Souvislosti, které všude nenajdete

Skupina Chimera – 2. část

(Článek 165)

Skupina Chimera uctívá Černé Slunce, které je jejich symbolem. Vůdci skupiny Chimera jsou ochránci elektromagnetické nulové zóny. Skupina Chimera měla svoji vlastní síť podzemních základen, dokud nebyly nedávno vyčištěny Hnutím Odporu. Tyto základny byly propojeny vysokorychlostním vlakovým systémem. Pro objasnění situace, až do nedávna tu byly tři podzemní vlakové systémy: jeden spojující hluboké podzemní armádní základny Negativní Armády, jeden spojující základny Chimery a jeden spojující základny Hnutí Odporu. Existence podzemního vlakového systému Negativní Armády byla prozrazena povrchové populaci dokumentem RAND.

V současné době je plně v provozu pouze podzemní vlakový systém Hnutí Odporu. Skupina Chimera je především přítomna v nejvrchnějších podzemních sekcích povrchových armádních základen, blíže než 100 stop (30 metrů) k povrchu. Jejich hlavní současné pevnosti, skrze které kontrolují povrch planety, jsou:

*Borgo Snato Spirito, Řím, Itálie *Aviano NATO základna, Itálie *Jistá utajená lokace, Centrální Evropa *Jiná utajená lokace, Centrální Evropa *Ramstein NATO základna, Německo *Fairford RAF základna, Spojené Království *Montauk, New York *Wright-Patterson AFB, OH *Sandia/ Los Alamos, NM *White Sands/ Oblast 6413, UT *Nellis AFB/ Oblast 51, NV *Edwards AFB, CA

Každá z těchto lokací má svoji vlastní strangeletovou bombu na svém území. Tyto strangeletové bomby, jsou velmi nebezpečné a jsou hlavním důvodem, proč Pozitivní Armáda ještě neudělala svůj krok směrem k Události: Lokace blízko vstupnímu/výstupnímu bodu základny Montauk je Cold Spring Harbor, genetická laboratoř, kde podle některých nepotvrzených zdrojů Chimera produkuje klony vrchních členů Kabaly. Galaktické Konfederační síly stále toto zařízení monitorují a klonovací program ukončí, jakmile pro to bude situace připravena:

Skupina Chimera se nabourala do globálního finančního systému a převzala jej z rukou centrálních bankéřů skrze software PROMIS a skrze vysokorychlostní obchodní programy. Hnutí Odporu a Organizace (jako jeho předchůdce) si již nějakou dobu byly těchto programů vědomi a byly schopni z černých fondů Kabaly odčerpat okolo 70 bilionů dolarů. Tyto peníze budou lidstvu vráceny zpět po Resetu.

Skupina Chimera nesmí být zaměňována s Odtrženou civilizací. Odtržená civilizace má původ v Nacistickém okultním vesmírném programu a vyvinula se do vojenskorůmyslového komplexu s mnohými černými projekty, zatímco skupina Chimera je řídící silou za odtrženou civilizací a manipuluje ji k tomu, aby pomáhala v udržení karanténního statutu planety Země. Demarkační čára mezi skupinou Chimera a Odtrženou civilizací je nazývána fázovou hranicí, a o té zatím nemůže být zveřejněno nic více. V tomto smyslu jsou Událost a Průlom nazývány přechodem fáze. Síly Světla vyvinuly protokol (přesný postup krok za krokem), pro poražení skupiny Chimera, a tento protokol je postupně realizován.

Skupina Chimera – 2. část

19.12.2018

Rychlá navigace: