. Tyto bytosti přišly na Zemi v humanoidních fyzických tělech před 25 000 lety a planetu uvrhly do karantény. Postavily skalární elektromagnetický plot okolo Země (Závoj), který efektivně brání kontaktu s pozitivními mimozemšťany a tím lidstvo začalo být izolované. Poté zkonstruovaly rozsáhlou síť podzemních měst a začaly využívat Drakoniány jako otrokáře a Reptiliány jako otroky. Odtud ovládaly lidskou populaci na povrchu. Jejich hlavní pevnosti v té době byly pod Afrikou, Čínou a Tibetem. Až do začátku 20. století neměly žádný přímý kontakt s civilizací na povrchu. V roce 1917 síly Světla daly v Německu vzniknout společnosti Thule. Ta byla velmi brzy infiltrována Archonty ovládaným Rothschildovým agentem Adolfem Schicklgruberem (Hitlerem) a stala se nástrojem Temna. Později se proměnila ve společnost Vril, která vyvíjela tajný Německý vesmírný program:

Když zjistila skupina Chiméra, že lidská populace na povrchu již dosáhla technologického vývoje, aby dosáhla hvězd a pronikla Závojem, začala jednat, aby toto bylo potlačeno. Navázala první kontakt s populací na povrchu skrze Karla Haushofera při jeho cestách do Tibetu. Poté co k tomuto kontaktu došlo, tak se stal Chimerou ovládaný Haushofer hlavní okultní silou stojící za Nacistickým Německem:

Poté, co Nacisté prohráli 2. světovou válku, byli importováni do Spojených Států v Operaci Paperclip, kde vytvořily páteř vojenskoprůmyslového komplexu, zatímco pokračovali ve vývoji svého tajného hvězdného programu a začali budovat hluboké podzemní armádní základny, financované zlatem od Yamashity. Skupina Chimera zpoza scény pozorně sledovala pohyby vojenskoprůmyslového komplexu Spojených Států a zajišťovala, aby byl status karantény na planetě zachován a nedotčen. Vzrůstající nukleární arzenál této Negativní Armády byl pro Galaktické Konfederační síly velkým znepokojením a podařilo se jí minimalizovat dosah termonukleární bomby. Poté, co úspěšně snížila dosah této bomby o skoro 90%, tak se vojenskoprůmyslový komplex vyděsil a spojil své síly proti vnímané hrozbě od »vysokých bílých«. To bylo přesně to, co Chimera chtěla, protože teď měli Negativní Armádu sjednocenou po celém světě, pracující na společném cíli udržení karantény. Byly stanoveny velmi přísné tajné protokoly a nebyly tolerovány žádné úniky o "hlubokých událostech", které by mohly status karantény narušit. Toto je i důvodem, proč nemůžete nikde najít žádný pořádný důkaz o existenci mimozemských civilizací a většina znevažujících "důkazů" je vymyšlena CIA pro další zmatení tématu. To je také důvodem, proč nemůžete na Internetu najít žádné hlubší informace, ale místo toho pouze nekonečně recyklovaná všeobecně známá fakta.

Skupina Chimera – 1. část

18.12.2018

Rychlá navigace: